Nagrade za legende 2018

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Dragi igrači,

Godina 2018. bila je ispunjena nevjerojatnim događajima i velikim postignućima za našu igru. Sigurni smo da su mnogi igrači imali i svoja postignuća u 2018. godini. Danas vas pozivamo da ih istaknete sudjelovanjem u ovom natjecanju!

Napravite legendu zajednice za 2018. godinu!

illuicons_9_leader-150x150.png

Legenda 2018

Pozivamo vas da nominirate igrače koji su postigli vrhunske rezultate u svojim taktikama izgradnje / napada / obrane / koordinacije. Pobijedili većinu neprijatelja, obučili najveću vojsku ili napravili najveće carstvo ikada. To može biti i najuspješniji vođa ili koordinator.

Natjecanje će se održati u dvije faze:

Faza I Možete nominirati sebe ili nekog drugog igrača odgovorom na ovu temu s imenom i opisom / linkom postignuća. Nominacije možete napisati do 28. siječnja 2019. u 10:00 sati
    Faza II Dana 28. siječnja 2019. u 10:00 sati, dodat ćemo glasovanje (ako postoji više od jedne nominacije) i možete glasovati za jednog od kandidata. Glasovanje završava 31. siječnja 2019. u 10:00 sati.

Kako nominirati (primjer):

IGRAČ: XXX (ime na forumu YYY)

Zašto: na [serveru] ovaj igrač je obučio milijune falangi i uspješno obranio svijet s njima. Dokaz: [izborno]

Napomena: možete nominirati sebe ili drugog Iraca. Pobjednik je nominirani igrač koji ima najveći broj glasova.

Opće informacije o natjecanju:

Početak:

15. siječanj 2019. u 10:00

Kraj:

31. siječanj 2019. u 10:00

Prihvaćanje nominacija do: 28. siječanj 2019. u 10:00

Proglašenje pobjednika:

31. siječanj 2019. u 10:00

Izbor pobjednika:

igrači glasovanjem.

Prvo mjesto

100 zlata i posebna slika za postignuće

2. i 3. mjesto 50 zlata

Vaučer za zlato vrijedi samo na:

HR domeni

Vaučer za zlato vrijedi do:

31. prosinca 2020. godine

Posebni uvjet

Postignuće mora biti iz 2018. godine

• eto ja nominiram sebe ;) jer u svakom selu napravim samo skrovišta, mislim da je to dobra obrambema taktika jer igrači koji otmu moje selo se čude neki i ljute pa kažu : " šta će ti tolka skrovišta? a gdje su ti ostale zgrade?.." mislim da je to dobra obrana jer kad me izvide i vide kolko skrovišta imam odma odustanu od pljačke jer nemaju šta za uzeti ni šta za ubit deffa u selu :D

http://prntscr.com/m7e9d9

sva su moja sela ovakva osim glavnog grada gdje imam deff ;)

• Nominiram Sokola koji igra kao duall od 3pera na hr1. Igraju duall di se 3per pojavljuje jednom tjedno, uglavnom uz sve nevolje i probleme, oni su jos uvijek živi i još uvijek nitko sa sigurnošću ne može reći na kojem acc njih dvojca igraju. To sve zahvaljujuci velikom igraču Sokolu i njegovom ne bas tako aktivnom dualli 3peru.

Lp

Vragec