Nagrade za legende 2018

• Dragi igrači,

Godina 2018. bila je ispunjena nevjerojatnim događajima i velikim postignućima za našu igru. Sigurni smo da su mnogi igrači imali i svoja postignuća u 2018. godini. Danas vas pozivamo da ih istaknete sudjelovanjem u ovom natjecanju!

Napravite legendu zajednice za 2018. godinu!

illuicons_9_leader-150x150.png

Legenda 2018

Pozivamo vas da nominirate igrače koji su postigli vrhunske rezultate u svojim taktikama izgradnje / napada / obrane / koordinacije. Pobijedili većinu neprijatelja, obučili najveću vojsku ili napravili najveće carstvo ikada. To može biti i najuspješniji vođa ili koordinator.

Natjecanje će se održati u dvije faze:

Faza I Možete nominirati sebe ili nekog drugog igrača odgovorom na ovu temu s imenom i opisom / linkom postignuća. Nominacije možete napisati do 28. siječnja 2019. u 10:00 sati
    Faza II Dana 28. siječnja 2019. u 10:00 sati, dodat ćemo glasovanje (ako postoji više od jedne nominacije) i možete glasovati za jednog od kandidata. Glasovanje završava 31. siječnja 2019. u 10:00 sati.

Kako nominirati (primjer):

IGRAČ: XXX (ime na forumu YYY)

Zašto: na [serveru] ovaj igrač je obučio milijune falangi i uspješno obranio svijet s njima. Dokaz: [izborno]

Napomena: možete nominirati sebe ili drugog Iraca. Pobjednik je nominirani igrač koji ima najveći broj glasova.

Opće informacije o natjecanju:

Početak:

15. siječanj 2019. u 10:00

Kraj:

31. siječanj 2019. u 10:00

Prihvaćanje nominacija do: 28. siječanj 2019. u 10:00

Proglašenje pobjednika:

31. siječanj 2019. u 10:00

Izbor pobjednika:

igrači glasovanjem.

Prvo mjesto

100 zlata i posebna slika za postignuće

2. i 3. mjesto 50 zlata

Vaučer za zlato vrijedi samo na:

HR domeni

Vaučer za zlato vrijedi do:

31. prosinca 2020. godine

Posebni uvjet

Postignuće mora biti iz 2018. godine

• eto ja nominiram sebe ;) jer u svakom selu napravim samo skrovišta, mislim da je to dobra obrambema taktika jer igrači koji otmu moje selo se čude neki i ljute pa kažu : " šta će ti tolka skrovišta? a gdje su ti ostale zgrade?.." mislim da je to dobra obrana jer kad me izvide i vide kolko skrovišta imam odma odustanu od pljačke jer nemaju šta za uzeti ni šta za ubit deffa u selu :D

http://prntscr.com/m7e9d9

sva su moja sela ovakva osim glavnog grada gdje imam deff ;)

• Nominiram Sokola koji igra kao duall od 3pera na hr1. Igraju duall di se 3per pojavljuje jednom tjedno, uglavnom uz sve nevolje i probleme, oni su jos uvijek živi i još uvijek nitko sa sigurnošću ne može reći na kojem acc njih dvojca igraju. To sve zahvaljujuci velikom igraču Sokolu i njegovom ne bas tako aktivnom dualli 3peru.

Lp

Vragec

• Legenda 2018​ 33

1. Robby (22) 67%
    2. Sokol (8) 24%
    3. straki (3) 9%

Glasovanje za legendu 2018

The post was edited 1 time, last by Nikola ().