Spać nam się chce (Raporty Śp)

• Przepraszam, że się wtrącę ale to nie dział od wytykania kompleksów.

Obrona udana, napastnicy popełnili parę błędów i wtopili dużo offów - zdarza się. My świętujemy, xXx się zbiera, gramy dalej także powodzenia i miłej gry.

Sio stąd! :P

• Hahaha. Chłopaki a nie pamiętacie już jak mieliście zerowane stolice? Wtedy nawet słówkiem na fg nie pisnęliście ;) tacy właśnie jesteście mądrzy :)

Wyzerowane stolice to Wasz sukces, nikt Wam nie broni wstawić rapków. ;)

Ale tak jesteśmy mądrzy.. macie kilka razy więcej graczy, wiec z każdego sukcesu jesteśmy zadowoleni, propaganda na forum to jedna z form jego wyrażania, a mimo takiej przewagi nie zanosi się byście nas zdążyli rozwalić choćby w połowie do końca serwera.. bardzo dużo błędów popełniacie przy słaniu akcji :)

Wyzerowaliście jedna stolkę w B_S podczas pierwszej akcji, było tam z 20k deff, do tego wyparowaliście wtedy jeden z największych offów na serwie. Akcja na mega plus dla was, nie znaliśmy offów, mocno nas ograniczało AW i KP, wyszło jak wyszło. Przy drugiej akcji już wtopiliście kilka offów, stolica została i po kilku godzinach wyglądała lepiej niż przed akcją. Przy trzeciej akcji wyzerowaliście kolejną stolkę w B_S, z której 2 dni wcześniej padł cały deff. Tej nocy mieliśmy też akcję Bimbru na nas, na kilkanaście kont leciały offy z dwóch ćwiartek, na stolki/offówki/artki szło po 40-60 ataków, ciężko było to ogarnąć przy tak małej naszej liczbie kont, a jak widać po topkach bronimy się sami i nie wołamy do nikogo o pomoc. Dzisiejsza akcja to z 12, czy tam 13 offów wrócił Wam jeden uszczuplony :)

pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• Z tego co mi wiadomo wyzerowaliscie 2 malo znaczace stolice kosztem 20 offow albo i wiecej :D no to szacun :P

Edit.

A przepraszam odparowaliscie najwiekszego offa na serwerze za co wam pogratulowalem :)

czyjego offa?

PS. Czemu xXx nie zrobicie własnego TEMATU, skoro takie ładne akcje zerujące macie ? raptem DWIE:)

• czyjego offa?

PS. Czemu xXx nie zrobicie własnego TEMATU, skoro takie ładne akcje zerujące macie ? raptem DWIE:)

Pałeczek 100k pałek odparowali. Dało się to wybronić bez problemu, ale spodziewali się ataku na AW i na tej osadzie siedział boszek:P

• czyjego offa?

CZemu nie zrobimy? Bo w temacie walki Śp z xXx chyba możemy dyskutować.
    Po co Wam ten temat skoro dyskusja jakoś nie w smak?

Przy okazji się odezwę ad "podpuchy"
    Ja już miałem gotowy plan na TT przed "podpuchą" (tylko zarąbałem, jak dzik w sosnę przy ataku - jak to zwykle ja :D )

I jeszcze jedno dodam: To jest gra. Takie szachy, tylko na innej szachownicy. I ja nie mam pretensji do nikogo, że mi jakąś tam krzywdę w travianie zrobił. Takiego podejścia nauczyły mnie MŚ.

• Rkacz dzięki za deff, miałem nadzieję, że trochę nam sklinujesz ale niestety wszedłeś jako ostatni :P

Co do raportów, to czepiają się tylko tego, że niektórzy z was piszą "A czemu nie wstawicie raportu jak to my was zaatakowaliśmy"... Tak mi się wydaje.

• CZemu nie zrobimy? Bo w temacie walki Śp z xXx chyba możemy dyskutować.
    Po co Wam ten temat skoro dyskusja jakoś nie w smak?

Przy okazji się odezwę ad "podpuchy"
    Ja już miałem gotowy plan na TT przed "podpuchą" (tylko zarąbałem, jak dzik w sosnę przy ataku - jak to zwykle ja :D )

I jeszcze jedno dodam: To jest gra. Takie szachy, tylko na innej szachownicy. I ja nie mam pretensji do nikogo, że mi jakąś tam krzywdę w travianie zrobił. Takiego podejścia nauczyły mnie MŚ.

Rkacz wiesz, że napisanie planu to 50% sukcesu?:P To, że zostaliście złapani jest winą kilku waszych graczy :P A co do raportów, to możecie tutaj wrzucać wasze udane rapki ja tam problemu nie widzę:P

• Wrzuciłbym rapki, ale nie ma sensu także gracz rkacz w dwa dni stracił z moich obliczeń około 700j i około 100 katas na fejkowanie nie zbijając zupełnie nic :D parę razy wpadało 30j + 10 katas:D

• No ba - taka rola fejkow :)
    Ważne, że z deffami latacie :) Skoro fejk z 19 Ei wraca cały, to chyba warto cos wzmocnionego puścic :)

No nie powiedziałbym, że deffami latamy :D 5sekund zajmuje podesłanie deffa, który by zatrzymał twojego offa całego :)

• P.S. Jak tu rapki wstawiać na tym forum? Trzeba pewnie obrazek zapisać na jakimś serwerze darmowym?

najprościej: robisz screenshot, zapisujesz na pulpicie (lub w folderze jakim chcesz) i gdy piszesz post na dole masz "załączniki", klikasz tam, wgrywasz screena, gdy się wgra klikasz po prawej stronie od załącznika "pełny obraz" i wyślij. Wtedy pojawia się w miarę estetyczny i przejrzysty raport :)

• A jest :) Rzeczywiście :)

Jakieś tam małe ziazi mi u Was wyszło :)

Taram taram :) Nie jesteście nieśmiertelni :)

Ajj - nie kliknąłem tego "pełny obraz" Sorki :(

The post was edited 2 times, last by rkacz ().

• I najlepiej nie wstawiaj zrzutu całego ekranu tylko wcześniej w paincie (np) przytnij do rozmiaru samego raportu, lepiej to wygląda

Dokładnie, tak jak Sid pisze, lepiej nie ryzykować ze wstawianiem zrzutu całego ekranu, bo jeszcze ktoś się przyczepi, że używasz zmodyfikowanej przeglądarki (Tampermonkey), która jest niezgodna z regulaminem gry :P

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/82504/

pzm / Czarne Owce / Black Sheep