Legenda Traviana 2018 - ANKIETA

• Ok to ja mam trzy typy do ankiety :

1. Skromny

Gra sam na koncie i ma super wyniki i na eliminacjach 2018 i teraz na finale, jest to dość istotne, bo wiele kont jest obecnie prowadzone grupowo, przez wiele osób i ciężko docenić kogoś jednego z takiego konta, więc myślę że to co reprezentuje Skromny jest warte wyróżnienia. Z tego co pamiętam był TOP1 populacji na eliminacjach 2018, a w tym momencie na finale jest 26 i dodatkowo 61 jako napastnik. Jego dokonania jako gracz Traviana są imponujące.

2. LaleczkaVooDoo_PL

Kobieta z jajami :D Chyba najbardziej rozpoznawalna osoba w polskiej domenie. Zrzesza wokół siebie największą liczbę Polskich graczy. Udanie prowadzi sojusze zarówno w eliminacjach jak i w finale. Oczywiście ma pewnie tyle samo przyjaciół co wrogów, ale moim zdaniem zasługuje na to aby być braną pod uwagę w kategorii legendy 2018 Traviana.

3. Aureus

Najaktywniejsza osoba na forum, zawsze zabiera głos, wypowiada się, komentuje, można z nią trochę pożartować. Dodatkowo świetny gracz, obecnie na finale wspomaga swoim defem oblężone ze wszystkich stron nPL. Z uwagi na jego zaangażowanie w community Traviana uważam że powinien być również brany pod uwagę jako Legenda 2018.

• moglbym dodac jeszcze nimu ralo oraz miklas za koordynowanie PL R z ems. Dobra robota panowie. Wiem ze nikt was nie poprze ale dla mnie jestescie legendami. I nimu oddaj zapalniczke wkoncu.

1/3 Pocionk Tomeg

Jeszcze nie zgred, juz nie małolat..

AVE JZK

• 3. Aureus

Najaktywniejsza osoba na forum, zawsze zabiera głos, wypowiada się, komentuje, można z nią trochę pożartować. Dodatkowo świetny gracz, obecnie na finale wspomaga swoim defem oblężone ze wszystkich stron nPL. Z uwagi na jego zaangażowanie w community Traviana uważam że powinien być również brany pod uwagę jako Legenda 2018.

To jakiś żart ??? Ja jestem szary gracz zwykły noob a dla wielu tylko zjadliwy troll :D:D

43.png2kxxh5.jpg2mzzss.jpg

Piszę dysertację "Wpływ faz księzyca na ilość trolli na FG"

Gdyby głupota miała nogi niejedna osoba całowała by Księżyc w tyłek na kolanach

Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu KUL-turalny

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus x2 [R]Horda wygrane eME

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus s1vol 12 Anty-Masuffka

Aureus ts20 RoA +B+

Aureus ts3 STP 2018 wygrana

Ponury Grabarz ts4

Ponury Grabarz MP podobno wygrana ;(;(

Kosmate Yeti s1 skończone8)

Oddajcie konto Wijasa

• Sorry Aureus, ktoś mi się włamał na konto i to napisał.

:D:D:D:D:D:D

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa

• Chciałem nominować gracza Thorano.

Jeżeli chodzi o Legendy Traviana 2018 to myślę, że jego nominacja w tym wątku jest jak najbardziej zasłużona. Przez cały rok 2018 aktywnie uczestniczył w życiu traviana na s29 gdzie kierował sojuszem ALKO. Jego wkład w zwycięstwo na s29 był nieoceniony. Jako Szef trzymał piecze nad wszystkimi trybikami w zwycięskiej koalicji. Następnym serwerze na jakim postanowił odcisnąć swoje piętno jest s1. Przyprowadził tam nieliczną, ale dobrą jakościowa grupe ludzi, których nazwał Alkoholowymi Jednorożcami. Podpisał pakt z Natarami, którym chce pomóc w wygraniu serwera i wybudowaniu cudu na 100 lvl.

Niewątpliwie zasługuje na miano Legendy Traviana 2018 jako szef ALKO, który umie zjednać sobie ludzi ze swojego, a także innych obozów.

Myślę, że też wywarł mocne wrażenie na zlocie traviana w Warszawie!

P.S

Jak wygląda wybór ? :) Nominacja, a później głosowanie?

• Legenda Traviana 2018 65

1. Zborekk (5) 8%
    2. Temet_nosce_PL (3) 5%
    3. Skromny (21) 32%
    4. LaleczkaVooDoo_PL (23) 35%
    5. Aureus (2) 3%
    6. Nimu Ralo (2) 3%
    7. Miklas (0) 0%
    8. Thorano (9) 14%

Głosowanie rozpoczęte!

• Lalka legendą traviana ?? Jakich to czasów dożyliśmy :D:P

Aureus s1vol 4 Horda^^WH

Aureus t1com PE-14 Omega

Aureus ts20 RoA +B+

Ponury Grabarz ts4

Oddajcie konto Wijasa