Legends Awards 2018

• Ki legyen 2018. Legendája? 84

1. Exact (0) 0%
    2. A & J (17) 20%
    3. Mad (6) 7%
    4. Borg (2) 2%
    5. Lajaboss (10) 12%
    6. Maci (3) 4%
    7. Árpád Vezér (21) 25%
    8. Atimo (0) 0%
    9. Deák Csaba (0) 0%
    10. DT Levente (0) 0%
    11. Sivatagi Róka (7) 8%
    12. kecsege73 (0) 0%
    13. Kóborkutya (0) 0%
    14. ScorpionSuck (8) 10%
    15. Vér Bulcsú (1) 1%
    16. Ond (1) 1%
    17. Baddy (4) 5%
    18. Gemini (4) 5%

Kedves Játékosok,

A 2018-as év izgalmas eseményekkel és nagyszerű eredményekkel teli év volt. Biztosak vagyunk abban, hogy sok játékosnak volt kiemelkedő teljesítménye a 2018-as évben. Vegyetek részt a versenyben, szavazzátok meg a közösségetek 2018. évi Legendáját!

A közösséged 2018. évi Legendája

illuicons_9_leader-150x150.png 2018 Legendája Meghívunk, hogy jelölj olyan játékosokat a díjra, akik építés/támadás/védekezés/taktika vagy bármi más területen kiemelkedő eredményt értek el. Legyőzte a legtöbb ellenséget, a legnagyobb sereget, vagy birodalmat építette, esetleg a legsikeresebb vezető, vagy a legjobb koordinátor volt. Bármi, ami miatt ő kiemelkedik a tömegből

A verseny két szakaszból áll:

I. szakasz: Jelölheted magad, vagy bármely más játékost azzal, hogy erre a szálra válaszolva leírod a nevét és az eredményeit (akár linket mellékelve hozzá). A jelölést 2019. január 28. 10:00 óráig (GMT+1) fogadjuk el.
    II. szakasz: 2019. január 28. 10:00 óra után kiteszünk egy közvélemény kutatást (ha több jelölt van), és szavazhattok. A szavazás 2019. január 31-én, 10:00 órakor (GMT+1) zárul.

Hogyan jelölhetsz valakit (példa):

Játékos: XXX (fórum név YYY)

Miért: Az X szerveren ez a játékos 1 millió phanaxot képzett, és sikeresen védte a WW-t velünk. Bizonyíték: (nem kötelező)

Megjegyzés: Jelölheted magad, vagy egy másik játékost. A győztes az lesz, akit jelöltek, és nem a jelölő.

Általános információk:

Kezdés: 2019.01.15. 10:00 óra (GMT+1)
    Vége: 2019.01.31. 10:00 óra (GMT+1)
    Jelölés vége: 2019.01.28. 10:00 óra (GMT+1)
    Győztes kihirdetése: 2019.01.31. 10:00 óra (GMT+1)
    Győztes kiválasztása: A játékosok által szavazással.
    1. helyezett: 100 arany és egy speciális kép az eredményről
    2-3. helyezett: 50 arany
    Kupon érvényes: HU tartományon
    Kupon lejárta: 2020. december 31.
    Speciális feltétel: Az eredményt 2018-ban kellett elérni
  • Jelöltem: Exact

Mert kezdetek óta itt van és játszik és kiváló játékos kiváló diplomata és kiváló vezető. Kiválóan megtudja szervezni a dolgokat és a csoda építést és védést is kiválóan szervezi meg.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Előző s4 en Mad néven játszottak ahol természetesen Top1 védők lettek,(Adam és Dave)

A szerver végére valamivel több mint 1.3 millió vp volt nekik pontosítva: 1. Mad 19646 25 1672449 (Az mellett,hogy folyamatosan számoltak és védtek . )

Ugyanebben az évben DAD néven top 1 támadók is voltak!

Lenyűgöző teljesítményű játékosok rájuk szavazok!❤️ És a legszebbek is!

The post was edited 2 times, last by Dogike ().

• Jelöltem: Borg

Kèt szerveren làttam Őket,s3,ès s29.

S3on egymaguk megkatàztàk a top1 klànt az ègtàjukon,s vègül 1 klànnal megnyertèk a szervert.

S29en pedig,mind egyèniben,mind csapatban,a legjobbat produkàltàk.6 sereggel lekatàztak az ellenfeleik összes csodàjat.Ezek utàn,ràjuk ment 41 sereg,2 szintet sikerült leszedni a csodàjukból!7,5 milliós vèdőszàmot règ làttam màr normàl szerveren!

• Jelöltem: Maci (medve1987)

Miért: Aki ismeri tudja, hogy a klánért mindenre képes. Ts29-en talákoztam vele, és felkarolta a klánt, köztük engem is, és minden tőle telhetőt megtett hogy játékban maradjon a klán.

Nagyon jó érzéke van a Támadáshoz, és a Védéshez is!

Aki ismeri Macit annak nem kell bemutatni, tudja hogy milyen játékos és, hogy milyen ember!!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• Amúgy az idén a legjobb egyéniségre és a legjobb klánra már nem is lehet szavazni, illetve azt a díjat meg nyerni???? Á ez nem igazság.:( Amúgy úgy hülyeség ez az egész ahogy van. Lajaboss??? Mi??? Aha na persze.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• A Mi jelöltünk a jelenleg is futó ts19, Pandora szerverről: Árpád Vezér

Fórumon: Old Dragon

Ezen a szerveren ismertük meg és fejet hajtunk vezetői képességi előtt. Nem fogok ódákat zengeni róla csak simán örülök, hogy vele játszhatok, az ő irányítása és szervezése alatt, legyen az diplomácia vagy stratégia.

Szóval: Árpád Vezér

The post was edited 1 time, last by Scrati: Forum név beírása ().

• Lehetőség szerint a jelöltek fórum nevét is írjátok már oda kérlek, mert a jutalomként kapott képet valószínűleg a fórum accountjában tudja majd használni. (Utólag szerkesztve a hozzászólást is beírhatjátok, ha tudjátok.)

• Jelöltem: A&J

Miért: sosem alszik! A top sohanemalvó.

Nyers modorát kompenzálja hatékonysága. Klántársai mellett kiáll. Gyors reakcióideje miatt már jópár falu megmenekült. Amennyiben az ember hozzászokik (kell hozzá 1-2közös szeró) klánvezetési stílusához, kifejezetten jó vezetőt és játékost ismerhet meg benne.

• Az én jelöltem Deák Csaba!

Minden szerveren hisztizik hogy arany nélkül játszik és ha nem lenne ez az arany miatti torzulás akkor a játék mestere szintre emelkedne a káprázatos tudása miatt!

Szánjuk meg és hagy váltsa be ígéretét, hogy szétkatáz mindenkit!

Itt a lehetőség Csabi, jöjjön 2. falu!

• Az én jelöltem Deák Csaba!

Minden szerveren hisztizik hogy arany nélkül játszik és ha nem lenne ez az arany miatti torzulás akkor a játék mestere szintre emelkedne a káprázatos tudása miatt!

Szánjuk meg és hagy váltsa be ígéretét, hogy szétkatáz mindenkit!

Itt a lehetőség Csabi, jöjjön 2. falu!

Speeden most lesz 3dik falu..P Amúgy köszi szépen a jelőlést.:D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)