Legends Awards 2018

• Egyébként ha már a Gold témánál vagyunk. jól lehet az egész golddal még soha nem találkoztam, csak pár tagjukkal hozott össze a rossz sors. Mindenesetre azt a pár embert akikkel együtt voltam, egy szövetségben egy ideig, azokat jól kiismertem, ez a mértéktelen és mérhetetlen önajnározó banda, akik mást se tesznek mint egymás előtt ki ha én nemet játszanak. Közbe a leggusztustalanabb módokon és stílusban szurkálnak hátba szövetségest és ellenfelet egyaránt, nekik semmi se szent és a pofádba nevetnek ha valami nem tetszik, utálatos kis gerinctelen travian söpredéke. És ha netalántán valaki szót mer emelni ellenük azt a földig próbálják alázni, mert mást nem ismernek, csak a brutális undorító kicseszést más játékosokkal. Ez a gold a szememben. de tudjátok hiába a topság, mert a végén a király és a gyalog is egy dobozba kerül vissza, nekem marad emberségem és lelkiismeretem, ti viszont elvesztitek azt valahol útközben a csatamezőn. És ezen egyszerű okból utálom én LOL XD a goldot. S1-en mit csinált egy tagjuk? Váltig állította hogy a szerver mi égtájunk felé eső legjobb helyét ki fogja használni, erre fel ereklyék után törölt és törlés előtt még rajtunk, akik befogadták mert megsajnáltuk, rajtunk verte el a seregét, és a tetejébe ki tudja kiknek milyen és mennyi infót szivárogtatott ki tőlünk. Én a kezdetek kezdetén megmondtam nem jó vele társulni, csak a főnök volt picit nyúlszívű, meg is lett az eredménye, mert ez a gold, számomra legalábbis ennél több és nagyobb teljesítményt még nem mutattak fel, bár úgy néz ki náluk a negatív teljesítményt is díjazták, mert biztos most is jót röhögnek valahol a hátunk mögött hogy lehettünk ekkora balekok hogy megbíztunk bennük... Én nem tettem, elejétől fogva tartottam a távolságott a gyökerektől, és ha legközelebb összefutunk ők lesznek az elsők akiket kikatázunk, ez nem igéret hanem tény! :(

haver te nagyon eltevedtel valahol az erdoben :D:D:D:D:D:D ha valakit vagy valakiket beakarsz mocskolni azt ugy tedd hogy van is valami a kezedben nem csak a hasadra utsz es hat en ezt meg azt latom de tuti igy van mert en latom :D:D:D ez csak egy hamis ragalmazas es becsmerles :thumbdown:

• Egyébként ha már a Gold témánál vagyunk. jól lehet az egész golddal még soha nem találkoztam, csak pár tagjukkal hozott össze a rossz sors. Mindenesetre azt a pár embert akikkel együtt voltam, egy szövetségben egy ideig, azokat jól kiismertem, ez a mértéktelen és mérhetetlen önajnározó banda, akik mást se tesznek mint egymás előtt ki ha én nemet játszanak. Közbe a leggusztustalanabb módokon és stílusban szurkálnak hátba szövetségest és ellenfelet egyaránt, nekik semmi se szent és a pofádba nevetnek ha valami nem tetszik, utálatos kis gerinctelen travian söpredéke. És ha netalántán valaki szót mer emelni ellenük azt a földig próbálják alázni, mert mást nem ismernek, csak a brutális undorító kicseszést más játékosokkal. Ez a gold a szememben. de tudjátok hiába a topság, mert a végén a király és a gyalog is egy dobozba kerül vissza, nekem marad emberségem és lelkiismeretem, ti viszont elvesztitek azt valahol útközben a csatamezőn. És ezen egyszerű okból utálom én LOL XD a goldot. S1-en mit csinált egy tagjuk? Váltig állította hogy a szerver mi égtájunk felé eső legjobb helyét ki fogja használni, erre fel ereklyék után törölt és törlés előtt még rajtunk, akik befogadták mert megsajnáltuk, rajtunk verte el a seregét, és a tetejébe ki tudja kiknek milyen és mennyi infót szivárogtatott ki tőlünk. Én a kezdetek kezdetén megmondtam nem jó vele társulni, csak a főnök volt picit nyúlszívű, meg is lett az eredménye, mert ez a gold, számomra legalábbis ennél több és nagyobb teljesítményt még nem mutattak fel, bár úgy néz ki náluk a negatív teljesítményt is díjazták, mert biztos most is jót röhögnek valahol a hátunk mögött hogy lehettünk ekkora balekok hogy megbíztunk bennük... Én nem tettem, elejétől fogva tartottam a távolságott a gyökerektől, és ha legközelebb összefutunk ők lesznek az elsők akiket kikatázunk, ez nem igéret hanem tény! :(

Kezdem úgy érezni, hogy méltatlanul Csabin röhög az egész travian közösség, mert igazán felfedezhetnének téged.

Egyrészt "goldosokról" beszélsz, miközben a GOLD-nak számtalan tagja volt, aki bár bekerült, de nem maradt bent, mert nem hozta a színvonalat sem a játékban, sem emberileg. Az ilyen ettől függetlenül szereti magát GOLD-osnak nevezni, de a csapat kemény magja, aki már évek óta együtt játszik, kiröhögi az ilyet.

Másrészt mostanában sok ember (csak úgy, mint anno a banzaii esetén) szereti mindenféle megalapozottság nélkül azt állítani, hogy ő bizony GOLD-os / volt. Honnan tudod, hogy az volt? Nem lehet, hogy csak azért mondta, hogy gondolkodás nélkül bevegyétek?

Harmadrészt, GOLD-ról -BoX hiányában- túlzás lenne beszélni. A jelenlegi speeden, ahol a csapat keménymagjának egy része játszik, szintén nem véletlenül nem GOLD néven teszik ezt. Az, hogy nálad jobb játékosok földig aláznak, szerintem normális, tegyél ellene, ha zavar. Nekem speciel még nem volt olyan, hogy valakivel, akivel problémám volt, ne tudtam volna a játékban lerendezni a dolgot.

Sok sikert játékosok kikatázásához. Ha a GOLD-on akarsz bosszút állni, ahhoz előbb GOLD kellene, ami szerintem nem mostanában lesz. Ettől függetlenül egy igazi GOLD játékos legyőzéséhez szerintem kevés vagy, mert egy olyan megesz reggelire a klánoddal együtt. Ez pedig tapasztalat.

Üdv,

Alki

• Arról én nem tehetek hogy a volt tagjaitok járatnak le titeket, sajnálom ha szavaimmal olyanokat is megbántottam akik nem szolgáltak rá, ámde csak arról beszélhettem amit láttam, amit megtapasztaltam, és sajnos sehol nem tapasztaltam még a nagy sikereket, ellenben a lebőgéseket annál inkább, és elég hosszú névlistám van már goldos játékosokról, vagy azokról akik feltehetően azok voltak, vannak, vagy lesznek, mindenesetre nálunk meg gondolom még sok helyen a jövőben és most nem lesz jó ajánlólevél, ha valaki a goldból jött, szóval én nem dicsekednék vele, csak mondom, mert legyetek akármilyen nagyra az erőtökkel, van az a sok lúd akik bizony kocát győznek. :) Na pá.

• Alki a speedes dologhoz írnék. Mosz is kapom a fikázásokat , hogy van e hajnövesztőm meg használ e meg hasonlók.::( Ez szerinted normális??? Szerintem nem az ismét nem én fikázom a kis haverjaidat.::( Szóval ennyit erről.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Nahat.. sikerult keritenetek par "goldost", aki 2 napig sem viselhette a cimet? Juuuuujjjuuuuujjjj...

Ha valaki tenyleg Gold-osnak mondhatja magat... soha tobbe nem puncsolna alja klanoknal.. mirol beszelsz?

Aki nem birja a menetet, pattoghat... de nem viszi tobbre, mint a kukorica...

• haver te nagyon eltevedtel valahol az erdoben :D:D:D:D:D:D ha valakit vagy valakiket beakarsz mocskolni azt ugy tedd hogy van is valami a kezedben nem csak a hasadra utsz es hat en ezt meg azt latom de tuti igy van mert en latom :D:D:D ez csak egy hamis ragalmazas es becsmerles :thumbdown:

De varjal....

1. Ő a nagy lol xd nevetek nr1.....

2. Elhittek egy jott-mentnek amit mond es ezt most fel is vallaljak... csodalkozva a vesztukon...

3. Meg az sem derult ki,hogy szivargott-e info... ennyire tisztaban voltak a szerverhelyzettel....

En azon csodalkozom,hogy a legregebbi csapattarsuk nem verte el a sereget rajtuk....

Szoval kedves nagyon-tudok-nevetos-smiley.... en most nevetek.. nem a hatad mogott.. bele a szemedbe.......

Rengeteg tévedés van részedről, ráadásul alaptalan vádak. Úgy gondolom, te egyetlen GOLD-os játékossal sem voltál még egy csapatban, az meglehet, hogy (ahogy előttem is írták) valaki annak mondta magát, de nem az. De ha ennyire biztos vagy benne, sorold a neveket, hogy kik voltak ezek a személyek, kik voltak azok, akik magukat istenítették. Ugyanakkor arra is kíváncsiak vagyunk, hogy kik voltak azok, akik a te elmondásod szerint ilyen gerinctelen módon játszottak. Ez egy elég súlyos vád, úgyhogy biztos megjegyezted a neveket, hát halljuk őket!

Az s1-es sztorihoz csak annyit fűznék hozzá, hogy beszéltem a vezetőddel, megkérdeztem ki volt ez a személy, aki hátba szúrt titeket. Az ő elmondása szerint, nem GOLD-os volt ez a játékos, és még csak nem is mondta magát annak. De megjegyezném, hogy attól a játékostól, akiről itt szó van, ez volt a várható.... most is törölt például s1-ről, ugyanolyan módon a saját társait támadva.

Arról én nem tehetek hogy a volt tagjaitok járatnak le titeket, sajnálom ha szavaimmal olyanokat is megbántottam akik nem szolgáltak rá, ámde csak arról beszélhettem amit láttam, amit megtapasztaltam, és sajnos sehol nem tapasztaltam még a nagy sikereket, ellenben a lebőgéseket annál inkább, és elég hosszú névlistám van már goldos játékosokról, vagy azokról akik feltehetően azok voltak, vannak, vagy lesznek, mindenesetre nálunk meg gondolom még sok helyen a jövőben és most nem lesz jó ajánlólevél, ha valaki a goldból jött, szóval én nem dicsekednék vele, csak mondom, mert legyetek akármilyen nagyra az erőtökkel, van az a sok lúd akik bizony kocát győznek. :) Na pá.

Te vagy az, aki tiszteletről beszél, tiszteletlenül. Nem tapasztál sikereket, de mégis a mi sztorinkat meséled.... :)

Ezen a jelölésen sem vett részt egyikünk sem, még csak azért sem jöttünk ide, hogy valakit fikázzunk. Provokáló szándékkal lettünk megjelölve, frissen regisztrált, álnevek mögé bújó felhasználók által. Bár nyilván tudjuk, hogy kik lehettek ezek a mágikus hobbitok, de ez nem változtat semmin. Itt egyedül te vagy az, aki a kezdetek óta felhozza a GOLD témát, a szavazások már rég lezárultak, de te napokkal utána gondolkodsz, hogy mit lehetne írni rólunk.... majd megjegyzed, hogy tök gáz, hogy rólunk szól minden... :) Ne haragudj, de itt egyedül te vagy a nevetséges. Az s1 óta, csak erről tudsz beszélni, minden topicban a GOLD-ot hozod fel témaként, holott senki nem beszélt róluk. Most ugyanezt csinálod, egy hamis ideológiát bizonygatva, de te vagy a legjobban felháborodva, hogy beszélnek róla az emberek.

Kérdezed a sikereket, de ha elkezdenénk sorolni, megharagudnál, hogy nagyképűek vagyunk. Jelöljetek csapatot, akár többet is... minden értelmes kihívásra válaszoltunk már, ha ennyi itt a statham, biztos van kihívó is. :)

*

Nem tudom, hogy melyik csapat osztogat neked azért pacsit, hogy itt egy kijelölt bohóc szerepét játszd, de őszintén gratulálok hozzá.