Stanje na serveru bs5

• Ajme meni al se lozite :D.Pa ja ne klikam balkanac a na rs2 jos nisam poceo da surim , kad dodje vreme suricu . Odmah neke prozivke kao na rs1 "stavi nick" . Gde pise da moram da stavim nick ? Sledeci balkanac igram i ispunicu vase zelje , stavljam nick na forum . Bas sam zeljan tih junacina koji hoce da ga silje na meni :D

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Ajme meni al se lozite :D.Pa ja ne klikam balkanac a na rs2 jos nisam poceo da surim , kad dodje vreme suricu . Odmah neke prozivke kao na rs1 "stavi nick" . Gde pise da moram da stavim nick ? Sledeci balkanac igram i ispunicu vase zelje , stavljam nick na forum . Bas sam zeljan tih junacina koji hoce da ga silje na meni :D

🤣🤣🤣 sad spori igram, ko zna da l cu uopste ikad vise, sporo je ovo za mene😀

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• Zamisli kakva slina moras da budes da naselis se na polje od kropa jednog iz uprave saveza , on te pusti da se tu naselis cak udjes i u savez , a kasnije zajebes izdajnicki i pokusas da nuliras krop u 2 ujutru , a jos i ne uspes.Bukvalno nije mogao da omane i da je hteo . Kao nije dovoljno sto su se bugarima udruzili , jos su i postali bugari .

Ne secam se proslih imena jer sam malo zaboravan.
    2018/2019 rs1- Drirawen

2019 Balkans 5 - Slarkus

• Ko legendo ? Prozovi ga javno , da znamo s kim imamo posla . Mozda sad ne treba ali zatrebace , nasli ostaje nasli .

:!: Učini mog neprijatelja hrabrim i jakim, da me ne bi bilo sramota ako ga pobedim. :!:

• Zamisli kakva slina moras da budes da naselis se na polje od kropa jednog iz uprave saveza , on te pusti da se tu naselis cak udjes i u savez , a kasnije zajebes izdajnicki i pokusas da nuliras krop u 2 ujutru , a jos i ne uspes.Bukvalno nije mogao da omane i da je hteo . Kao nije dovoljno sto su se bugarima udruzili , jos su i postali bugari .

Hahaha poenta price je ta da je on na 100/100 kordama prilepljen uz krop naseg igraca zapravo obojica su nasi(bar smo tako mislili) i lik je cutao i cekao da napravi kate i naravno posto su u istom savezu cekao je da pozeleni i napao u 2h uvece, sreca pa smo videli nakon prvog kruga pa je rusio pijacu sa 10 na 9 hahaha krop je 90% obnovljen a on je zavrsio karijeru kao i ti sto ga sad deffaju a da bi sve ovo bilo zanimljivije izbacuvacu logove svaki dan a katanja ce biti mnogo pa da najavim BICU MNOGOO dosadan :D

Radi se o igracu Made in China i don kihot

Pauza od 4 godine i IDEMO OPET!

Poslednji serveri:

Rs1: Mihajlo Pupin (Streberi), Bonnye&Clyde(rEV)

Rs2: ZgljoC

Rs5: BoomaYee(OUR)

Rs4: Rampage

Balkans5: TRSH

• Iz kog su saveza suradzijo ? Ovaj Don Kihot mi je mnogo poznat nick :/

• Hhahahahaha, aj bre Baxy nisi normalan. Nemamo jmbg lika, moraces po pregledu igraca :)

Nego klikas li balkanac ?

exex Union
    ex Mr.Union
    rs.1 - Fantasy

B5 - Mr.Union

• Stanje na serveru 16.02.2019.

stats-2019-02-16.jpg

rs1,rs3,rs4,rsx / hr1,hr4,hrx / de,us,com,comx - asterix.ns :gau04:, asterix_ns :gau04:, silver.surfer:rom03:, silver_surfer:rom03: :saint:

TG Imperion (posle 2,5 godina testiranja projekat obustavljen) - farscape ;(

Travian>v4.4 - asterix.ns:gau04:, asterix_ns:gau04: ||:sleeping:

balkans ts5 2019 - asterix.ns1:gau01::gau04:

• Praćenje stanja na serveru mi je već godinama navika - nedeljni presek top 10 saveza kako se server razvija već posle 2-3 meseca obično pokaže ko može da ga osvoji (najjači, najaktivniji, najveći,...), u situaciji kada postoji šest odvojenih nacionalnih foruma (različiti jezici i pismo).

P.S. Pokušao sam da otvorim temu za to na engleskom, ali su mi je obrisali već posle prvog posta... :saint:

rs1,rs3,rs4,rsx / hr1,hr4,hrx / de,us,com,comx - asterix.ns :gau04:, asterix_ns :gau04:, silver.surfer:rom03:, silver_surfer:rom03: :saint:

The post was edited 1 time, last by asterix.ns ().

• Praćenje stanja na serveru mi je već godinama navika - nedeljni presek top 10 saveza kako se server razvija već posle 2-3 meseca obično pokaže ko može da ga osvoji (najjači, najaktivniji, najveći,...), u situaciji kada postoji šest odvojenih nacionalnih foruma (različiti jezici i pismo).

P.S. Pokušao sam da otvorim temu za to na engleskom, ali su mi je obrisali već posle prvog posta... :saint:

šta se sikiraš, ima baba Vanga... al dobro ubijanje dosade :D

Onaj ludi Phantom koji se veoma često krije iza ULTIMATE TEAM i SJ Team naloga, inače kažu fin neki momak :/:/

• šta se sikiraš, ima baba Vanga... al dobro ubijanje dosade :D

S obzirom na to da je dotična bila bugarska proročica, mislim da bi bila pristrasna po pitanju ko će osvojiti server... ^^