Stanje na serveru bs5

• Treba virusom sitost, da mogu klikat offe i slikat sta su sve naklikali sa multici haha. Da im ne bi trebalo, ne bi ni isli u akciju :D:D

Kaze covek koji prodaje pricu da je protivnik toga, a non stop je na nalozima gde je to uobicajena pojava, cak si ih na 3x i otvarao, zar ne? Ali dobro neces da ispadnes lazov, jos offer da bude ispred tebe po deffu, kapiram, kompleksi i to, ali molim te idi ih leci negde drugde ljubi te brat 😘 i bez lazi molim te, pocinjem da budem alergican na njih jer su mizerne 😀

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• hahhaha opusti se brate :D

cjeli server sam 1 defer na serveru pa ni ne klikam defa vec 20 dana ;)

A da, igrao sam na nalogu sa multici i to cjelih 20 dana, a da bi jih ja klikao, pa si lud, ja travian igram preko moba, na comp ulazim 1x tjedenski da pregledam zemljovid, gde da multice klikam :D

• hahhaha opusti se brate :D

cjeli server sam 1 defer na serveru pa ni ne klikam defa vec 20 dana ;)

A da, igrao sam na nalogu sa multici i to cjelih 20 dana, a da bi jih ja klikao, pa si lud, ja travian igram preko moba, na comp ulazim 1x tjedenski da pregledam zemljovid, gde da multice klikam :D

A dex? Pa ne klikas ih ti, ali ako si protivnik multica i gade ti se oni koji to rade, kako mogu duali da ti se ne gade i kako mozes da igras dok toga ima?

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• Naucice.... polako... a tek sto je promaja bila kod ovih iz delte... tacno jos jedan off falio i da im uvalimo koju glavu pa da bude jed sitost + ww off :D

• Sobzirom kako su se “defali” sam nek nastave tako da citaju ^^ gde vam je deff?

Jbm ti server kada 3 offa pocepaju komplet deff jednog saveza...

• Mamba jel si veseo sad :D

Pa nije fora da 3 offa pocepaju ceo def saveza, kad igras na noob serveru, idi na neki jak server, ima 1 defer 1mil defa za arte, pa se tamo kurci :D:D

• 1. Nije cijeli deff saveza

2. ineyes takvu igru kakvu vi igrate, možda proglase to serverom "kada je umro travian"

3. mi se barem igramo, od početka se "udaramo" sa virusima, dok vi...ima simcity, zoo mania i sl. igre, tamo biste bili na domaćem terenu ;)

• Mamba jel si veseo sad :D

Pa nije fora da 3 offa pocepaju ceo def saveza, kad igras na noob serveru, idi na neki jak server, ima 1 defer 1mil defa za arte, pa se tamo kurci :D:D

Brate, nemoj sad odmah ovako i meni je zao tvog slucaja, jer nisi dobio taj art, ali nemoj da gubis nadu, veruj u to i mozda ga budes i koristio nekad 😆

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• 1. Nije cijeli deff saveza

2. ineyes takvu igru kakvu vi igrate, možda proglase to serverom "kada je umro travian"

3. mi se barem igramo, od početka se "udaramo" sa virusima, dok vi...ima simcity, zoo mania i sl. igre, tamo biste bili na domaćem terenu ;)

Slazem se, jeste da i vi imate neke prljave poteze, ali sto se tice igre, ne zatvarate koordinate sa svim savezima gde nema ko koga da napadne, ovo je ratna igra, a ne majmunisanje kao na ++

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• Sto se tice vas virusa, pogledajte koje je vase brojcano stanje a koje nase.. plus kvaliteta igraca.. da ne spominjem prebjege grcke pi.. lako vam se kur.. kad igrate 300 na 30, ako nas je i toliko aktivnih..

Sto se tice delte, takav pusy savez nema nigdje, ukljucujuci sva njihova saveznistva.. jedino sto znaju reci dajte nam art.. strasnih saveznika..

I ne necemo gasiti, a na ovakav nacin igre draze mi je da virusi imaju hranu nego delte..

Tetak

• Zanimljivo je ovako, rekao bi čovjek da su delte po struci zidari većinom. Slažem se za art, čak bi mogao i pivo ovako rano ujutro otvoriti znajući da 600 acc-a može samo puhati u flautu...

TORONAGA