Stanje na serveru bs5

• Nemoj da mracis ljude, postovanje za KTA iako ne znaju gde su posli, a ni dosli ^^

Brt mi smo posli u igru, ne za nekom pobjedom, politikom ili ponizavanjem protivnika, to smo prepustili drugim ljudima, mi smo se okupili za sprdanciju, za ljudstvo i karakter, a sa kim smo bili u saveznistvu je najmanje bitno, nama je bitno da uzivamo u igri bez spletkarenja i da igramo do zadnjeg vojnika, a da nismo imali sanse za pobjedu smo znali cim su se Justice i delta prikucali i obrisali. Mi sami protiv 80% servera, nista zanimljivije od dobrog rokanja i slozne ekipe.

• Sve se okrece na sistem da je neko promasen totalno. Crnjak na nivou puberteta iako nas nekoliko kao ljudi pokusamo cestitati vama na pobedi. Onako ljudski. Ironija do besvesti vlada... Totalno nepotrebno zaista.Izdominirali ste serverom ovim. Bravo momci ali zasto se rugati ljudima koji vam odaju pocasti za dobru igru? Posao , dosao itd...

• Sve se okrece na sistem da je neko promasen totalno. Crnjak na nivou puberteta iako nas nekoliko kao ljudi pokusamo cestitati vama na pobedi. Onako ljudski. Ironija do besvesti vlada... Totalno nepotrebno zaista.Izdominirali ste serverom ovim. Bravo momci ali zasto se rugati ljudima koji vam odaju pocasti za dobru igru? Posao , dosao itd...

Rekao sam da postujem to sto ste odigrali do kraja. Ovo posao, dosao se odnosi na to sto ceo server vas nema nigde, niste bili upuceni ni u sta, kao da vas nije ni bilo, pa ni sami ne znate gde ste, sta ste... Nijedna akcija, ww ste branili sad od HM(vecina deffa je od deltinih igraca, mada nebitno je), i to je to za ceo server. Ako sam vas uvredio, izvinjavam se :(.

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• Od pocetka servera ratovali smo sa bugarima i Nr gdje smo izasli kao pobjednici. Bugari su ostali samo na SS BG, a imali su 3 veca saveza, ako se sjecate, oni se sjecaju sigurno. WW je usputna stanica, do toga je doslo eto spletom okolnosti. Vecina deffa je od kta jer smo u prethodnim akcijama branili mete na koje su isli fejkovi tako da smo prosli bez gubitaka. Zato je taj deff bio usmjeren u ww, naravno uz pomoc deltinih igraca i ostalih.

Nije nikakvo pravdanje vec samo obrazlozenje.

Ma kakva uvreda, pozz

• Sretno vam bilo svima, smorilo me već početkom jula da postavljam statistiku jer se videlo u kom pravcu se kreće server, za šta se iskreno izvinjavam onima koji su je pratili.

Za kraj:

Bilo je lepih momenata za sve umešane strane, ali je na kraju pobedila sloga, disciplina i organizacija, što jeste suština ovakvih igara.

Nacionalnih servera će biti sve manje, tako da se treba polako navikavati na ovakve servere i internacionalne saveze i koalicije, i skupljati kontakte za buduće servere.

Pozdrav svima koji su učestvovali, uz nadu da će u skorijoj budućnosti biti servera sa daleko manje multića na svim stranama - po tome je Travian 3.x bio zakon...

rs1,rs3,rs4,rsx / hr1,hr4,hrx / de,us,com,comx - asterix.ns :gau04:, asterix_ns :gau04:, silver.surfer:rom03:, silver_surfer:rom03: :saint:

TG Imperion (posle 2,5 godina testiranja projekat obustavljen) - farscape ;(

Travian v4.x - asterix.ns:gau04:, asterix_ns:gau04: :sleeping:

balkans ts5 2019 - asterix.ns1:gau01::gau04: