| T | S | 4 | INFO |

 • Urozmaicając nieco propagandę na fg, wpadłem na pomysł poprowadzenia czegoś na wzór ~telerana~. Do klasyka travianowych gazetek nie mam w ogóle podjazdu, ale może wraz z rozwojem i Waszą pomocą uda się podnieść poziom wydawanych numerów :D Tymczasem zapraszam do lektury!  Dalsza część już w następnym poście (nie potrafię wrzucić tak gigantycznego obrazka na raz :|)!

 • Tytuł talentu tygodnia otrzymuje 19

  1. 1. Lego (3) 16%
  2. 2. Absynt (1) 5%
  3. 3. Siska (4) 21%
  4. 4. Eryk (1) 5%
  5. 5. Raphia (3) 16%
  6. 6. Siwy (7) 37%

  :/:/:/

 • Świetne! Czy można wykupić prenumeratę? ;D

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników bierzemy takie rozwiązanie pod uwagę i jak tylko coś ustalimy niezwłocznie przekażemy informację!

 • Brukowiec nie jest dziennikiem, tygodnikiem, miesięcznikiem, ani kwartalnikiem. Nie wychodzi też z taką częstotliwością jak książki od Pana Georga R. R. Martina, także na pewno nie będziecie musieli czekać kilku lat!


  Największą zaletą (a może wadą?) naszego wydawnictwa jest nieprzewidywalność. To sobie najbardziej cenią czytelnicy i taką też tradycję staramy się podtrzymać. Może dziś wieczorem? Może jutro? A może w przyszły weekend? Nie wiemy tego i my! Jednak na pewno zrobimy wszystko, żeby drugi numer był lepszy od pierwszego, ale gorszy od trzeciego, żeby przy tym trzecim wspiąć się na wyżyny!


  PS: Cały czas trwa zbieranie materiałów, także jak ktoś ma jakieś ploteczki, newsy, talenty do przedstawienia... a może zupełnie coś nowego?! Zapraszam! Przyjmuję każdy materiał, a odpowiednio go obrobimy wraz z redakcją!


  Stay tuned! 8)

 • "Zewsząd dało się słyszeć podniesione i zainteresowane głosy. Niestety nie wiązały się one tylko z przyjemnością i pozytywnymi rzeczami - wszak ostatnie tygodnie obfitowały w bardzo wiele smutku, rozczarowań i wtop. Nic jednak nie było w stanie zgasić iskry podniecenia wynikającej z zakończenia kolejnego numeru gazetki. Cała redakcja zdawała się być jedną, wielką rodziną - w końcu ostatnie tygodnie każdą wolną chwilę spędzali razem."


  Zapraszam serdecznie do kolejnego numeru. Opcję prenumeraty udostępnię w następnym numerze :)! A kiedy? Tego nie wie nikt, pamiętajcie!
  aakl1e.jpg

  Post was edited 1 time, last by Matsu ().

 • Tytuł talenty tygodnia otrzymuje 17

  1. BAMP (4) 24%
  2. Boguś (4) 24%
  3. Bimber (3) 18%
  4. Elita (2) 12%
  5. CW (2) 12%
  6. Absynt (2) 12%

  Ponawiam ankietę już we właściwym miejscu.


  Zapraszam do głosowania, dyskusji i przedstawiania swoich pomysłów do kolejnych numerów!

 • Wszak luty to czas urlopów, wyjazdów i szaleństw życiowych, więc nasza redakcja była przez ostatni czas zamknięta. Za brak informacji najmocniej przepraszamy! Przepraszamy także za to, że najnowszy numer jest nieco skrócony, jednak kącik poetycki po ostatnim czasie obfitowałby w same przekleństwa, dlatego postanowiliśmy wstrzymać publikację poezji i dać wszystkim więcej czasu na podesłanie swojej twórczości! Proszę więc o poezję na PW na forum, w grze lub na Skype - umieszczę każdą twórczość!


  "/Już czas./ Od zawsze wiedział, jak trudno powrócić jest do rytmu swoich codziennych obowiązków po urlopie. Dlatego szczerze nienawidził urlopów. Zdecydowanie bardziej wolał, aby porwał go wir pracy - tylko wtedy czuł, że naprawdę żyje i nie myśli o innych problemach. Tylko wtedy czuł się szczęśliwy. Tylko wtedy był sobą." • Tytuł tygodnia otrzymuje 24

  1. Bimber za 1 akcję deff (3) 13%
  2. Bimber za 2 akcję deff (2) 8%
  3. Bimber za 1 akcję off (3) 13%
  4. Bimber za 2 akcję off (16) 67%

  Głosujemy!