S3 Saldırı ve Savunma Raporları

• Saldırı ve Savunma raporlarını bu tag altında paylaşabiliriz. Bol savaşlı bir server olur umarım, tüm birliklere başarılar.

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Ah be benim başkanım sana yapma dedim etme dedim bölgeyi ele almaya bak dedim amacımız bölge içi savaş olmasın dedim sen beni neden dinlemezsin be başkanım @tırtıl

amacımız bölge içi şavaş olmaşın diye başlayan birlikler genelde oyun şonunda 3 bölge ile anlaşıyorlar .oyun şavaş oyunu zaten,neden bölge içi şavaş olmaşın anlatşana biraz?

(malum harf bozuk onun yerine ş kullandım idare edin :D )

Hak edene hakkını veririz!

• amacımız bölge içi şavaş olmaşın diye başlayan birlikler genelde oyun şonunda 3 bölge ile anlaşıyorlar .oyun şavaş oyunu zaten,neden bölge içi şavaş olmaşın anlatşana biraz?

(malum harf bozuk onun yerine ş kullandım idare edin :D )

oyun anlayışı gereği bölge içinde savaşı istemiyoruz.Zevk almak savaşmak istiyoruz ama 2 3 saatten de saldırı alıp uykumuzdan ödün vermek istemiyoruz.Eğer bunu istesek 1x değil bi kaç x oynardık,oynadık da dinlenme amaçlı burdayız.En son s3 oynadıgımızda bölgemiz de savaşmıyorduk ama aynı anda 3 bölgenin wowunu reisledik...sen yenisin galiba

Deathstar - ADAMUS...!

• karnı yarık şuan küfür etme kıvamına geldi sanırım :D :D Normalde hafta da bir tatile çıkardı bu aralar dengesi bozuldu sanırım bu kadar uzun süre ceza almadan duramazdı :D

ÇEKO / C4.

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• oyun anlayışı gereği bölge içinde savaşı istemiyoruz.Zevk almak savaşmak istiyoruz ama 2 3 saatten de saldırı alıp uykumuzdan ödün vermek istemiyoruz.Eğer bunu istesek 1x değil bi kaç x oynardık,oynadık da dinlenme amaçlı burdayız.En son s3 oynadıgımızda bölgemiz de savaşmıyorduk ama aynı anda 3 bölgenin wowunu reisledik...sen yenisin galiba

Bana böyle saçma salak mevzularla gelmeyin ya. Bak simdi.

1) Benim wowumu mu reisledin?

2)Reisledigin wowlarda kac m defans vardi?5m var miydi?

3)Reisleyen ekip burda mi?

Hzz de 13 wow reisledi simdi cikip o donemden 3 kisi hzz kursa bu tekrar ayni gucte olcaklar mi demek?

Diger bir mevzu. 3 saatten saldiri demek yanlis bilmiyosam 10 sektor civari demek. E bi zahmet biraz emek harcayarak 10 sektor etrafini da temizle be kardesim. Ne guzel oyun anlayisi. 200 gun yatayim. En yakin saldiri 1500 satten gelsin. Sonra 200. Gun ordulari yollayalim server bitsin.

Turnuvada vahada yakalanan askerlerin sebebi belli oldu. Sen yeni misin bilmem ama baya acemisin galiba :(

• çiçeğim sen anlama özürlüsün,mesajın içeriği çok önemli değil mesaj atayım da ne olursa olsun kafasındasın.Bİ mesaj önce attığın mesajı unutup laf sokucam diye saçmalıyorsun...

Sen ne dedin?

-bölgede savaşmak istemeyen ekipler 3 bölge anlaşma yapıyorlar dedin?

ben ne dedim?

-S3 de bölgemizde yıllar önce oynadıgımız da savaşmadık ama 3 bölgeyle de savaştık anlaşma yapmadık dedim.

Mala anlatır gibi yazdım bidaha oku bidaha cevap ver...mesajın birrbiriyle alakalı olsun.

Deathstar - ADAMUS...!

• kemik de atmadım önüne ama gelmiş beğenmiş bana hakaret olunca mesajda :D

ya biz korkağız kendi bölgemizde savaşamıyoruz tüm bölgedekilerle anlaşma yapıp sonra diğer bölgelerle savaşmaya çalışıyoruz desene sen şuna.

cidden şu oyunu gittikçe kötü hale getiren düşünce bu,"bölge içi savaş olmasın" .bir de turnuva oyuncusu olcaksın.3 saatten saldırı almaktan korkuyosun :D

• Hala boş yapıyorsun.Ben ne diyorum sen ne diyorsun.Cevap veremedikçe başka bişeyler saçmalıyorsun.Oyun başından beri birlik profilimizde yazan yazıyı okursun boş vaktinde.

seni daha kaale almıyorum.

Deathstar - ADAMUS...!

• kemik de atmadım önüne ama gelmiş beğenmiş bana hakaret olunca mesajda :D

ya biz korkağız kendi bölgemizde savaşamıyoruz tüm bölgedekilerle anlaşma yapıp sonra diğer bölgelerle savaşmaya çalışıyoruz desene sen şuna.

cidden şu oyunu gittikçe kötü hale getiren düşünce bu,"bölge içi savaş olmasın" .bir de turnuva oyuncusu olcaksın.3 saatten saldırı almaktan korkuyosun :D

Ya sen kimsin birader? 3 tane birliğiz şurada sayılarımızda 40 ı geçmedi. Servere kök söktürür benim kendi ekibim... şu an 50 kişilik birlikler peydahlandı alt alta o bu bizim şu bizim savaşta gözüken dosttur mosttur. Bak öyle teferruata da girmiyoruz. NETİZ yani neyse oyuz..

Da senin yaran nereden diye düşünüyorum şu an.. Bölge toplamaya kalksak çoktan toplarız.. Günde onlarca bölge içinden oyuncu yazıyor almıyorum çünkü toplama birlik değilim ben.. kapıyor musun olayı ? kapmıyorsun tahminimce devam edeyim ben istersen.. Çünkü hoş laf hoşaf diye bir laf onu da buradan sana armağan edeyim sen anlamışsındır çoktan.

Yani uzun lafı kısası oyununa bak... Bak şimdiden bölge dışı bir savaşa adım attın REBELS Jack sensen şayet benimle savaş halindesin..

... Sana tavsiyem kum oynayacaksan su katmayacaksın yoksa çamur olur üstün başın batar....

• Ülkenin boş insanlarına laf anlatmayın hocam :) yanlış anlamışım diyemeyecek kadar acizler sabaha kadar anlat aynı yerde sayarsın:)

Bu arada Turnuvada 40 k asker acına ölmüş Erdi :D

• Ülkenin boş insanlarına laf anlatmayın hocam :) yanlış anlamışım diyemeyecek kadar acizler sabaha kadar anlat aynı yerde sayarsın:)

Bu arada Turnuvada 40 k asker acına ölmüş Erdi :D

ben turnuvada yokum beni ilgilendirmez:D

Deathstar - ADAMUS...!