S3 Saldırı ve Savunma Raporları

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Yazıları okurken öğrendiğim Türkçeyi de unuttum. Hocam şu virgül ve noktalı virgülü kullanıverin de kim kime ne demiş , ne yapmış , kim çakmış anlayalım ,bu arada saldıran ekibi tebrik ederim güzel ordu basılmış . Birlik arkadaşlarımı da tebrik ederim güzel savundular . İyi geceler herkese

okuyamıyorsan okuma kardeşim anlayan anlaycanı anlamıştır bu saaten sonra biribirimıze okuma yazmayı ögretecegiz.

• Olaya açıklık getireyim. Operasyon planlanmasına katılan n3st4 nickli Özkan isimli oyuncuyla şu şekilde anlaşıldı. Saldırılar çıkılacaktı, tılsım kimde kalırsa onun olacaktı. n3st4 de buna onay vermiştir. Şimdi yukardaki arkadaş bu oyuncuya neden böyle bir şeye onay verdin diyeceğine gelip saidi rahatsız ediyor. Said böyle bir söz vermediği halde oyuncularına "söz verdim adamlara tılsımı vericem" de diyor. Bir oyun için birlik arkadaşlarına dostlarına yalan söylemesini isteyen adam burada haktan hukuktan bahsediyor. Ayıptır.

1

Post was edited 2 times, last by EFSANE17 ().

• Gecen hafta sifirlama raporlarini atarken cevap alamiyordum fufucandan. Simdi hemen cevaplamis mesajimi :) . Bu da ayri bir komik. Isine geldigi zaman cevap yaziyor sadece..

Denklemde hesaplayamadigimiz kisim fufucanin kendisi icin sakladigi defanslar oldu. 10 gun boyunca op yaptik. Defalarca kez bos koy yiktik sifirladik reisledik. Nedeni bugun ortaya cikti :) . Attigimiz fakeler sonucunda defans fufucanin koyune cekiliyormus.

Bu bir birlik oyunu. Bundan daha zekice yorumlar bekliyorum senden. Benim ordumun amaci farkliydi gelmedim. Gelmem gerekti geldim. Ordumu hicbir yee vurmaktan cekinmedim bugune kadar. Biz sizin aksinize hadi ben bi suna saldiri cikim diye saldiri cikmiyoruz. Hedefler secilirlen bile saatlerce analiz yapiyoruzdur belki de.

Bu saatten sonra is yapicak ordular WOWdan seviye alicak ordular. Cakilan ordularin hicbirinde bu potansiyel yoktu. Defans kestiler. Ordunun da bir miktarini kestiler. Tam olarak amacimiza ulasamasak da amacimiz dogrultusunda fayda sagladilar.

• Yazıları okurken öğrendiğim Türkçeyi de unuttum. Hocam şu virgül ve noktalı virgülü kullanıverin de kim kime ne demiş , ne yapmış , kim çakmış anlayalım ,bu arada saldıran ekibi tebrik ederim güzel ordu basılmış . Birlik arkadaşlarımı da tebrik ederim güzel savundular . İyi geceler herkese

Valla ben bilmeme rağmen yazım kurallarını veya noktalama işaretlerini kullanmadım internet üzerinden bir şeyler yazmaya başladığımdan beri klavye hızıyla orantılı bir şekilde kulanımım da düştü bu saatten sonra da kullanacağımı sanmıyorum

önce sen kimsin yetkiden bahsediyorsun formda yetkili mi aranıyor herkes konusabilir ne için açılmış bu formdan ha yetkiye gelince bende migferde yetkiliyim

artı herkes işine geldigi gibi ve birlik arkasının hatasını hatasını kapatmaya yer arıyor söyleyin o arkadasınıza haktan hukuk tan bahsediyor. dogrular söylenince kıvırmamasını söyleyin

Benim bir ilgim yok ed birlikleriyle ben miğfer birlikleri için söyledim derdini anlatabilen biri olsa biz de sıkıntınızı daha iyi bir şekilde anlayabiliriz hemen celallenmeye lüzum yok

tr3 Trans Birey tr1 Tom Bombadil

• kim kız

Valla ben bilmeme rağmen yazım kurallarını veya noktalama işaretlerini kullanmadım internet üzerinden bir şeyler yazmaya başladığımdan beri klavye hızıyla orantılı bir şekilde kulanımım da düştü bu saatten sonra da kullanacağımı sanmıyorum

Benim bir ilgim yok ed birlikleriyle ben miğfer birlikleri için söyledim derdini anlatabilen biri olsa biz de sıkıntınızı daha iyi bir şekilde anlayabiliriz hemen celallenmeye lüzum yok

Sana dememiştim , söylediklerine + olarak ekleyiverdim , arkadaş derdini anlatırken baya sıkıntı yaşıyor . Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek gerek.

• kim kız

Sana dememiştim , söylediklerine + olarak ekleyiverdim , arkadaş derdini anlatırken baya sıkıntı yaşıyor . Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek gerek.

maddelerin halındemi yazıyım kardeşim nesini anlamadın yazdıklarımın olay basit tılısımı ortak aldık şimdi tılsım vermemk için kıvırıyorlar olay bu kardeşim.

• Saldıran ekibi ve Savunan ekip arkadaşlarımı tebrik ederim.

• Valla helal olsun. yeni hesap acmıssın. Sürec boyu defans yapmaya calıstıgım icin foruma giremedim. Yorucuydu. Yapılan 3 saldırıdan 2 sinde köyüm bostu. Ne yazık ki dogru hedefleri tutturamadık. İletisim eksigi de yasadık bir miktar. Tebriklerimi sundum. Cevap verecek bir durum yok ne yazık ki. iyi bir operasyon yapıp basarıya ulastınız.Gelip basarınıza gölge düsürmeye calısmak lüzumsuzdu. Bana cevap hakkı doguran bir durum da yoktu. Bir soru yahut itham da yoktu. Gerci senin diger hesabın engelli oldugu icin görmemiste olabilirim. 1 saat icinde bu hesabını da engelleyecegim. Forum sensiz cok daha keyifli.

• Saldıran ekibi ve Savunan ekip arkadaşlarımı tebrik ederim.

bedavadan kıvırıp durmayın net anlatıyoruz olayı

hani veriyordu ya tılsımı hani arkadaş yazdı ya agresif panda ne oldu kim kıviriyor bırakın bu işleri sadede gelin fufucan kıvırıp duruyor da siz niye hala fufuca nın yalanı sürdürmeye ugrasıyor sunuz ayıp ayıp

• Valla helal olsun. yeni hesap acmıssın. Sürec boyu defans yapmaya calıstıgım icin foruma giremedim. Yorucuydu. Yapılan 3 saldırıdan 2 sinde köyüm bostu. Ne yazık ki dogru hedefleri tutturamadık. İletisim eksigi de yasadık bir miktar. Tebriklerimi sundum. Cevap verecek bir durum yok ne yazık ki. iyi bir operasyon yapıp basarıya ulastınız.Gelip basarınıza gölge düsürmeye calısmak lüzumsuzdu. Bana cevap hakkı doguran bir durum da yoktu. Bir soru yahut itham da yoktu. Gerci senin diger hesabın engelli oldugu icin görmemiste olabilirim. 1 saat icinde bu hesabını da engelleyecegim. Forum sensiz cok daha keyifli.

Gereksiz bir laf atma cabasi vardi sadece. Yoksa ben de bisey demedim zaten. Tebrikler dedim cekildim.

• ne oldu bakıyorumda cvp yazanlarda kaçtı görünen o ki yalancının mumu yatsıya kadar yanıyormuş. çoluk çocukla oynarsan oyunu sonuç bu olur kalkıp birde haklı oldugunu ve ne yazdıklarından haberi yok hem yalan konuşuyorlar hemde cvb veremiyorlar.

:D:D

• Vallahi noktalama işaretlerini savunacağız. Arkadaş çok merak ettim hangi dilde yazıyorsun, nefes almayı mı unutuyorsun? :)

JrAppretince & Fişek Süvari & Jr ROKET & Rebel Bilzerian

• ne oldu bakıyorumda cvp yazanlarda kaçtı görünen o ki yalancının mumu yatsıya kadar yanıyormuş. çoluk çocukla oynarsan oyunu sonuç bu olur kalkıp birde haklı oldugunu ve ne yazdıklarından haberi yok hem yalan konuşuyorlar hemde cvb veremiyorlar.

:D

kim kaçmış ? şu hareketlerine bakılırsa laftan anlayan bi tipe de benzemiyorsun ki laf anlatılsın. Tılsım hakkında bilgim yok , kendini ifade etme şeklin ve toksiklik yapman irite etti beni , o yüzden yazdım.

• Vallahi noktalama işaretlerini savunacağız. Arkadaş çok merak ettim hangi dilde yazıyorsun, nefes almayı mı unutuyorsun? :)

guzel kardesim anlayan anladi . cok fazla merak etmene gerek yok kisa oz aciklama yaptim ordan bakarsan anlarsin ha illaki fufucanin yalanina surdurmeye bende varim mi diyorsun. ^^^^

• Fufucani bastigi ordudan dolayi tebrik ederim.

Acliktan olmediyse eger dunki saldirilarda 65k tokmak 15k toyton kesebilmisiz. Beklentimizin cok altinda :(

Saglik olsun kalani da birazdan biraz fazla zararla bugun cakmis olduk :D

Bu da eşantiyon :D

• Askerlerin cogunu kacırabildim dün. kesim hesaplamanız dogru. Aynı saniyeye mancınıklı bir ordu soksanız isim cok daha zor olurdu. Doğrusu cok ugrastım. uzun süre 24. saniyenin arkasına askeri üs arası yapayım dedim. ama asker köyündeki tasçı fazlası ile faydalıymıs :)

Saldırıları inceleyen ve savunan herkesi tebrik ederim. İlk defa savunma ve saldırı madalyası alacagım aynı hafta. Son bir kac gün keyifliydi. Hepinize iyi serverlar.

• hesap silmiyor muydun.pazartesiye kadar burdasın herhslde.

Güzel

Askerlerin cogunu kacırabildim dün. kesim hesaplamanız dogru. Aynı saniyeye mancınıklı bir ordu soksanız isim cok daha zor olurdu. Doğrusu cok ugrastım. uzun süre 24. saniyenin arkasına askeri üs arası yapayım dedim. ama asker köyündeki tasçı fazlası ile faydalıymıs :)

Saldırıları inceleyen ve savunan herkesi tebrik ederim. İlk defa savunma ve saldırı madalyası alacagım aynı hafta. Son bir kac gün keyifliydi. Hepinize iyi serverlar.

Dünkü kilitimizin bugun ne kdr önemli oldugunu birkez daha gördük, dün biraz üzülmüştüm acıkcası iyi def çekmişsib tebrk ederim ama bugun seni caktıgımızda dünkü kilidin önemini birkez daha anladm :)