Zresetujcie pl2

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Nie oszukujmy się, z tą ochroną to była jedna wielka wtopa. Jedni się przygotowywali specjalnie na 3 dni, inni na 5 dni, do tego ta wiadomość o odjęciu 48 godzin, która tajemniczo zniknęła, a teraz minęły już te 3 dni a ochrona dalej jest.

W związku z powyższym proponuję zresetowanie serwera

• Proponuję oddać graczom monety które załadowali i rozwijali się pod konkretne cele a teraz gra im je utrudnia. Liczymy na rekompensatę czasu jak i strat w grze po przez nieudolne jej rozpoczęcie. Okres ochronny powinien już minąć a osoby idące w wojsko powinny mieć możliwość atakowania innych graczy po okresie 3 dni. Teraz wychodzi na to, że osoby idące w ekonomie na tym lepiej wychodzą a osoby które spędziły sporo czasu klikając i wysyłając ataki robiły to bezsensu. Liczę na rekompensatę wszystkim czasu jak i złotych monet które zainwestowali .

• Proponuję oddać graczom monety które załadowali i rozwijali się pod konkretne cele a teraz gra im je utrudnia. Liczymy na rekompensatę czasu jak i strat w grze po przez nieudolne jej rozpoczęcie. Okres ochronny powinien już minąć a osoby idące w wojsko powinny mieć możliwość atakowania innych graczy po okresie 3 dni. Teraz wychodzi na to, że osoby idące w ekonomie na tym lepiej wychodzą a osoby które spędziły sporo czasu klikając i wysyłając ataki robiły to bezsensu. Liczę na rekompensatę wszystkim czasu jak i złotych monet które zainwestowali .

No dokladnie, i jeszcze sa sluchy ze niektorym, co pozniej konta stworzyli, konczy sie jutro (!)

• Jeśli tak się stanie nic tylko pozew bo nie jedna osoba zainwestowała w złote monety nie po to, żeby być od razu oszukanym.

Pozdrawiam Tygrysek

• Cześć,

Powstrzymajmy się od rzucania nowych plotek i poczekajmy aż Chloe napisze co i jak. Rozumiem napięcie całą sytuacją i z tego co wiem od Chloe to przekazuje Wam na bieżąco informacje od techników, które posiada i które może potwierdzić. Dajmy jeszcze jej czas.

Nerwowa sytuacja na pewno daje się we znaki wszystkim zainteresowanym, również Administracji.

• Cześć,

Powstrzymajmy się od rzucania nowych plotek i poczekajmy aż Chloe napisze co i jak. Rozumiem napięcie całą sytuacją i z tego co wiem od Chloe to przekazuje Wam na bieżąco informacje od techników, które posiada i które może potwierdzić. Dajmy jeszcze jej czas.

Nerwowa sytuacja na pewno daje się we znaki wszystkim zainteresowanym, również Administracji.

Minęły dwa dni i nic.

To chyba wystarczająco dużo czasu na jakąś informacje?

Czyżby administracja uważała że gracze nie zasługują nawet na krótkie wyjaśnienie sytuacji (o przeprosinach nie wspomnę)

• Z tego co widzę to mogę jedynie podejrzewać, że OO będzie się zachowywało tak jak na serwerach x1 - ale to są tylko moje domysły Panowie. Wiem tyle co wy. Na pytanie gdzie są informacje nie jestem w stanie udzielić potwierdzonych informacji bo ich nie mam.

• Z tego co widzę to mogę jedynie podejrzewać, że OO będzie się zachowywało tak jak na serwerach x1 - ale to są tylko moje domysły Panowie. Wiem tyle co wy. Na pytanie gdzie są informacje nie jestem w stanie udzielić potwierdzonych informacji bo ich nie mam.

skąd pomysł że na x1 oo trwa 5 dni? Ostatni taki serwer to s3 z oo trwającym 3 dni