Rim faragó

• Trucifix a Gall ki mindig nagyot hall,

Elővette kupáját maga mellé meg a szablyáját.

S nagyot kortyolt a borából, közben emlékezett a régi időkről.

Csapkodta a Rómaiakat, óvta védte tőlük az otthoniakat.

Számos földit meg védett ő, nagy vezér lesz egyszer ő.

Még a rettegett druidák se tudják felül múlni,

Mindegy neki csak lehessen az ellenséget agyonszúrni.

Gondoltam legyen kis alkotás is az új fórumon.:D:love:

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Irigy vagy Buddyka mi lelájkoltad a versemet? Fogadjunk jobb költő vagyok nálad te irigy szar

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Juno parece que no sos muy popular xd

servers antiguos... mavila, portos, athos, Yotuel, alquimista, Hiei, sin Alma

"Los fascistas del futuro, se llamarán a si mismos antifascistas"

• LOL XD Fiú én meg hetero vagyok szóval unalmas már ez nagyon, hogy LOL XD a csajom. D ez se mocskolodás ugye?????????? Gyevocska ismét be bízonyítja sokadszor, hogy kivételez nektek és a bratyitok.:

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Elnezest, ha megbantottalak... azt hittem kedvedre lesz egy ilyen batorito szoveg a parkapcsolatotokhoz. Ha szakitottatok idokozben, akkor nem aktualis... hahaha

1. Egy kamikaze tamad, es meghal... mert ezt igy kell... ezt igy kell...

2. Soha ne bszakodj olyan alakokkal, akik megcsinalnak esszel... legalabb ketszer...

3. Soha ne csinaljal hulyeseget ertem, mert en ertem... ez a vegem...

...es ha megmondtam mar legalabb vagy 10x, hat beled fogom verni... es azt erzem...

//BoX. gOLD Co. GANG MEMBR... Flex Flex

• Elnezest, ha megbantottalak... azt hittem kedvedre lesz egy ilyen batorito szoveg a parkapcsolatotokhoz. Ha szakitottatok idokozben, akkor nem aktualis... hahaha

Kb annyíra ismerem LOL XD-t mint te/ti. Csak tetszik neki, hogy utálom a GOLDosokat így szimpi vagyok neki. ennyi a történet.Amúgy sokan utálnak titeket. Skizo, Mentha, meg még jó páran.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Vagyis Bala nem lolxd kislanya/fia? Vagy errol nem tudsz?

2. Soha ne bszakodj olyan alakokkal, akik megcsinalnak esszel... legalabb ketszer...

...es ha megmondtam mar legalabb vagy 10x, hat beled fogom verni... es azt erzem...

• Csaladfankon volt egy kozos gyumolcs, de aztan Adamek leszakitottak es leleptek vele... Jut eszembe, nem lattad oket amig a forumon tiltva voltal es megsokszorozodott a szabadidod?

• Csaladfankon volt egy kozos gyumolcs, de aztan Adamek leszakitottak es leleptek vele... Jut eszembe, nem lattad oket amig a forumon tiltva voltal es megsokszorozodott a szabadidod?

Keresgélj a TT szeron hátha rájuk akadsz. Én nem vagyok már a TT-n. De a speeden megtalálsz ha jól keresgélsz.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Ha Puki hsz-eben olvasod a visszaidezett lelkesitomet, konnyen rajohetsz meg akar te is, h errol nem is volt szo...

• Kb annyíra ismerem LOL XD-t mint te/ti. Csak tetszik neki, hogy utálom a GOLDosokat így szimpi vagyok neki. ennyi a történet.Amúgy sokan utálnak titeket. Skizo, Mentha, meg még jó páran.

Mi az a gold? :/:/ úgy látszik összehozza az embereket :love::love::love::love::love:<3<3<3<3