Rim faragó

• Trucifix a Gall ki mindig nagyot hall,

Elővette kupáját maga mellé meg a szablyáját.

S nagyot kortyolt a borából, közben emlékezett a régi időkről.

Csapkodta a Rómaiakat, óvta védte tőlük az otthoniakat.

Számos földit meg védett ő, nagy vezér lesz egyszer ő.

Még a rettegett druidák se tudják felül múlni,

Mindegy neki csak lehessen az ellenséget agyonszúrni.

Gondoltam legyen kis alkotás is az új fórumon.:D:love:

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Irigy vagy Buddyka mi lelájkoltad a versemet? Fogadjunk jobb költő vagyok nálad te irigy szar

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Juno parece que no sos muy popular xd

servers antiguos... mavila, portos, athos, Yotuel, alquimista, Hiei, sin Alma

"Los fascistas del futuro, se llamarán a si mismos antifascistas"

• LOL XD Fiú én meg hetero vagyok szóval unalmas már ez nagyon, hogy LOL XD a csajom. D ez se mocskolodás ugye?????????? Gyevocska ismét be bízonyítja sokadszor, hogy kivételez nektek és a bratyitok.:

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Elnezest, ha megbantottalak... azt hittem kedvedre lesz egy ilyen batorito szoveg a parkapcsolatotokhoz. Ha szakitottatok idokozben, akkor nem aktualis... hahaha

Nem vagyok tolvaj... én vagyok az aki nem alkuszom...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

Ha eljön a végjáték, az mindig kegyetlen... mert elszámolódik vele mindenki.

• Elnezest, ha megbantottalak... azt hittem kedvedre lesz egy ilyen batorito szoveg a parkapcsolatotokhoz. Ha szakitottatok idokozben, akkor nem aktualis... hahaha

Kb annyíra ismerem LOL XD-t mint te/ti. Csak tetszik neki, hogy utálom a GOLDosokat így szimpi vagyok neki. ennyi a történet.Amúgy sokan utálnak titeket. Skizo, Mentha, meg még jó páran.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Vagyis Bala nem lolxd kislanya/fia? Vagy errol nem tudsz?

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

• Csaladfankon volt egy kozos gyumolcs, de aztan Adamek leszakitottak es leleptek vele... Jut eszembe, nem lattad oket amig a forumon tiltva voltal es megsokszorozodott a szabadidod?

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

• Csaladfankon volt egy kozos gyumolcs, de aztan Adamek leszakitottak es leleptek vele... Jut eszembe, nem lattad oket amig a forumon tiltva voltal es megsokszorozodott a szabadidod?

Keresgélj a TT szeron hátha rájuk akadsz. Én nem vagyok már a TT-n. De a speeden megtalálsz ha jól keresgélsz.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Vagyis Bala nem lolxd kislanya/fia? Vagy errol nem tudsz?

Nem nemzettem gyereket még senkinek, vagy nem tudok róla... :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Ha Puki hsz-eben olvasod a visszaidezett lelkesitomet, konnyen rajohetsz meg akar te is, h errol nem is volt szo...

GOLD WAR MACHINE Co.

El-TiPROk!

• Ha Puki hsz-eben olvasod a visszaidezett lelkesitomet, konnyen rajohetsz meg akar te is, h errol nem is volt szo...

Bakker tényleg azt el se olvastam, de kösz a figyelmeztetést most már nem is fogom... :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Kb annyíra ismerem LOL XD-t mint te/ti. Csak tetszik neki, hogy utálom a GOLDosokat így szimpi vagyok neki. ennyi a történet.Amúgy sokan utálnak titeket. Skizo, Mentha, meg még jó páran.

Mi az a gold? :/:/ úgy látszik összehozza az embereket :love::love::love::love::love:<3<3<3<3

Nyújtod a kezed, szakad a kötél, nyúl a gyerek
    Mármint hátat fordít és elsétál, mer’ nyúl a gyerek..

Go Big, or Go Home.

-FURYA©-

-BS-

-GS-

-WFP-

-GOLD Co.-

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg