Απαράδεκτο πρόβλημα μεταφοράς χρυσού!!!

• Καλησπέρα σε όλους,

το καλοκαίρι που μας πέρασε πάτησα διαγραφή από τον κόσμο gr4 και μου ήρθε το κλασικό μήνυμα μεταφοράς χρυσού που έρχεται πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις. Σύμφωνα με τους κανόνες σας το Link μεταφοράς είναι ΠΆΝΤΑ ΕΝΕΡΓΟ. Χθες επιχείρησα να μεταφέρω τον χρυσό μου μόνο και μόνο για να παρατηρήσω ότι δεν μπορούσα. Όπως ήταν φυσικό έστειλα μήνυμα στην υποστήριξη Plus μόνο και μόνο για να μου πουν ότι έχει περάσει το διάστημα 6 μηνών στο οποίο θα μπορούσε να γίνει η μεταφορά;;; Έστειλα την εικόνα που θα παραθέσω και στο μήνυμα μου εδώ, όπου λέει ξεκάθαρα οτι το Link μεταφοράς είναι ΠΆΝΤΑ ΕΝΕΡΓΟ μόνο και μόνο για να μου απαντήσουν ότι η διαγραφή γίνεται βάση νόμου!! Συγνώμη αλλά είστε σοβαροί; Παίζω 10 χρόνια σχεδόν και αυτό το βλέπω πρώτη φορά στη ζωή μου!! Δηλαδή σας δίνουμε τα λεφτά μας, λέτε ότι μπορούμε να κρατήσουμε τον χρυσό για επόμενο σερβερ αλλά τελικά αυτό δεν συμβαίνει!!! Αν υπήρχε η αντίστοιχη ενημέρωση στους κανόνες και στο mail μεταφοράς χρυσού να το δεχόμουν ότι είμαι λάθος αλλά αυτό το πράγμα είναι ξεκάθαρα κοροϊδία!! Όταν οι ίδιοι δεν τηρείτε τους κανόνες πως περιμένετε να τους τηρήσουν οι παίκτες μετά; Πως περιμένετε να υπάρχει συμμετοχή σε ένα παιχνίδι πού γίνονται λάθη που επηρεάζουν την τσέπη μας!! Απαιτώ ΤΩΡΑ την μεταφορά του χρυσού που έχω πληρώσει και αν χρειαστεί να κινηθώ νομικά εναντίον σας θα το κάνω!

• Παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη για το πρόβλημα που αντιμετωπίζετε.

To πρόβλημα έχει λυθεί.

Παρακαλούμε να κράτατε τα e-mails μεταφοράς χρυσού ασφαλή.

• Εντάξει λύθηκε το θέμα αν και δεν χρειαζόταν να με φτάσετε στα άκρα για κάτι τόσο απλό που θα δυσφήμιζε ακόμη περισσότερο το παιχνίδι!