Balkans S5

• Balkans S5 still offline, more then 75 minutes (promised about 15 minutes) - any hint when the first days on this server will continue?

server-down.jpg

Edit: A sada isto to i na slovenačkom, dva sata nakon što je počelo "održavanje" - lahko je njima klepetati, meni još uvek teče "početnička zaštita"...

server-down-si.jpg

rs1,rs3,rs4,rsx / hr1,hr4,hrx / de,us,com,comx - asterix.ns :gau04:, asterix_ns :gau04:, silver.surfer:rom03:, silver_surfer:rom03: :saint:

TG Imperion (posle 2,5 godina testiranja projekat obustavljen) - farscape ;(

Travian>v4.4 - asterix.ns:gau04:, asterix_ns:gau04: ||:sleeping:

balkans ts5 2019 - asterix.ns1:gau01::gau04:

The post was edited 1 time, last by asterix.ns: Added image. ().

• Tri sata aukcija još nisu rešili, tako da mi visi 5-6 interesantnih akvizicija - realno aktuelne aukcije sada počinju na kraju treće strane, čim sam se ulogovao pazario sam kaveze i mast dok i drugi nisu skontali... :saint:

Edit: Ono što je loše u toj priči je to što su svim učesnicima u aukcijama koje su se završile u ta tri sata ostale zarobljene poprilične količine srebrnjaka, koji su uglavnom od svih plaćeni u čvrstoj valuti (evrima), te ovim putem tražim da se to reguliše...

aukcije.jpg

rs1,rs3,rs4,rsx / hr1,hr4,hrx / de,us,com,comx - asterix.ns :gau04:, asterix_ns :gau04:, silver.surfer:rom03:, silver_surfer:rom03: :saint:

The post was edited 3 times, last by asterix.ns: Asking for refunds, the auction bug during maintenance costed me real money. ().

• Niti ko šta kaže, niti ko šta radi na rešenju problema - izgleda da ista priča i dalje traje, a do kada će ne zna...

• Kao što ste videli danas je bilo problema na Balkans 5 serveru. Tehnička podrška je usepla da otkloni deo problema i igra je ponovo dostupna, ali na aukcijama još uvek rade (problem je samo u prve tri strane koje su zaglavljene, ostale aukcije rade). Nadamo se da će i taj problem uskoro biti rešen.

Vojska i heroji su vraćeni, neki igrači imaju problema sa pogrešnom proizvodnjom - u toj situaciji je najjednostavnije izgraditi neku građevinu kako bi igra preračunala proizvodnju ili nam poslati poruku u igri kako bismo je mi preračunali.

• Aukcije su rešene, sve tri strane predmeta su legle onima koji su dale poslednje ponude... :thumbsup: