Walentynki 2019

• Val_Banner.jpg

Drodzy gracze!

Na Ziemiach Traviana istnieje stara tradycja: jeśli ktoś chce zaoferować pokój, wysyła gołębia z gałązką oliwną, a jeśli ktoś chce wyrazić swoje uczucia, wysyła kartę w kształcie serca.
    Dziś z przyjemnością ogłaszamy nasz tradycyjny konkurs walentynkowy! Utwórz kartę walentynkową i opublikuj ją w tym wątku do godziny 10:00 do 14.02.2018!
    Karta walentynkowa może być w dowolnej formie - krótka wiadomość od nieustraszonego Haeduana do pięknej rzymskiej bohaterki, pocztówka w kształcie serca lub nawet mały filmik - wszystko, co odzwierciedla 2 główne tematy - Dzień św. Walentego i Travian: Legends. Najbardziej kreatywne kartki walentynkowe wygrywają nagrody.
    Każdy gracz może wziąć udział w tym konkursie więcej niż jeden raz, ale może wygrać tylko jedną nagrodę.

Informacje o konkursie:

Start 11.02.2019 – 10:00 GMT+1
    Koniec 14.02.2018 – 10:00 GMT+1
    Ogłoszenie zwycięzców 14.02.2018
    Wybór zwycięzców przez Travian Team
    1 miejsce 100 Zlotych monet
    2 I 3 miejsce 50 Złotych monet
    Dodatkowe nagrody + 30 Złotych monet za post, który otrzyma najwięcej polubień od użytkowników
    Aby miec prawo do wygranej, należy: Prosimy o podanie nazwy serwera I konta na który będzie można przekazać nagrodę.
    Nagroda może być przekazana Tylko polskie serwery
    Musi zostać odebrana do: 31/12/2019
  • ,,- O moja piękna Galijska księżniczko, w tym niezwykłym dniu, o poranku złocistym chciałem wyznać Ci coś o czym już od dawna myślałem i na co zresztą pewnie czekasz od miesięcy wielu... zw, muszę farmienie szybko wysłać bo kawaleria wrociła...

- Dobra, jestem, na czym to skończyliśmy? Ah, tak. Moja księżniczko, w tym niezwykłym dniu, cholera jakaś atak idzie, zw jeszcze na chwilkę...

- Ok, to były tylko fejki. Wybacz ma księżniczko, ale zapracowany ze mnie wódz. Wracają jednak do tematu, o czym to my, ah tak. Nie będę owijał w bawełnę o księżniczko moja, więc powiem od razu, żem wyznać Ci chciałem... cholera znowu, znow atak, co, na trzy wioski aż idą? Chyba katapulty, musze sprawdzić co się dzieje...

...

...

...

''

• Co to ma być? Nie dość, że wciąż nie ma wyników konkursu, a miały być kilka dni temu to jeszcze tworzycie nowe konkursy, a stare zarzucone, bez zwyciezców i nagród?

Ostateczna Bitwa ― Cześć I ― Cień

I gdzie info o nowych światach? Jutro startuje nowy serwer według kalendarza, a dalej nie ma żadnych informacji o jego parametrach...