TS6 Saldırı ve Savunma Raporları

• hejia bunları görünce forumdan kaçmış mağarasına çekilmiş çıt çıkarmadan delikten olan biteni izliyormuş :D :D

HER ŞEY MİZAH İÇİN

İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR

• TANRININ KIRBACI üstadım zaten Han bölündü :) GF ise alt birliğini kapattı ve bizim yan birliklere saldırmaya çalışıyorlar :) Yani çok fazla raporları yok idare edeceksin olanla :D Az taş atayım xx_delis başkanıma :)

Bu arada Osmanli_Sultani üstadım zaten wp ile birlik saldırı kısmında görüyorsanız buraya yazmanızında bir anlamı yok birde bu açıdan bak :)

Güzel raporlar asılmış bugünde tebrik ederim Mizah ve Üçok birliklerini iyi oyunlar dilerim.

- Her KAOS'ta Bir Düzen , Her Düzende Bir KAOS vardır. -

KAOS BİRLİKLERİ     

• hejia bunları görünce forumdan kaçmış mağarasına çekilmiş çıt çıkarmadan delikten olan biteni izliyormuş :D :D

Yeni geldim la sakin durun tek tek cevabınızı yazıcam :) Öncelikle atlantis başkanımı hemen bi tenzih edeyim de bişi yazmadan :) . Madem adabına uygun yazmak işinize gelmiyo bende aynı telden devam edeyim. Ben vakit buldukça buralardayım aslan parçası bi yere gittiğim yok. Sizin gibi 2 tane ufak çaplı asker kesince köstebek gibi gömdüğümüz yerden kafa çıkarma gibi bi durumum yok yani rahat ol .Raporları benim gibi sansürlemeden düzgünce atsaydınız öyle ezici bi kesim olmadığı da görülecekti zaten. Şöyle çevreye bi baktım da 30 sektörümde 2 tanecik tarlalı köy alabilmişsiniz ve korkudan hepsinden def basıyosunuz zaten bi tehdit değilsiniz anlayacağın size saldırı ordusu biriktirip beslemek yerine üretim daha karlı şu aşamada. Ha ucu ucuna çakmışsınız, geçseydik oda bi bonus olurdu, olmadı problem yok. Düzgünce yazmayı öğrendiğiniz zaman tebriği hakedeceksiniz. Bide 'boş tenekeci' bi arkadaş da kendi bastığı 1000 mızrakçı ile aslan kesilmiş ya en çok da ona bittim :) 12 tane kaho gelmiş maşallah 2 saatte gece 1 den sonra. Ya şifreyle giriş var ya da arka plandaki emektarlar gerçekten bi tebriği hakediyor. Ama burada bi halt yapmayıp sabah gözünü açıp ta ötenleri bi çuvala koyup toplasan travian çok bişey kaybetmez ;)

• TANRININ KIRBACI üstadım zaten Han bölündü :) GF ise alt birliğini kapattı ve bizim yan birliklere saldırmaya çalışıyorlar :) Yani çok fazla raporları yok idare edeceksin olanla :D Az taş atayım xx_delis başkanıma :)

Bu arada Osmanli_Sultani üstadım zaten wp ile birlik saldırı kısmında görüyorsanız buraya yazmanızında bir anlamı yok birde bu açıdan bak :)

Güzel raporlar asılmış bugünde tebrik ederim Mizah ve Üçok birliklerini iyi oyunlar dilerim.

Allah'tan utan be.. En çok raporu biz atıyoruz buraya :) Bu aralar sizinle uğraşmaya kısa bir ara verdik. Şu HZZ lerin kuzeydoğudaki ekiplerini temizliyoruz. Azıcık bekleyin tekrar size döneceğiz :D

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Yeni geldim la sakin durun tek tek cevabınızı yazıcam :) Öncelikle atlantis başkanımı hemen bi tenzih edeyim de bişi yazmadan :) . Madem adabına uygun yazmak işinize gelmiyo bende aynı telden devam edeyim. Ben vakit buldukça buralardayım aslan parçası bi yere gittiğim yok. Sizin gibi 2 tane ufak çaplı asker kesince köstebek gibi gömdüğümüz yerden kafa çıkarma gibi bi durumum yok yani rahat ol .Raporları benim gibi sansürlemeden düzgünce atsaydınız öyle ezici bi kesim olmadığı da görülecekti zaten. Şöyle çevreye bi baktım da 30 sektörümde 2 tanecik tarlalı köy alabilmişsiniz ve korkudan hepsinden def basıyosunuz zaten bi tehdit değilsiniz anlayacağın size saldırı ordusu biriktirip beslemek yerine üretim daha karlı şu aşamada. Ha ucu ucuna çakmışsınız, geçseydik oda bi bonus olurdu, olmadı problem yok. Düzgünce yazmayı öğrendiğiniz zaman tebriği hakedeceksiniz. Bide 'boş tenekeci' bi arkadaş da kendi bastığı 1000 mızrakçı ile aslan kesilmiş ya en çok da ona bittim :) 12 tane kaho gelmiş maşallah 2 saatte gece 1 den sonra. Ya şifreyle giriş var ya da arka plandaki emektarlar gerçekten bi tebriği hakediyor. Ama burada bi halt yapmayıp sabah gözünü açıp ta ötenleri bi çuvala koyup toplasan travian çok bişey kaybetmez ;)

Aslan gibi kükredin mübarek oyunda niye böyle değilsin ben anlamadım gitti :D daha hesap ismini söyleyemiyorsun gerçi biz biliyoruz da forumdakiler bilmiyor bu kim konuşuyor anca başka yaptığı hiçbir şey yok diyorlar :D

HER ŞEY MİZAH İÇİN

İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR

• Bak dostum,

Bir defa yazacağım, anlamakta neden bu kadar zorlandın bilmiyorum ama devamlı laf dalaşına şahsımı da dahil ettiğin açıklayacağım ve bitecek benim için.

Forumda kendi kendine konuşup herkese laf yetiştirmeye çalışıyorsun, bana ilk laf atan sensin. Cevap verme gereği duymadım.

Gelip burda yine ileri geri konuşmuşsun. Kimsenin aslan kesildiği yok; dediğin cümle hepimize dokunan bir şeydi, ben de hep beraber onun cevabını verdiğimizi düşündüğümden dolayı gösterme gereği duydum sana. Bir de senin için bir cümle ettim; ki birlik arkadaşlarının dahil farklı düşündüğünü sanmıyorum. Çünkü çok konuşuyorsun, boş konuşuyorsun, sağa sola laf atıyorsun. Sonra gelip bir de düzgünce yazma dersi veriyorsun kendince. Ama bunu bile fark etmekten acizsin.

Anlayacağın adabına uygun yazmak işimize gelmiyor değil, adamına uygun yazmak işimize geliyor.

Onun dışında tek bir laf dahil etmedim kimseye, hatta tebrik ettim gelen herkesi. Çünkü güzel bir operasyondu, üzerine düşünülmüştü. Ayakta kaldığımıza değdi.

Üçok üyelerine karşı da saygıda hiçbir zaman kusur etmemeye çalıştım, muhabbetimizin olduğu dahil oldu farklı oyuncularla.

İyi oyunlar.

• arkadaşın 9 tarlalı merkezi sıfırlanınca kaos birlikten atmış.

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

• Aynen ben acizim ben kendimce laf sokuyorum ben şöyleyim ben böyleyim... Sizi adam yerine koyup cevap yetiştirende kabahat. Sırtlan sürüsü gibisiniz biriniz cevabını alsa öbürünüz geliyor. Burada sizi kale alan tek üçok oyuncusu olarak daha uğraşamayacağım boş boş konuşmalarınızla. Kendiniz pişirin kendiniz yiyin. Kendiniz çalın kendiniz oynayın. Hadi eyvallah

Bir oyun oynuyoruz ve oyun içinde atışıyoruz. İnsanları adam olmamakla, sırtlan sürüsü olmakla suçlayan sokak ağzını alıp gitmen herkes için isabet olur. Yaşının 18'den büyük olduğunu düşünmüyorum bu sebeple daha fazla cevabı hak etmiyorsun. Haa yok 20-30 her neyse diye yazma fiziksel yaşından bahsetmedim çünkü. Hadi eyvallah!

god gives the hardest battles to the strongest soldiers ...

MİZAH AİLESİ

• Bir oyun oynuyoruz ve oyun içinde atışıyoruz. İnsanları adam olmamakla, sırtlan sürüsü olmakla suçlayan sokak ağzını alıp gitmen herkes için isabet olur. Yaşının 18'den büyük olduğunu düşünmüyorum bu sebeple daha fazla cevabı hak etmiyorsun. Haa yok 20-30 her neyse diye yazma fiziksel yaşından bahsetmedim çünkü. Hadi eyvallah!

Sokak ağzı mı başkanın dahil hepiniz ağla ağla diye geziyodunuz forumda bu mu doğru ağız

• can başkanım elinize sağlık

Teşekkurler brom seninde eline sağlık gördüm raporu :) o eleman bize gelmek istemişti almadık kaosa girmiş sıfirlaninca atmislar belli ki :D

• TIRCI öncelike üstadım biz kimse yıkılıyor diye adam atmayız :) İlgisiz olduğu için sana ve başka oyunculara ham kaptırdığı için bunun üzerine bizlere tem vermediği için çıkışını yaptık :) Yani bu senin mükemmel bir zaferin zaten değil ki kimin multi hesabını yıktıysan artık muhtemelen üzülmüştür :D Ama Kaos da olmayan birini yıktım diye bize yüklüyorsan tebrik ederim :D

FI1Uk8.png

A1lkJ3.png

xx_delis başkanım raporlarınızı tebrik ederim :) Arkadaşımı da tebrik ederim :) Astığınız raporda saldıranın zararının daha çok olduğu raporlardan belli zaten ;)

zxWScy.png

Savaşa devam durmak yok :D Bu hafta çok kan akacak :)

- Her KAOS'ta Bir Düzen , Her Düzende Bir KAOS vardır. -

KAOS BİRLİKLERİ     

Post was edited 1 time, last by Dr_HunteR ().

• Teşekkür ederim bende sizi tebrik ederim. Fakat clarene tek atış yapan arkadaş ikinci gelişinde çakıldı. Emperyan basmak kolay değil bence sizin zarar daha fazla :) Claren o çaktığı askerleri bas çak yapıyor sürekli. 5.kez çakılışı falan saga sola. Problem yok yani. Bir de KD birliği ile birleştiniz mi ? Ağlak başkanları cassihan05 in profiline bakabilirsin size dostum demiş. Hani şu hzz den de kovulan cassihan varya o :D