TS6 Diplomasi ve Analiz

• Server6 hareketli geçecege benziyor. Özellikle Kuzey Doğu ve Güney Batı'da 4-5 farklı birlik var. Kuzey Batı gene aynı şekilde. Şuan ki durumda benim analizlerime göre en rahat bölge Güney Doğu gibi duruyor. Artık korumalar kalkınca kim kimi yerse :)

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• -AMME HİZMETİ-

Merhaba,

2 gün boş vaktim vardı ve server6 da bir hesap açıp bakayım dedim ne var ne yok :) Belki de yerli ve milli bir Safiren olup çıkarım 8o

Server6 da birlikler ve bölgelere bir göz attım ve sizle paylaşmak istedim forum ahalisi.

ahanda bunlar ;

(ilk 20 dikkate alınmıştır. ekleme yapabilirsiniz)

+/+

Bu bölgede GF biraz avantajlı olsa da kaos ve yargı birliklerinin başarılı olması sürpriz olmaz gibi görünüyor.

ekipler;

GOODFELLAS GF

YARGI

KAOS

HPS1KÇK

HAN

+/-

HZZ ve BOLD PİLOT ekiplerinin müttefik olması FATİH in işini çok zora sokacak gibi.

ilerleyen zamanlarda bu 2 ekibin Tılsım dönemine kadar sıkıcı bir şekilde farmladığını görebiliriz :)

FATİH e bir göz gezdirdim ve kolay lokma olmadıgını anladım. Güzel savaşlar s6 yı bekliyor gibi.

ekipler ;

BOLD PİLOT

HZZ

FATİH

-/+

ekipler;

GÖKTÜRK

TURAN

-/-

ekipler;

MİZAH

GÖLGE

KILIÇ

T & A

-/- Bence en eğlenceli bölgelerden biri olacak. bol bol savaş ve yıkım izleyeceğiz gibi.

hesabımı rastgele açtım bu bölgeye düştüğüm için mutlu oldum açıkcası :)

Turan&Ayyıldız ve MİZAH bölgenin hakimiyeti için sıkı bir mücadeleye girecekler gibi görünüyor.

Oyunculara başarılar dilerim. umarım eventsiz,hilesiz,hurdasız ve eğlenceli bir sv olur :) <3

CAPO

Post was edited 1 time, last by Capo ().

• Capo analizlerine harfi harfine katılıyorum kardeşim. Fakat biz kendimizi avantajlı görmüyoruz. Haddimizi bilerek planlı ve doğru oynayarak +/+ da kök söktürmeyi hedefliyoruz. Benim nacizhane görüşüm +/+ da saglam bir GF/KAOS savaşı -/- de senin dedigin gibi Turan&Ayyıldız/MİZAH savaşı olacağı yönünde. -/+ daki GÖKTÜRK birliği s3'te kendini kanıtlamıştı. Oradaki savaşın şiddeti TURAN birliğine bağlı gibi. S2'deki gibi erken havlu atmazlarsa ki bu sefer daha sağlam geldiklerini düşünüyorum orada da güzel savaş izleyeceğiz gibi. Şuan en rahat bölge HZZ nin bolgesi. BOLD PİLOT ile ittifak oldular tılsımlara kadar orada çok bir aksiyon olmaz diye düşünüyorum.

• Capo analizlerine harfi harfine katılıyorum kardeşim. Fakat biz kendimizi avantajlı görmüyoruz. Haddimizi bilerek planlı ve doğru oynayarak +/+ da kök söktürmeyi hedefliyoruz. Benim nacizhane görüşüm +/+ da saglam bir GF/KAOS savaşı -/- de senin dedigin gibi Turan&Ayyıldız/MİZAH savaşı olacağı yönünde. -/+ daki GÖKTÜRK birliği s3'te kendini kanıtlamıştı. Oradaki savaşın şiddeti TURAN birliğine bağlı gibi. S2'deki gibi erken havlu atmazlarsa ki bu sefer daha sağlam geldiklerini düşünüyorum orada da güzel savaş izleyeceğiz gibi. Şuan en rahat bölge HZZ nin bolgesi. BOLD PİLOT ile ittifak oldular tılsımlara kadar orada çok bir aksiyon olmaz diye düşünüyorum.

Oradaki savaşın şiddeti TURAN birliğine bağlı gibi.

Bu kısma bir açıklık getirmek istiyorum. Biz Turan birliği(s2) den gelenler Turan&Ayyıldız olarak birleşip - - Bölgesinde oynuyoruz. Dediğiniz gibi daha sağlam geldik. Güçlü dostlar ile geldik. - + bölgesinde ki Turan birliğine server a adım attığımız an yazdık isminizi değiştirin diye rica ettik kafa karışıklığı olacağını bizzat yazdım başkanlarına fakat 11 yıldır her server bu isimde oynuyorlarmış (ben hiç duymamıştım) bu sebeple bu şekilde devam edeceklerini söylediler. Server ne getirir ne götürür bilmiyorum ama S2 de ki Turan ekibi Şuan "T & A 3" birliğinde devam ediyor. S2 de oynayan kişiler zaten isimlerden tanıyacaklardır.

S2 meselesine gelirsek savaşa devam ederdik ama bizim açımızdan daha çok savunma ile geçiyordu ve geçmeye de devam edecek gibi duruyordu bu sebeple bıraktık çok zaman alıyordu. S6 ya daha az aksiyon olsun bölge içi savaş yoruyor diye geldik fakat burada da ciddi bir bölge içi savaş olacak gibi duruyor şansımıza :)

Umarım ilerde Turan isimleri karışıklık yaratmaz. Bilmeyen oyuncular için gerçekten server da çok kafa karıştırıcı bir durum maalesef.

• kuvvetle muhtemel sv nin ilk koyunu atacagım. en kötu 2. veya 3.

devirlik hesaptır. ön sipariş kabul edilir:) nereye isterseniz atarız:))) hesap didimli

• kuvvetle muhtemel sv nin ilk koyunu atacagım. en kötu 2. veya 3.

devirlik hesaptır. ön sipariş kabul edilir:) nereye isterseniz atarız:))) hesap didimli

Ön sipariş kabul edilir ? Ticari zekana hayran kaldım dostum :D

• +/+ Bölgesinde oynayan şu anda birliksiz bir oyuncu olarak baktığımda GF KAOS hps1kc1k yargı birlikleri kalabalık..GF birlikleri diğerlerine göre daha güçlü gibi duruyor..Ama +/+ da savaşı belirleye HAN ismindeki birlik olur gibi..15 kişiler ve sadece belli başlı standarta eleman alıyorlar..HANla anlaşma yapan götürür ++ yı bence..Ama şahsi fikrim şu anda GF önde..

• Hadi ben de katılayım ekibe ben de ufak bir analiz yapayım madem hepimiz toplandık :)

- , - için söyledikleriniz hakkında ufak bir yorum eklemek isterim. Aslında genel olarak serverların en zayıf bölgeleridir hep - , - ler. S6 için bu biraz farklı olacak gibi. Buna yüzde yüz katılıyorum.

+ , + için GOOD FELLAS, + , - için HZZ favori birliklerim. - , + hakkında çok bilgi sahibi değilim ancak GÖKTÜRK kendini ispatlamış bir ekip.

T&A'larla savaşımız eğlenceli olacak gibi duruyor. T&A çok kalabalık, biraz toplama oldular gibi fakat görebildiğim kadarıyla kafa oyuncuları çok kaliteli isimler. Yine de 10 tane 10 kuruş da 1 lira ediyor 1 tane 1 lira da. Olaya biraz da böyle bakmak lazım :)

Serverdaki bütün birlikler bizim dostumuz sadece oyun gereği rakibiz. Kimseye saygısızlık etmeden, sevgi ve saygı çerçevesinde, oyunun kurallarına uygun biçimde önce efendice kendi bölgemiz için daha sonra da wow için mücadele edeceğiz.

HAN birliği dışındaki herkese sonsuz saygılar. Sizlerle beraber oynamak büyük zevk olacak. Bu zevki daha önce HZZ ile tatmıştık, umarım diğer ekiplerle de eğlenebildiğimiz güzel bir server olur. :)

Kaya

İZAH GEREKİYORSA MİZAH DEĞİLDİR.

Her server farklı nick. Ara ki bulasın :)