TS6 Diplomasi ve Analiz

• Aynen kuyrugunuzu altina alip kacmaniza gonlum razi da hesaba verilen emege razi olmadim

Abdi allah ıcın yapma söyler yakısmıyor beraber emek verdık yürütemedık şimdi de sılıyoruz ayıptir haberin olsun emekte en cok harunun sonra bizim sorum yok

S2- CPT Areniel / S5-ESK / S3 Areniel / S6- Karaelmas

• şaka bir yana haruunakn yerinde ben olsam ben de hesap silerdim. server’ın bir ucundasın, saldırı alma ihtimalin neredeyse yok, çok iyi yağman var, server ortalamasının çok çok üstünde server’ın birinci ordusuna sahipsin ama gel gör tılsımı neredeyse alamıyorsun. rizeli olayı bize şunu öğretti, adalet tüm oyunculara eşit davranmak değil, eşitler arasında adil olmakmış. şahsım adına konuşayım, dışarından bakan bir kimse olarak karaelmas hesabının birlik içinde hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. serverın durumu göz önünde bulundurulduğunda tek başına wow indirecek bir hesap gözardı edildi.

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• şaka bir yana haruunakn yerinde ben olsam ben de hesap silerdim. server’ın bir ucundasın, saldırı alma ihtimalin neredeyse yok, çok iyi yağman var, server ortalamasının çok çok üstünde server’ın birinci ordusuna sahipsin ama gel gör tılsımı neredeyse alamıyorsun. rizeli olayı bize şunu öğretti, adalet tüm oyunculara eşit davranmak değil, eşitler arasında adil olmakmış. şahsım adına konuşayım, dışarından bakan bir kimse olarak karaelmas hesabının birlik içinde hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. serverın durumu göz önünde bulundurulduğunda tek başına wow indirecek bir hesap gözardı edildi.

bunu HZZ den bir dost görüyor ama ne yazık kı söyledıklerıne bende katılıyorum :(

Boş yapıp etrafı gazlama başkan sana yakışmıyor.Göktürk birliğinde tılsımlarda görüldüğü gibi herkese eşit dağıtıldı.Dağıtılmayada devam ediyor.Hiç bir op a katılmayan bi hesap olarak elindeki ordu gayet doğal. O zaman op a katılıp asker kestiren hesaplar keriz mi oluyor yani???onlar tılsım almasın mı ???

• yiğitlik bir durum yok hesabı silime alan benim (bazı durumlar gereği böyle gerekti) wow yolunda tüm ekiplere başarılar

yiğit devam etmek istese silmez ek devam ederdi

s3'te 30 birim ötemdeki 70/30luk galya ordusu bulunan asker köyünü rakibe bırakan karşıyaka'nın gururu koca adam :Dd

Şöyle yiğit mağdurları olarak bir flood yapabiliriz. Sendikalaşmaya da gidebiliriz...

hangi s3?

Eşitlik konusunda herkese verdiği emek kadar karşılık vermen gerek bence. Birlik çıkarlarını da gözardı edemezsin. Wow zamanına bu kadar kısa bi süre varken ordu çakan kişilere tekrar tılsım vermek yanlış. Bu saatten sonra kalan orduların üzerine koymaya çalışmak lazım. Eşitlik eşitlik de biyere kadar yani. Ben günde 10 saat ayırıyosam oyuna başka biri 2 saat ayırıyosa ikimiz de eşit mi tılsım kullancaz?

Hak edene hakkını veririz!

• Boş yapıp etrafı gazlama başkan sana yakışmıyor.Göktürk birliğinde tılsımlarda görüldüğü gibi herkese eşit dağıtıldı.Dağıtılmayada devam ediyor.Hiç bir op a katılmayan bi hesap olarak elindeki ordu gayet doğal. O zaman op a katılıp asker kestiren hesaplar keriz mi oluyor yani???onlar tılsım almasın mı ???

dostum bu bir strateji oyunu biz eowa basıyoduk napalim op a mi katılalım anlamıyorum yani bırlıge ıkısıde lazım opa da katılan wowa da katılab ıkısıde olmazsa olmaz mesrıne baskan esitligi anlatmıs kendısıne göre.Cok büyütmeye gerek yok bu server amlasamadık bitti gitti düsman değiliz bisi değiliz siliyoruz diye kırıcı yorumlar yapmayın lütfen silmeyip eowu 99dan 0 a ceksek tr bizden iyisi olmazdi dimi

• Boş yapıp etrafı gazlama başkan sana yakışmıyor.Göktürk birliğinde tılsımlarda görüldüğü gibi herkese eşit dağıtıldı.Dağıtılmayada devam ediyor.Hiç bir op a katılmayan bi hesap olarak elindeki ordu gayet doğal. O zaman op a katılıp asker kestiren hesaplar keriz mi oluyor yani???onlar tılsım almasın mı ???

kimseyi gaza getirmeye çalışmıyorum üstat, şahsi fikrimi söyledim sadece. kaldı ki hesap silinmek üzere, neyin gazı ola ki?

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

Yahu wow ordusu basıyorum ne opuna katılmaktan bahsediyorsun? Anlamsızca yaptığınız ve çakıldığınız lodos oplarından mı? Bilader derdiniz ne sizin anlamadım ben işinize bakın keyfimden sildim gittim uzatmayın.Tılsım mevzusu falan değil mesele geçmiştim ben o işleri oyunun amacı keyif almaktır ben keyif almadığım oyunu neden oynayayım?

• Abdi allah ıcın yapma söyler yakısmıyor beraber emek verdık yürütemedık şimdi de sılıyoruz ayıptir haberin olsun emekte en cok harunun sonra bizim sorum yok

Sanki sevgilisinden ayrılıyor :D Bu ne duygusallık arkadaş yiğitsin sen kendine gel

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg

• Burası birlik içi olayların konuşulacağı yer deil sevgili GÖKTÜRK oyuncuları ❗️

Hesap silende bizden , tepki gösterende ama burda konuşuluyo anlamsız

Bu arada bende de 5 tane 1/2 asker yetiştirme olsa bende bilirim nasıl kullanıcağımı

İşkembeden sallamasın lütfen kimse

Bu olay burda kapansın GÖKTÜRK daha fazla tartısmaya gerek yok

• bizi bırakanların önemi yok biz hala dim dik burdayız. kimine göre saygı duyar kimine göre ise hiç saygı duymayacak ama biz wow un en büyük adayıyız bu dünde böyleydi yarın da böyle olacak. sv 1. saldırı ordusu hesap silsede 1. def ordusu burda.

:thumbdown: