TS6 Diplomasi ve Analiz

• Dostum inan bastığim askeri çakmak zorunda kaldım. Ekibimizde tahıl sıkıntısı yaşayanlar vardı. Onların rahat etmesi için askerimi çaktım. Uzerine 140k mizrakcı 20k paladin basabildim wowa. Dostlarımada tahıl attım atabildigim kadar. A plus oyuncu olduğumu hiç bir zaman iddia etmedim etmemde. Değilim çünkü. Ama çok iyi bir başkanım. Ekibim için her türlü fedakarlığı yaparım. Tek bir oyuncumunda hakkını yedirmem. Bu konuda mütevazi olamayacağım.

iyi bi başkan mısın bilmem ama iyi bi köçek olduğunu tüm server a ispatladın 👏👏👏 eline koluna beline sağlık karşiim

• xx_delis gerçekten içtenlikle şunları diyebiliyormusun wowu biz kurduk , herkesten çok emek verdik, diyebilirmisin ? İyi bir insan olduğuna şüphem yok ama wow altın tepside sunuldu size , sizde iyi bir diplomasi ve algı operasyonları ile bu tepsiyi kendinize göre iyi yorumladınız yine de hayırlı olsun..

S4 2017- Osmanlı_Sultanı (BOZKURT)

S3 2018- turkish (GÖKTÜRK)

S6 2019- Nizâm-ı Cedîd (GÖKTÜRK)

giphy.gif

• xx_delis gerçekten içtenlikle şunları diyebiliyormusun wowu biz kurduk , herkesten çok emek verdik, diyebilirmisin ? İyi bir insan olduğuna şüphem yok ama wow altın tepside sunuldu size , sizde iyi bir diplomasi ve algı operasyonları ile bu tepsiyi kendinize göre iyi yorumladınız yine de hayırlı olsun..

Server boyunca 12M savunma puanı yapmış 60 kişilik birliğe haksızlık yapmıyo musun ? Evet herkes gibi bizde çok emek verdik hak ettik wowu. Yeni serverda da GÖKTÜRK birliğindeki dostlarımızın wowunu destekleyeceğiz.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Server boyunca 12M savunma puanı yapmış 60 kişilik birliğe haksızlık yapmıyo musun ? Evet herkes gibi bizde çok emek verdik hak ettik wowu. Yeni serverda da GÖKTÜRK birliğindeki dostlarımızın wowunu destekleyeceğiz.

Ben genel algıya bakıyorum o zaman LODOS da wowu haketti bu durumda kaç kişi mücadele ettiler serveri ne kadar puan ile tamamladılar , senin bu bakış açınla bakarsam benim için wowu LODOS kurmalıydı o zaman , yoksa haksızlık yapmak değil niyetim sonuçta ileride sorduklarında serveri kazanan GF dendiğinde nasıl diye sormazlar tebrik ederler tarih kazananları yazar

giphy.gif

• Ben genel algıya bakıyorum o zaman LODOS da wowu haketti bu durumda kaç kişi mücadele ettiler serveri ne kadar puan ile tamamladılar , senin bu bakış açınla bakarsam benim için wowu LODOS kurmalıydı o zaman , yoksa haksızlık yapmak değil niyetim sonuçta ileride sorduklarında serveri kazanan GF dendiğinde nasıl diye sormazlar tebrik ederler tarih kazananları yazar

Kursaydı o zaman. Ben mi dedim LODOS'a wow kurma diye ? Serverda olan gelişmeler bizim wow şansımızı doğurdu bizde geldik çatır çatır kurduk bu kadar basit. Soranlara öyle dersin.

• Kursaydı o zaman. Ben mi dedim LODOS'a wow kurma diye ? Serverda olan gelişmeler bizim wow şansımızı doğurdu bizde geldik çatır çatır kurduk bu kadar basit. Soranlara öyle dersin.

:|?(:yy:::|:thumbup:

giphy.gif

• :|?(:yy:::|:thumbup:

Bunlara yeni serverda da wow yok. Çakma hzz, düdük kaosdan bahsediyorum. GÖKTÜRK birliğindeki dostlarımızın kazanması için elimizden geleni yapacağız yeni serverda. Serverda bize kelek atmayan tek birlik adamlar :D

• Bunlara yeni serverda da wow yok. Çakma hzz, düdük kaosdan bahsediyorum. GÖKTÜRK birliğindeki dostlarımızın kazanması için elimizden geleni yapacağız yeni serverda. Serverda bize kelek atmayan tek birlik adamlar :D

SS aldım bunu haberin olsun :asd:

giphy.gif

• Bunlara yeni serverda da wow yok. Çakma hzz, düdük kaosdan bahsediyorum. GÖKTÜRK birliğindeki dostlarımızın kazanması için elimizden geleni yapacağız yeni serverda. Serverda bize kelek atmayan tek birlik adamlar :D

Kaos ile ilgili kısımda düzeltme istiyorum :)

• Kaos ile ilgili kısımda düzeltme istiyorum :)

Sen üzerine alınma hic bir sözümü ADAM. Laflarımın nereye gittiğini sen gayet iyi biliyorsun kankam.

• Olsun günlerce haftalarca birlikte emek verdik burda server güzel bitsin bu tarz itamlara gerek yok kardeşim

Seviliyorsun Cemrani. Entrikaları senden beklerken en delikanlı sen çıktın kaos birliklerinde.

• Arkadaslar yok az emek verdi yok az kaltiede oyuncusu vardi o zaman bence daha fazla tebrık edin sizden daha az emek verip,daha az kalite oyuncu sayısına sahip olup kurmak daha da zor ötle ya da böyle kurdular. Sonuc olarak wow İsmi han gf laf eden her birlik laf etcegine kendi kursaydı.tebrkler han gf

S2- CPT Areniel / S5-ESK / S3 Areniel / S6- Karaelmas / S6-Areniel

• Arkadaslar yok az emek verdi yok az kaltiede oyuncusu vardi o zaman bence daha fazla tebrık edin sizden daha az emek verip,daha az kalite oyuncu sayısına sahip olup kurmak daha da zor ötle ya da böyle kurdular. Sonuc olarak wow İsmi han gf laf eden her birlik laf etcegine kendi kursaydı.tebrkler han gf

Teşekkürler brom baş tacısın

• Can tebrik ederim kardeşim. Güzel iş yaptınız :)

Bundan 2-3 hafta kadar önce ww op'unuz da biraz sitem etmiştin bana, bende senden beklentilerimiz büyük demiştim.

Beklentilerimizi boşa çıkarmadığın için de ayrıyetten teşekkür ederim.

Bence bu server'ı kazanmanız da ki en büyük etken server'ı iyi analiz edip ortaya koyduğunuz oyun aklıdır.

İyi oyunculardan kurulu, kalabalık birliklerin iş yapamaması da oyunu iyi okuyamamalarına veriyorum.

Hakettiniz kazandınız kıssadan hisseye :)

x3 tebrikler bro :)

Post was edited 1 time, last by Apocalypto ().

• Eyvallah çekom teşekkürler :)

• sevgılı forum kullanıcıları ;

bıtmıs olanın uzerıne konusmanın daha dogru olacagını dusundugum ıcın bu gunu bekledım..netıcede yorgan gıttı kavga bıttı olsun ıstedım..zıra bu saatten sonra hala kavga etme arzusunda olanları da hazım sorunu ya da karakter sorunu yasayanlar olarak goruyorum..Simdi server yorumuna gelınce herkes mucadelesını verdı kım az hakettı kım cok hakettı demek yanlıs olur herkes mucadelesını verdı..belkı bırı daha cok savas verdı belkı bır dıgerı daha ıyı defans yaptı belkı bır dıgerı bla bla bla ama sonucta bız kazandık..bızım kazanmamızla ılgılı de sunu belırtmek ısterım ; bız herkesı ezdık herkese vurduk herkesı oyle bıtırdık gıbı bır ıddıa ıcerısınde degılız..bız sunu ıyı yaptık ama onu dıyebılırım; bız gucumuzu ve kapasıtemızı ıyı tespıt edıp dogru yerde dogru hamlelerı yapmayı hedefledık gucumuzu optımum kullanmayı hedefledık(buna ornek olarak wow surcınde en yuksek sevıyeyı benım ordum almıstır)..aynı zamanda da tabı kı sartları lehımıze cevırmek ıcınde muzakereleri ve gorusmelerı gerceklestırdık..tarafımızı ve muttefıklerımızı sectık yerı geldı bız destekcı olduk yerı geldıgınde de muttefıklerımız bızlere ellerınden gelenden fazlasıyla destekcı ve arka oldular..hepsıne burada mınnetlerı sunmak ısterım ..bır dıger degerlendırme olarak da server da kıymetlı oyuncular ve rakıplerımızın de altını cızmeden gecemeyecegım...bence oyunun hakkını fazlasıyla veren kısıler olarak poseıdonn,blueking,kaos,çınaraltı,tembel kedı ,bolt,bf2662,dıamond,mesrine,mesut güney,amedli_21,gekkeman ,hepyaz,lurtz,berkaos,jefe41,alex07,marlboro,poi,rigel,karaca ..ve suan aklıma gelmeyen pek cok oyuncu bu server da unutulmayacak oyuncular olmustur nazarımda..her ne kadar bu lıstedekı oyuncuların pek cogu rakıbımız olup cekısmelı tartısmalar yasasakta haklarını vermek ısterım..

hep saldırıcıları yazdım hak gecmesın ..savunmacılardan da daloğlu,teoman,the avengers,mercy,mzhihtiyar,afrasia da savunma anlamında ız bırakan oyuncular olmustur ..

saygılarımla

Miraç KARATAŞ

han birliği genel başkanı

• Köksalcım GF birliği bir sonraki server +/+ kuzeydoğuda olacak. Maçası yiyen gelir buradayız yani problem yok. Ama Mesrine ve Rizeli_53 seni ekarte etmiş genel başkanlığı almışlar elinden yeni server için. Önce onlardan genel başkanlığını geri al, milletin birlik adını çalıp hırsızlık yapma, sonra belki bana rakip olursun :) Yeni s6'da gelirsen görüşürüz. Selametle.

Bizde çakma hzz , üçok , lodos , kaos , mizah , 7 bela birliklerini yaptıkları operasyonlar ve dayanışmalar için tebrik ederiz. Malum tebriği tek birlik hak etmiyor da :)

Rica ediyorum atışmalarınıza bizim ismimizi karıştırmayın.Köksal genel başkan olarak görevini yaptı.Onunla birlikte oynarsak genel başkan yine o olur.Biz bu ekip haricinde başka bir server'da farklı bir tarzda oynarsak başkanlığı (bir oluşum olmayacağı için genel başkan diye yazmıyorum) kimseye vermem o ayrı konu :)

• Rica ediyorum atışmalarınıza bizim ismimizi karıştırmayın.Köksal genel başkan olarak görevini yaptı.Onunla birlikte oynarsak genel başkan yine o olur.Biz bu ekip haricinde başka bir server'da farklı bir tarzda oynarsak başkanlığı (bir oluşum olmayacağı için genel başkan diye yazmıyorum) kimseye vermem o ayrı konu :)

Eyvallah hocam server bitti zaten. Yeni s6'ya kadar atışma yok. Herkes yıllık izinde :D

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg