Ticaret Rotası Değişiklikleri

 • Sevgili oyuncularımız,


  Sizden ticari rotaların güncellenmesi için sık sık talepler alıyoruz. Bu özelliğin önemini anlıyoruz ve üzerinde çalışıyoruz. Bugün, yakında tüm oyun dünyalarına uygulanacak ve inanıyoruz ki, ticaret rotalarını oyuncular için biraz daha uygun hale getirecek küçük düzeltmeler yapmak istiyoruz.


  Ne değişecek?

  • Ticari rota ayarlarken 2 seçeneğiniz olacak - "şu saatte gönder" ve "şu saatte varsın", ki bu şekilde gönderileriniz hedef köye olan mesafeye daha kesin ve daha az bağımlı hale getlecek.
  • Ayrıca tüccarların tam olarak ne kadar zaman sonra yola çıkacağına dair önceden zaman belirleyebilirsiniz.
  • Oluşturulan ticaret rotasında "Başlangıç" sütunu, tüccarlarınızın hem başlangıç hem de teslimat zamanını gösterecek olan "Zamanlama" ile değiştirilecektir.

  Yeni ticari rota düzeni şu şekilde görünecek;

  trade_routes.jpg  Ne zaman uygulanacak?


  İlk sunucular bu güncellemeyi gelecek hafta alacak (18-24 Şubat). Bu özellik Şubat ayının sonuna kadar küresel çapta uygulanacak. Tüm detayları belirlendiğide Değişiklik notları bölümünde daha ayrıntılı bir açıklama yayınlanacaktır.


  ÖNEMLİ:


  Güncellemeden sonra ticaret rotalarının süreleri etkilenebilir ve yanlış süreler gösterebilir(bu kesin olacağı anlamına gelmiyor). Lütfen ticari rota saatlerini uygun şekilde kontrol edip düzenleyin. Ticari rotaların hesabın geçerli saat dilimi ayarını göz önünde bulundurduğunu unutmayın.


  Travian Legends Ekibiniz


 • Sevgili topluluğumuz,


  Bir sonraki sürümde Ticaret rotaları özelliğinde küçük ama son derece yararlı bir değişiklik ekleneceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.


  Yeni bir ticaret rotası oluşturduğunuzda, artık ticaret rotanızın çoğaltılmasını istediğiniz bir aralığı seçme seçeneğinizin olduğu menüyü göreceksiniz.


  Nasıl çalışır:

  - Ticaret rotanızı 04: 00'te başlayacak şekilde ayarladınız, 2 teslimat seçin, "Her 4 saatte bir tekrarla" yı seçin ve "Kaydet" i tıklayın.


  - Oyun, 04:00, 08:00, 12:00, 16:00, 20:00 ve 00:00 saatleri arasında aynı ayarlarla ticaret rotaları oluşturacaktır.


  - İhtiyacınız olursa, oluşturulan ticari rotaları istediğiniz zaman "düzenle" düğmesine basarak ayrı ayrı ayarlayabilirsiniz.  Bu küçük düzenlemenin ticaret rotası oluşturma özelliğini hepiniz için daha uygun hale getireceğine inanıyoruz. Bu özellik önümüzdeki hafta boyunca tüm oyun dünyalarına eklenecek (15 - 18 Nisan 2019).


  Travian: Legends Ekibiniz