Lemtingoji kova - 1 serija - Šešėlis

• Mieli žaidėjai!

Ar girdėjote gandus? Lemtingoji kova yra arčiau nei bet kada ir tikrai greitai mes turėsime nuspręsti, kieno pusę palaikyti kovoje dėl Naujos Romos imperijos. Sekite karžygio keliu ir sužinokite, ką mums žada ateitis.

doors.png

Nėra paprasta ant senų pamatų pastatyti ką nors nauja. Ypač jei senieji pamatai yra buvusios didžios, bet dabar nuniokotos Senosios Imperijos likučiai. Imperija, kurios žlugimas prasidėjo jau seniai, ir iš kurios teliko vietinių valdovų lūkesčiai susigrąžinti savo galybę. Ir, žinoma, viską padaryti patiems, tuo pačiu metu naikinant visus įmanomus priešininkus, didikus ir karo vadus, manančius, kad tik jie turi teisę ir galią pastatyti Naująją Imperiją.

Atvirai kalbant, svajoti apie Naujosios Imperijos valdymą šiuo metu yra daugumos karo vadų, politikų ir diplomatų mėgstamiausias hobis. Tačiau vis dar niekas negali tiksliai pasakyti, kaip ji turėtų atrodyti. Dabar viskas susimaišė. Legionai ir samdiniai turi ne tik klausyti romėnų valdovų, bet ir pasikliauti kitomis gentimis: germanais, galais, o kartais ir dar egzotiškesnėmis iš Pietų ar Rytų.

Vienas dalykas akivaizdus: taikus metas artėja į pabaigą ir lemtingoji kova yra arčiau nei bet kada. Daugybė mūsų paskęs įvykių sūkuryje, kuris tuojau ims suktis.

Turbūt įskaitant ir mane.

Svarstote, kas aš esu ir kam visa tai rašau? Šiuo metu dar neturiu tam atsakymo. Užaugau mažoje gyvenvietėje, bet prieš kelis mėnesius mano tėvas išsiuntė mane pas savo buvusį vadą, kad, jo žodžiais tariant, pagaliau tapčiau tikru vyru ir nustočiau slampinėti aplink dykinėdamas, visą dieną neatnešdamas jokios naudos. Visgi aš įtariu, kad tikroji priežastis buvo jo jauna, graži žmona, kurią jis vedė iškart po to, kai mirė mano motina, ir kuri staiga pradėjo manimi domėtis. Mano tėvas vadino mane dykinėtoju, dabartinis mano šeimininkas kreipiasi į mane „ei, tu", nes jis pametė laišką apie mane ir niekad net nebandė prisiminti mano vardo. Aš linksminuosi rašydamas šiuos pastebėjimus, vildamasis parodyti juos savo vieninteliam patikėtiniui, mažajai sesei, kurios labai ilgiuosi.

Aš esu šešėlis. Niekas manęs nepastebi, nors tylomis aš dalyvauju visuose įdomiuose renginiuose, slėpdamasis už savo šeimininko nugaros. Ir kažkas neabejotinai čia vyksta. Visą praėjusią savaitę mano šeimininkas, kuris įprastai rinkdavosi pasiruošimą karui vietoje skaitymo, sėdėjo savo rezidencijoje apsikrovęs rankraščiais iš didelės, bet gana apleistos šeimos bibliotekos, priversdamas mane lakstyti aplink visą dieną. Jis tampa vis labiau ir labiau suirzęs, mėto rankraščius į sieną, kai neranda juose tos informacijos, kurios tikisi. Visa tai mane intriguoja, bet šiandien aptikau dar vieną paslaptį.

Kai ėjau atgal pas savo šeimininką su dar vienu rankraščiu, aš užkliuvau už vienos iš knygų lentynų ir ji netikėtai nuslydo į šoną. Už jos buvo dvejos durys, pažymėtos keistais ženklais. Radau raštelį. Štai, kas buvo jame parašyta:

Jei pirmosios durys slepia saugų kelią, ant jų kabantis ženklas sako tiesą. Bet jei tai spąstai, ženklas nėra teisingas. Visgi, jeigu antrosios durys slepia saugų kelią, ant jų kabantis ženklas yra klaidingas. O jei tai spąstai, ženklas sako tiesą.

Durys Nr. 1

Durys Nr. 2

ABEJOS DURYS YRA SAUGIOS.

ABEJOS DURYS YRA SAUGIOS.

Mįslė! Aš turėčiau tai išspręsti!

Bendra informacija apie konkursą:

Pradžios data ir laikas:

Vasario 19, 2019 – 110:00

Pabaigos data ir laikas:

Vasario 25, 2019 – 11:00

Laimėtojai paskelbiami:

Vasario 26, 2019

Laimėtojai išrenkami:

6 atsitiktinai parinkti laimėtojai iš visų teisingai atsakiusiųjų

Prizai:

50 auksinių x 6 laimėtojams

Auksinių kuponai galioja tik:

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki:

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina:

Parašyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, prie atsakymo į mįslę

Atsakymus skelbkite šioje temoje spausdami geltoną mygtuką „+Reply“ (arba rašydami atsakymą tiesiai apačioje teksto laukelyje ir spausdami „Submit“).

vr58w7.png

The post was edited 3 times, last by Shanti ().

• Vardas: dovis119977
    Serveris: ts2.travian.lt

Atsakymas: Antros durys saugios, o pirmos - ne.

Paaiškinimas:
    Galimi du variantai:

1 Pirmos durys sako tiesą, antros - ne.

2 Pirmos durys sako melą, vadinasi antros - tiesą.

Tikrinam 1 variantą:

Darome prielaidą, kad pirmos durys yra saugios, vadinasi jos sako tiesą - abi durys saugios. Jei abi durys saugios, vadinasi antros durys turi meluoti ir sakyti ne tą patį (Jos taip pat sako, kad abi durys yra saugios). Taigi, pirmas variantas atkrenta.

Tikrinam 2 variantą:

Darome prielaidą, kad pirmos durys yra nesaugios, vadinasi jos turi meluoti, o tai reikštų, kad saugių durų arba nėra arba jų yra tik vienos. Žinom, kad antros durys sako, jog abi durys yra saugios, tačiau iš pirmųjų išsiaiškinom, kad taip negali būtų. Vadinasi antros durys taip pat meluoja, o jos meluoja tik tada, kai yra saugios. Šitas variantas tinka.