Path to Pandora x2 speed!

 • Tam, kde končí nekonečné písečné duny, tam, kde sopečná láva přechází ve věčný led, tam, kde jsou noci stejně světlé jako dny díky neustávající záři ohňů na pozůstatcích starodávné říše, tam, kde jsou Nataři jen strašidelnou pohádkou pro děti, tam, kde osadníci a náčelníci hrají jednu z nejdůležitějších rolí – právě tam vede naše cesta.


  Shuova dobrodružná výprava do vzdálených zemí, kde nikdo neslyšel o divech světa a kde lidé bojují na život a na smrt, aby ovládli antickou moc, kterou lze probudit jen ve starověkých městech, bude brzy pokračovat! Tím dnem jsou březnové idy, doba, kdy staří Římané končili s oslavami nového roku, a doba, kdy začala jedna z nejznámějších občanských válek v historii národů Travianu.


  A stejně jako ve starověkých časech bude tato válka o regiony pokračovat s dvojnásobnou rychlostí a intenzitou! Pět mocných národů bude urputně bojovat o území, ale na konci vyhraje jen jedna aliance. Mnoho velkolepých bitev čeká na ty, kteří budou mít dost odvahy vydat se na stezku hrdinů.


  Path to Pandora  PtP-calendar2x_2.png

  black.png

  Post was edited 1 time, last by Black ().