Trakty handlowe - zmiany.

 • Drodzy gracze,


  Często otrzymujemy prośby od społeczności o przerobienie traktów handlowych. Rozumiemy wagę tej funkcji i pracujemy nad nią. Dzisiaj chcielibyśmy wprowadzić niewielkie poprawki, które wkrótce zostaną wprowadzone w życie na wszystkich światach gry i, jak sądzimy, sprawią, że trakty handlowe będą bardziej wygodne dla graczy.


  Co miałoby się zmienić?


  Podczas ustalania traktu handlowego będziecie mogli wybrać pomiędzy 2 opcjami - "wyślij do" i "dostarcz do", aby dostawy były bardziej precyzyjne i mniej zależne od odległości do docelowej wioski.

  Będziecie także mogli ustawić czas do minuty, kiedy Wasz handlarz powinien rozpocząć podróż (lub dotrzeć do miejsca docelowego).

  W utworzonym szlaku handlowym kolumna "Start" zostanie zastąpiona przez "Czas", który pokaże czas rozpoczęcia i czas dostawy Handlarzy.


  Tak będzie wyglądał nowy układ traktów handlowych:  trade_routes.jpg

 • Drodzy,


  Z przyjemnością informujemy, że wraz z kolejną wersją gry, zmienimy nieco funkcję traktów handlowych.


  Zmiana jest drobna, ale bardzo przydatna, kiedy utworzycie nową trasę handlową, pojawi się rozwijane menu, w którym będzie możliwość wyboru interwału, z którym chcesz, aby wysyłki były ponawiane.


  Jak to działa:


  • Ustawiamy trakt handlowy, aby rozpocząć wysyłkę o 04:00, mają to być 2 dostawy, następnie wybieramy „Powtarzaj co 4 godziny” a następnie klikamy „Zapisz”.
  • Gra utworzy trakty handlowe o takich samych ustawieniach o 04:00, 08:00, 12:00, 16:00, 20:00 i 00:00.
  • Jeśli istnieje taka, można dostosować utworzone trasy handlowe osobno, klikając przycisk „edytuj” w dowolnym momencie.

  Trade_route_every_hours.png  Wasz team Traviana" Legends