Ts5 [21.02.19] O wszystkim i o niczym

• Hmm, w końcu coś się dzieje :D Ale spokojnie, deffa jeszcze trochę jest :P jednak 15 vs 150 to nie jest czysta walka ;D

nie no wiadomo :D

ale i tak podejrzewam że z wami będzie ciekawsza walka niż z innymi sojuszami i z 15 kontami nam bardziej napsujecie krwi niż inni :D

a niech chociaż coś się podzieje ;)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

• Dzień dobry. Miłym rywalom to i nie żal oddać elkę. Byle nie darmo. Ale zapłacili dobrą cenę to i mają; Gratulacje :thumbsup:

My też sobie coś od nich weźmiemy z wystawy, tylko na razie trwa żywa debata co. Bo półki u nich pełne artków, nie to co u nas, chudopachołków. I nie bardzo możemy się zdecydować który 8o

Gumi, nie szkaluj karpia..... znaczy Justynki :) Dziewucha w bojowym nastroju. Nasi czcigodni rywale chyba nie wiedzą co znaczy wkurzyć niewiastę. Zwłaszcza jej pokroju. Ja tam już wiem, bom nie raz zapoznał się z patelnią tudzież innym kuchennym sprzętem żony, więc z białogłowami w travianie nie zadzieram ;)

• To, że nam kolego miły pozabieracie co nie co to jesteśmy na to przygotowani czasem gdy się uzbiera za dużo artków jest problem jak to wszystko utrzymać :)

Pro ekipom często to się nie udaje a co dopiero takim lamkom jak my ;) ale zrobimy co możemy a również postaramy się coś zabrać jeszcze ! :D

Dziś polecieliście akcją fejkową w 3 osoby i już zrobiliście więcej zorganizowanych akcji na nas niż reszta wrogich sojuszy przez cały serwer :D

a co do cudu natarskiego... serio zastanawiam się czy wql startować w wyścigu o cud :) może milej będzie polatać sobie do bólu a na koniec postawić wspólny cud wstawić tam wspólnego deffa i wspólnie się na nim rozbić ? :)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

• w sumie wydaje mi się, że jeszcze nigdy nikt nie próbował takiego rozwiązania :D

cud postawiony na neutralnej ziemi natarskiej przez wszystkich graczy na serwerze (Y) czegoś takiego raczej jeszcze nie było ;)

to takie luźne moje przemyślenie ale no wcale takie głupie nie jest :p

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

• Łoj, kuszące. I potem wspólna impreza, bo serwer chyba się będzie kończył jakoś tak w czerwcu. Czyli ciepło i dobry czas na odpoczynek od travki i zebranie sił przed kolejnym s5 na jesieni :)

• a co do cudu natarskiego... serio zastanawiam się czy wql startować w wyścigu o cud :) może milej będzie polatać sobie do bólu a na koniec postawić wspólny cud wstawić tam wspólnego deffa i wspólnie się na nim rozbić ? :)

Tyrus, Ty to masz łeb

zrupmy to

• Jak nic spektakularnego ? Znowu monetki poszły w ruch. Nie kupię sobie w tym roku Ferrari. Trudno :cursing:

mi to mówisz ? nie chce mi się tak tych artków przerzucać :D bronić też mi się ich nie chce ... fejków wam też nie chce ubijać bo szkoda wojska to wpuszczam je :D

i tylko monetki wydaje :(

<travian team lubi to>

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych

• Dziś polecieliście akcją fejkową w 3 osoby i już zrobiliście więcej zorganizowanych akcji na nas niż reszta wrogich sojuszy przez cały serwer

3 graczy to moze nie wiele ale stanowi 20% skladu sojuszu.

20% waszej koalicji to ile?

pozdrawiam ;P

• 3 graczy to moze nie wiele ale stanowi 20% skladu sojuszu.

20% waszej koalicji to ile?

pozdrawiam ;P

przecież nikt nie wspominał o liczebności sojuszy :D

mowa tylko było że te 3 osoby od was zrobiło już na tę chwilę więcej akcji niż caaała reszta przez cały serwer :p

św dalej śpi wszyscy dalej śpią ... smutno wiosna jest budzimy się :)

\
    FF
    TB PORT
    N...
    SNP BL
    LBBN

SnP
    z tych ważniejszych