Mistrzostwa Polski

• Witam,

Chciałbym wyjść z propozycją rozegrania naszych własnych, nieoficjalnych Mistrzostw Polski w naszą wspanialą grę 🙂 Jak wszyscy wiemy, oficjalne mistrzostwa zostawiły po sobie ogromny niesmak, spowodowany głównie ze strony twórców gry, ale również jak o współpracę Polakow idzie.

Pomyślałem więc, że możnaby było wszystkie niesmaki i wojenki załatwić we własnym gronie.

Dlaczego? Monety na Polskich serwerach są tańsze, nie będzie ludzi chorobliwie chcących wygrać laptopy lub tablety, zagramy w mniejszym, ale bardziej znanym nam gronie.

Proponowałbym serwer o prędkości X2, który rozpocząłby się w okolicach sierpnia, tak aby było już po wakacjach, a również nie kolidował mocno ze świętami. Ustalić należy jedynie rozmiar mapy (200 albo 400 - osobiście optuję za 200). Mam zapewnienie od Administracji polskiej wersji Traviana, że takie rzeczy są do ustalenia i ustawienia akurat na ten serwer.

Piszę ten post, bo chciałbym wiedzieć, jakie są Wasze opinie? Zagralibyście? Jak tak - to jakie ustawienia?

Za niedługo chciałbym porozmawiać osobiście z przywódcami najważniejszych sojuszów na polskiej domenie, poznać ich opinie. Co nie znaczy, że ktoś spoza tego kręgu ma nie przychodzić, wręcz przeciwnie!

Chcę do Was dotrzeć odpowiednio wcześnie, abyśmy mogli ustalić, co odpowiada większości (bo na pewno każdemu nie dogodzimy) oraz żeby każdy miał czas zebrać swoje ekipy.

Prosiłbym o rzeczową, kulturalną dyskusję i mam nadzieję, że uda nam się coś ruszyć na jesień!

Pozdrawiam,

Akabes

• Każdy zna każdego co spowoduje ze kretów będzie więcej jak PF.

Mi osobiście nie chce się już więcej grać ;/ ale pomysł fajny.

Jak by doszło do skutku to oferuję swoją skromną osobę na funkcję MH na przedmiotowym serwerze.

• Dokladnie, jak Lolus pisze.

MP juz byly, 1wsze fajne, 2gie to juz odgrzewany kotlet i patologia + swieto trolla.

Dobrze tez bylo kiedys tam dawno, gdy ekipy sie same umawialy na ustawiki, a nie "animowaly" tego osoby bardziej zwiazane ze spamem na forum niz gra.

Zycze powodzenia tym, ktorzy sie zdecyduja zagrac, bo ktos zrobil czat i cw wiem, ze bedzie.

Mnie osobiscie i mysle, ze wiekszosci, ktorzy zaczeli grac na MS juz sie srednio chce wracac na polskie serwery, co by mnie sklonilo do powrotu, to mozliwe ze normalny serwer (nie roa) z nowymi nacjami, ale najchetniej widzialabym silna polska reprezentacje na serwerze MS w tym czasie, tam kazdy gracz i sojusz wazny, polskie sojusze z roku na rok na MS graja coraz lepiej, w tym roku juz 3 sojki z 4 startujacych w koalicji CUP znalazly sie w scislej czolowce off serwera. A monety wcale nie sa takie drogie na MS, biorac pod uwage, ze za sprzedane gadzety defowcy konta utrzymuja przez cala gre, jak im sie trafia na poczatek jakies drogie gadzety i arabusy kupia za petrodolary.

Polskich graczy na MS, nie liczac jakichs kont w dodatkowych sojuszach bylo okolo 220 w CUP i moze z 80 w innych sojach, gdyby sie zdecydowalo na gre moze z 500, mozna byloby myslec o stworzeniu sily, jak Wlosi czy Rumuni.

Na serwerach com tez jest spory potencjal, a gracze celowo nie wywoluja bugow, jak na tegorocznych MS.

Sama nie wiem, co bede robila na jesien i co ludzie, jacy graja w Anarchy chca, ale najwieksze prawdopodobienstwo to MS, ewentualnie com, bo comow jestem bardzo ciekawa, a nie gralam nigdy.

Temat zalozony wg mnie za wczesnie, bo do jesieni kawal zycia, ale do ozywienia forum ok.

Mi osobiście nie chce się już więcej grać ;/ ale pomysł fajny.

Lamiesz mi serce Lolus. :(

• Ewka stękasz jak stary moher, powiedz lepiej, że się boisz że Cb i Twoje Anarch zjadą 3 ćwiartki (może nawet ta gdzie będziecie :P:P:P)

Tak wszystkim juz zalazłaś za skórę, że jak tylko się dowiedzą że taki serwer ruszy i na nim zagrasz chętnie się zarejestrują żeby móc popatrzeć jak dostajesz łomot:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

• Ewka stękasz jak stary moher, powiedz lepiej, że się boisz że Cb i Twoje Anarch zjadą 3 ćwiartki (może nawet ta gdzie będziecie :P:P:P)

Tak wszystkim juz zalazłaś za skórę, że jak tylko się dowiedzą że taki serwer ruszy i na nim zagrasz chętnie się zarejestrują żeby móc popatrzeć jak dostajesz łomot:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Lalka jak zwykle znalazła kolejną wymówkę ale myślę że ze dwa comy lub dwa kolejne MS i nawet tam wszyscy będą czekać na rejestrację Lalki i Anarchy :P:D:D:D tak jak niektóre ekipy czekają na pl (zresztą Lalka już nie raz umawiała się na jesienny serwer i zawsze była jakaś wymówka )

Według Lalki normalny serwer jest tylko wtedy gdy Anarchy wygra a tak krety lub ET-y wrzaskuny trolle siara ogólna :P

Sam pomysł zgłoszony idealnie na czasie bo ludzie mogą zebrać do jesieni w spokoju swoje ekipy :thumbsup::thumbsup:

Wyobraz sobie, ze wyrazam swoja opinie. Na MS nas jakos nie "zjechali", jak pomyslodawcow tej inicjatywy, a co do tego, ze pojawia sie wielocwiartkowe koalicje, nie mam watpliwosci. Na ostatnim s1 przecie pomimo kilku sojuszy byly 2 uklady cw + ntpl + rybki i et + bc.

Nie zauwazylam, zeby temat byl tylko dla tych, ktorzy beda przytakiwac, rowniez nie widze, abym sie gdziekolwiek deklarowala lub nie, napisalam, ze zdecydowanie wole miedzynarodowe serwery - nie ja jedna - nikomu nie bronie grac, gdziekolwiek mu sie podoba, gdy robilismy rekrutacje na MS przez 2 ostatnie lata, rowniez nigdzie nikt nie twerdzil, ze ci, co tam nie zagraja, to sa leszcze i sie boja. Do konca pazdziernka to jeszcze cala wiecznosc czasu, aby ktokolwiek mogl cos deklarowac.

Niech kazdy gra, gdzie mu sie podoba, jesli ta gra ma byc przyjemnoscia, a nie przymusem.

Wielu ludzi, ktorzy grali na x1, bo maja prace i rodziny, rowniez nikt nie zapytal, czy sa w stanie z tego zrezygnowac dla gry przegladarkowej, tylko bylo - kto na x1 gra, ten leszcz i sie boi - widzialam, ilu ludzi wtedy odeszlo definitywnie z gry.

Akurat jestem jedna z nielicznych osob, ktorym rzeczywiscie zalezy na tym, aby zapelnic serwery PL, nie wiem, kto jeszcze wlozyl tyle zaangazowania i czasu, aby kazdego nowego, ktory tylko trafil na Traviana.pl zainteresowac gra i czegos nauczyc, odpuscilam dopiero, gdy na polskich serwerach zaczelo zostawac 1 k kont do artow i 500 na koniec gry, gdy nie bylo czego farmic i gracze w tym celu specjalnie musieli zakladac konta pod farme lub dogadywac sobie tych, co zagraja farme, a okazalo sie, ze w tym samym czasie na koncowce MS nadal jest po kilka tysiecy kont i zabawa moze trwac w nieskonczonosc.

2ga sprawa to podejscie - na PL przeciwnik to wrog, koalicjant tez wrog. Na serwerach miedzynarodowych ktos po przeciwnej stronie barykady to przeciwnik, ktoremu mozna szczrze pogratulowac udanych akcji, ludzie intesuja sie gra od strony strategii, a nie jakichs prywatnych nienawisci w internecie, jak np ty. Nie zauwazylam tez zadnych hejterskich wpisow na forum com.

Zupelnie nie rozumiem, dlaczego ci, co chca grac na ms, nie moga tam grac, tylko musza gdzies, gdzie ktos inny sobie wymysli, a chyba nikt o zdrowych zmyslach nie powie, ze jakikolwiek serwer PL mial lub bedzie mial wyzszy poziom trudnosci niz MS albo com.

• u mnie masz mistrza za pisanie monodramatów....

• Wyobraz sobie, ze wyrazam swoja opinie.

Wyobraź sobie że ja też :P:P:P

Na ostatnim s1 przecie pomimo kilku sojuszy byly 2 uklady cw + ntpl + rybki i et + bc.

Hmmm:/, komuś chyba dwa lata z życia uciekły =O
    ten serwer o którym piszesz skończył sie 05.02.2017 :D:D:D

Ostatni s1 zakończył sie 2 tygodnie temu i wygrały SETKI

Akurat jestem jedna z nielicznych osob, ktorym rzeczywiscie zalezy na tym, aby zapelnic serwery PL, nie wiem, kto jeszcze wlozyl tyle zaangazowania i czasu, aby kazdego nowego, ktory tylko trafil na Traviana.pl zainteresowac gra i czegos nauczyc, odpuscilam dopiero, gdy na polskich serwerach zaczelo zostawac 1 k kont do artow i 500 na koniec gry,

ble ble ble samochwała w koncie stała.....
    no oczywiście nikt inny tego nie robi tylko Ewa <X<X<X

Zupelnie nie rozumiem, dlaczego ci, co chca grac na ms, nie moga tam grac, tylko musza gdzies, gdzie ktos inny sobie wymysli,

A kto im broni =O, żyjemy w wolnym kraju i każdy podejmuje suwerenną decyzję

no chyba że jest w Anarchy :D:D:D to musi robić to co dyktatorka Ewa powie.

• Hmmm, komuś chyba dwa lata z życia uciekły
    ten serwer o którym piszesz skończył sie 05.02.2017

Ostatni s1 zakończył sie 2 tygodnie temu i wygrały SETKI

Oczywiscie mialam na mysli paraolimpiade s1 2 lata temu. Do reszty wypowiedzi raczej nie ma sensu sie odnosic.

• Nowe ekipy i Ci co sobie nie radzą na MS jak najbardziej powinni grać na serwerze PL :) a potem może poczują chęć sprawdzenia się na arenie międzynarodowej w kolejnym roku. Arek zapowiadał że na następne MS zjednoczy polskich graczy. Jak widać zrozumiał, że zadanie go przerasta.