Mistrzostwa Polski

• Z obserwacji i z gry wiem że na kolejnym serwerze można zagrać w sojuszu z byłym przeciwnikiem ale często presja osób mających parcie na władzę taką wspólną grę uniemożliwia ;)

U nas teraz gra sporo osób które rok czy dwa temu grały przeciwko nam, niektórzy drugi sezon i nie widzę większych problemów.

I dlaczego CW uważa się za masówkę? Najczęściej jest nas dwa odłamy i to niepełne, chyba nie nasza wina, że teraz na s4 większość się pokasowała i zostały jakieś marne strzępki sojuszy. Czego zresztą bardzo żałuje bo zapowiadał się serwer na starcie bardzo ciekawie.

• Kiedy ma wystartować serwer "Nieoficjalnych Mistrzostw Polski" 9

The result is only visible to the participants.

.

• Temet, Październik nr.1 to nie jest dobry wybór, to już lepiej październik nr.3,

Kaja, CW mówisz że się pisze? To może i ja popykam :)

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• Nie lepiej 15 sierpień ?:D

Każdy ma wolne więc zaczniemy równo i serwer powinien w miarę możliwości skończyć się przed świętam (tak jak było na ts2) i wtedy nie będzie rozejmu i będzie kasa na święta bo na ZM nie wydacie :D

Sam chętnie popykam, myślę że jakiś sitter ogarnięty się znajdzie to dam radę:)

Pozdro

• To jeszcze sezon urlopowy - odejdzie sporo graczy którzy wybierają się na urlop w sierpniu lub wrześniu(np. ja :P)

"To bzykanie coś oznacza. Takie bzyczące bzykanie nie bzyka bez powodu. Jeżeli słyszę bzykanie, to znaczy, że ktoś bzyka, a jedyny powód bzykania, jaki znam, to ten, że się jest pszczołą.":D

• w październiku moje urodziny więc czemu nie, zrobiłbym sobie dłuższą przerwę po ts4 i przynajmniej żona by mi non stop nie marudziła że gram :D

• Zróbcie jakąś oficjalną ankietę a nie w poście bo nikt tego nie będzie widział za godzinę

Po co ankieta skoro już widać że 90% graczy chciałoby zagrać od października... :D