2018 Turnyro finalai

 • Mieli žaidėjai,


  kaip žinote, Turnyro finalų serveris patyrė nesklandumų dėl trikdančio žaidėjų grupės elgesio, kurie tyčia nusprendė serverį sabotuoti. Iki maždaug vasario 22 d. Turnyras ėjosi labai gerai, smagiai, su neįtikėtomis kovomis, organizuojamomis didžiausių pasaulyje aljansų. Mūsų pagrindinis tikslas visada buvo suteikti platformą, kuri duoda galimybę konkuruoti su ir prieš geriausius žaidėjus. Deja, grupė žaidėjų nusprendė tyčia išnaudoti techninę skylę ir sunaikinti serverį, padaryti jį nestabilų ir sukurti nemalonią žaidimo patirtį visiems žaidėjams.


  Nors per pastaruosius metus mes sugebėjome reikšmingai padidinti techninę kokybę ir sumažinti klaidų šaltinius kaip tik įmanoma, mes (kaip komanda už Travian: Legends) taip pat tikimės, kad bendruomenė neišnaudos žaidimo spragų su vieninteliu tikslu sugadinti žaidimo patirtį kitiems žaidėjams.


  Kad užtikrintume geriausio įmanomo sprendimo priėmimą dėl dabartinės serverio situacijos, praėjusios savaitės penktadienį mes susitikome su didžiausių Turnyro finalų aljansų atstovais, kad aptartume, kaip tęsti toliau (visą informaciją galite perskaityti čia).

  Dauguma lyderių prašė mūsų užbaigti Finalus nedelsians ir leisti Natarams laimėti serverį. Kita vertus, mes gavome daugybę grįžtamojo ryšio iš individualių žaidėjų, kurie prašė tęsti Finalus.


  Kadangi mūsų Turnyro Sąlygos nesuteikia aiškių gairių, kaip elgtis dabartinėje situacijoje, mes šį rytą susitikome su savo teisininkais. Mūsų teisininkai patarė mums pritaikyti geros valios principą. Tai reiškia, kad turi būti rastas teisingas kompromisas, kuris apima visų įsitraukusių žaidėjų interesus.


  Įvertinę papildomas galimybes, peržiūrėję susirašinėjimą su aljanso lyderiais ir grįžtamąjį ryšį, kurį gavome mūsų palaikymo sistemoje ir forume šį savaitgalį, mes nusprendėme tęsti taip:


  • Turnyro finalų serveryje bus įjungtas techninių darbų režimas rytoj 2019-03-05 11:30.
  • Serveris bus atsuktas. Viskas bus atsukta į 2019 vasario 22 d. 20:00 būseną.
  • Travian: Legends Finalai bus iš naujo atidaryti trečiadienį, 2019-03-06 15:00.
  • Bus priimti prevenciniai sprendimai, kad būtų sumažintas masinės karių žuvimo dėl grūdų stokos išnaudojimas dėl žaidėjų veiklos. Šie sprendimai bus paskelbti atskirai.
  • Kiekvienas žaidėjas į savo paskyrą gaus 50% iki vasario 22 d. pirkto aukso.
  • Auksinių pervedimo galimybė bus įjungta 2018 Turnyro finalų serveryje, kad galėtumėte gauti likusius auksinius pasibaigus serveriui arba po paskyros panaikinimo, kad galėtumėte likusius auksinius panaudoti bet kuriame kitame serveryje.
  • Visiems dalyviams bus nusiųstas el. laiškas, informuojantis apie tai, kas vyksta, kad jie galėtų žinoti, jog jų paskyros dar vis ten ir kad dar vis reikia jų pagalbos, kad varžybos būtų laimėtos!


  Mes žinome, kad šis sprendimas nėra visų mėgstamiausias ir dėl to atsiprašome, tačiau yra daugybė aspektų, į kuriuos turime atsižvelgti tokiais atvejais.

  Mes darysime viską, ką galime, kad viskas vyktų kuo įmanoma sklandžiau ir tikimės, kad jūs vis dar galite turėti jaudinančią žaidimo Turnyro finalų žaidimo pabaigos fazę.


  Jūsų Travian: Legends komanda

 • Mieli žaidėjai,


  kaip minėjome vakarykščiame pranešime, mes turime papildomos svarbios informacijos dėl 2018 Turnyro finalų atsukimo.

  Papildoma kompensacija:


  • patikrinę technines galimybes mes esame pasirengę pranešti, kad mes suteiksime papildomą 500 auksinių kompensaciją (pridedant prie to, ką jau minėjome anksčiau) kiekvienai Turnyro finalų paskyrai, nepriklausomai nuo to, ar žaidėjas praeityje pirko aukso, ar ne.


  Žaidimo eigos informacija:


  • visi karių judėjimai, kurie buvo „kelyje“ atsukimo metu, dar vis bus „kelyje“.
  • „Kvailio artefakto“ poveikis pasikeis iškart kai serveris bus atstatytas ir šis naujas laikas bus taikomas vėlesniems efekto keitimams.
  • mes stengsimės užtikrinti, kad prekybos maršrutai veiktų teisingai, tačiau mes siūlome, kad patikrintumėte, ar jie palieka gyvenvietę teisingu laiku. Jeigu taip nebūtų, tuomet greičiausias sprendimas yra deaktyvuoti ir iš naujo aktyvuoti prekybos maršrutus.
  • Kai serveris bus paleistas iš naujo, 4 valandas bus įjungtas karių nemirimo dėl grūdų stokos režimas.

  Prevencinės priemonės:


  • kiekviena ataka į pasaulio stebuklą ar artefaktus su mažiau nei 20000 karių apsisuks prieš pat pasiekdama taikinį. Tai negalios atakoms su karžygiais ir vadais. Toks kiekis buvo prašytas aljanso lyderių, su kuriais mes kalbėjome. Išimtis karžygiams ir vadams užtikrina, kad žaidėjai galės perkelti arba pagrobti artefaktus.


  Dar kartą atsiprašome už nesklandumus. Dėkojame už jūsų supratimą.


  Jūsų Travian: Legends komanda

 • [LT]

  Mieli žaidėjai,


  džiaugiamės galėdami pranešti, kad, jeigu norėsite, galėsite naudoti auksinių pervedimo nuorodas sugeneruotas 2018 m. Turnyro finalų pabaigoje, perkeldami auksinius į 2019 m. Kvalifikaciją ir/arba Finalus.


  Jūsų Travian: Legends komanda


  -------

  [EN]

  Dear Community,


  We are happy to inform you that you will be able to use, if you want, the Gold transfer links generated at the end of the Tournament 2018 Finals, also in the Tournament 2019 Qualification and/or Finals.


  Your Travian: Legends Teamtg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg