Serwer Tournament 2018

 • Drodzy,


  Jak wiecie, serwer Finałów Turnieju boryka się z trudnościami z powodu destrukcyjnego zachowania grupy graczy, którzy świadomie postanowili sabotować rozgrywkę. Do około 22 lutego Turniej przebiegał bardzo dobrze, z wieloma zabawnymi i niesamowitymi bitwami zorganizowanymi przez największe sojusze. Naszym celem zawsze było zapewnienie platformy, która daje możliwość gry z najlepszymi graczami i przeciwko nim. Niestety, grupa graczy zdecydowała się celowo wykorzystać lukę techniczną, aby zniszczyć świat gry, czyniąc go niestabilnym i psując rozgrywkę dla wszystkich graczy.


  Nawet jeśli w ostatnich latach udało nam się znacząco podnieść jakość techniczną i ograniczyć źródła błędów najbardziej jak to możliwe, jako zespół stojący za Travianem: Legends oczekujemy, że społeczność nie będzie wykorzystywać problematycznych elementów gry wyłącznie w celu zakłócania rozgrywki innym graczom.


  Aby upewnić się, że możemy podjąć najlepszą z możliwych decyzji dotyczącą obecnego stanu serwera Tournament, w zeszły tydzień w piątek spotkaliśmy się z grupą przedstawicieli głównych sojuszy, aby omówić dalsze postępowanie (link).


  Większość przywódców koalicji poprosiła nas, abyśmy natychmiast zakończyli serwer Finałów i ogłosili Natarów zwycięzcami. Z drugiej strony otrzymaliśmy wiele sugestii od pojedynczych graczy, którzy poprosili nas o kontynuowanie rozgrywki.


  Ponieważ nasze Warunki Turnieju nie określają jasno, jak poradzić sobie z obecną sytuacją, rano spotkaliśmy się z naszymi prawnikami. Doradzili nam, abyśmy znaleźli uczciwy kompromis, który uwzględni interesy wszystkich zaangażowanych stron.


  Po sprawdzeniu różnych możliwości, przeanalizowaniu czatu z dowódcami koalicji oraz opinii, które otrzymaliśmy przez weekend przez indywidualne zgłoszenia oraz na forum, zdecydowaliśmy się postąpić w następujący sposób:


  • Świat gry Finałów Turnieju zostanie ustawiony w tryb konserwacji jutro 5.03.2019 o godzinie 10:30 UTC + 1
  • Stan rozgrywki zostanie przywrócony do stanu z dnia 22 lutego 2019 r. godz. 19:00 UTC + 1.
  • Finały Travian: Legends zostaną ponownie otwarte w środę 06.03.2019 o godzinie 14:00 UTC + 1
  • Zostaną podjęte pewne środki zapobiegawcze w celu ograniczenia możliwości nadużyć przez graczy. Dokładne informacje podamy w osobnym ogłoszeniu.
  • Każdy gracz otrzyma dodatkowo 50% Złotych Monet, jakie kupił do 22 lutego (liczone będą tylko zakupione Złote Monety, te zdobyte w grze oraz Złote Monety z Voucherów nie będą w tym uwzględnione).
  • Funkcja przenoszenia niewykorzystanych Złotych monet zostanie wyjątkowo aktywowana na tym serwerze, dzięki czemu będzie można przenieść pozostałe Złote Monety po zakończeniu serwera lub po usunięciu konta, aby wykorzystać je na dowolnym świecie gry.
  • Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymają e-mail z informacją o tym, co się dzieje, dzięki czemu będą wiedzieć, że ich konto nadal istnieje i potrzeba ich pomocy, aby wygrać serwer!

  Wiemy, że to rozwiązanie nie zadowoli wszystkich i za to przepraszamy. Obecna sytuacja jest skomplikowana i ma wiele różnych elementów.


  Dołożymy wszelkich starań, aby sprawy przebiegły tak płynnie, jak to tylko możliwe, i mamy nadzieję, że będziecie mogli cieszyć się ekscytującą końcówką Finału Turnieju.


  Wasz Team Traviana" Legends PL

 • Drodzy,


  jak wspomniano we wczorajszych zapowiedziach mamy dla Was dodatkowe informacje na temat Rollbacku serwera Tournament.  Dodatkowa rekompensata:  • po sprawdzeniu możliwości technicznych, jesteśmy gotowi ogłosić, że zamierzamy przyznać dodatkową rekompensatę w wysokości 500 Złotych monet na każde konto Turnieju, niezależnie od tego, czy gracz wcześniej kupił Złote monety.


  Informacje o grze:


  • wszystkie jednostki, które były "w drodze" w momencie Rollbacku, będą nadal "w drodze".
  • "Artefakt głupca" zmieni swój efekt natychmiast po przywróceniu serwera, a nowa godzina zostanie zachowana na przyszłe zmiany właściwości artefaktu.
  • postaramy się zapewnić poprawne działanie zapisanych przez Was szlaków handlowych, ale sugerujemy, aby każdy sprawdził, czy opuszczają wioskę zgodnie z planem. Jeśli tak się nie stanie, najszybszym rozwiązaniem tego problemu będzie wyłączenie ich i ponowne włączenie.
  • umieranie wojsk z głodu zostanie włączone na 4 godziny po powrocie serwera do trybu online.


  Środki zapobiegawcze:  • każdy atak na osadę z Cudem Swiata lub Artefaktem z mniej niż 20.000 jednostek zawróci te jednostki tuż przed dotarciem do celu. Nie dotyczy to ataków, w których uczestniczy bohater lub wódz. Ten wyjątek był wymagany przez przywódców sojuszu, z którymi rozmawialiśmy. Wyjątek dla Bohaterów i wodzów zapewnia, że gracze wciąż mogą przenosić i / lub zarządzać artefaktami.  Ponownie przepraszamy za wszystkie niedogodności. Dziękujemy za zrozumienie <3


  Chloe

  Customer Service Representative

  Zespół Traviana PL