Speed 3x Bölgeler Ve Birlikler

• Burada ilginç şeyler dönüyor , rekorumuz kırıldı da bizim mi haberimiz yok

Yeni rekoru ögren tekrar kiralim bari.;)

Speed katliam08 - BEST OF ROMA - ESMER - Eşsiz Jop

T 4.4 ROMA EMPERYAN-CAESARİS-MANCINIK-VURUŞ GÜCÜ REKORU

EyaX5D.png

• 10 Yıllık Travian Oyuncusu

H-Z-Z Aşığı Ve Ekipte Bulunan Bir Oyuncunun ( yalan_dunya ) nihat 'ın Oğlu Olarak

H-Z-Z İsminde Birliğimiz ve Hepsi Mükkemmel İnsanlar Olan Oyuncu KAdromuzla -/- deyiz :)

Bekleriz Hepinizi İster Dost , İster Rakip Hiç Farketmez

İyi Forumlar .

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 18 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

ts2 = Canozcan50

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Yeni rekoru ögren tekrar kiralim bari.;)

Ohooo roma kavgası cıktı :) Farketmez ya her rekor kırılmak içindir. Bizim cermenide 1donem sonra kırmışlardı normal serverda :)

Hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz. :)

R15l9Y.gif                                        

• Ohooo roma kavgası cıktı :) Farketmez ya her rekor kırılmak içindir. Bizim cermenide 1donem sonra kırmışlardı normal serverda :)

Hayırlı uğurlu olsun hoşgeldiniz. :)

Onur sen hangi birliktesin

Birliğin yok ama konu başlığın var :D

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

Post was edited 1 time, last by wanlı_TR ().

• Herkese selamlar.

Başlayacak olan speed servere tekrar GÜLENYÜZ ruhunu canlandırmak için genel başkanlığını benim yapacağım ve yönetim kadromuzda backstreet boys,Antonina ve 10urkaya gibi tecrübesi tartışılmaz kardeşlerimizden kurulu GÜLENYÜZ birlikleri ismiyle +/- bölgesindeki yerimizi alıyoruz.

Servere öncelik olarak birligimizdeki herkesin keyif alacağı şekilde savaşmaya geliyoruz wow bizim için 2.ci planda ama tabiki wow içinde oynayacağız ama önceliğimiz keyif almak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar sessizce_TR arkadaşımızla irtibata geçebilir tüm ekiplere başarılar dilerim ve son olarak diyoruzki.

SİZ GELMEYİN BIZ SAVAŞI 3X E GETİRİRİZ.

4KİLLER

XMREzk.png

Sadece ismimizi biliyorsunuz

HİKAYEMİZİ DEĞİL...!

Post was edited 1 time, last by 4KİLLER_TR ().

• Güzel güzel, herkes hevesli :D 2 nisana daha çok var, bu server dolar taşar.

#bastırYüceHgxf

SPEED ---> BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA / CaddeZibidileri

LOOdpz.png        FİNAL ---> BOLD PILOT
    t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü

• Güzel güzel, herkes hevesli :D 2 nisana daha çok var, bu server dolar taşar.

#bastırYüceHgxf

yuh :D seçim var seçim. istanbul ankara giderse ülke karışır belki terör artar ne bu plan, heves, istek :) yapmayın böyle şeyler bugünden, servera enerjiniz kalmıcak sonra :D

• bu animals lı gençlere wow kurdurtmayın ,bunlar wowdan falan anlamaz savaş erbabısınız olum siz ne işiniz var wowla falan . bu arada at timinin bir üyesi olarak whtsapptan yazmam gereken şeyi burdan yazıyorum eğer ayyıldız sinan oynarsa bende oynarım onun dışında size başarılar diliyorum :D

• bu animals lı gençlere wow kurdurtmayın ,bunlar wowdan falan anlamaz savaş erbabısınız olum siz ne işiniz var wowla falan . bu arada at timinin bir üyesi olarak whtsapptan yazmam gereken şeyi burdan yazıyorum eğer ayyıldız sinan oynarsa bende oynarım onun dışında size başarılar diliyorum :D

sinan yok yavrum ben kurtarmaz mıyım :(

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Emekli bir noob..

Abigor - AT KAFASI - AT ın İntikamı - Apocalypse Now

• sinan yok yavrum ben kurtarmaz mıyım :(

seni severim denizim çiçeğimm ama ne yazık ki kurtarmaz :(

sen 34353 tane hesap kasabilionmu tek başına, onlardan milyon defans trilyon yagma üstüne de 3 birlik çıkarabilionmu bi serverde . kasarım diosan no problem gelelim :D

• Hayırlı uğurlu olsun :)

Sadece ismimizi biliyorsunuz .

Hikayemizi DEĞİL....!

:D

sessizce_TR  

R15l9Y.gif                                        

Post was edited 1 time, last by 10urkaya ().

• wowwww hadi hayirlisiiii uzun bir aradan sonraaa pas aticaz insallah bakalim guzel bir server bizi bekliyorrrr.....

Genel baskanimiz mustafa abimin dedigi gibi bizde wow 2 ci planda olucak tamamen savas odakli oynucaz tamamen eglence amacli bizler bu oyuna paramizi emegimizi veriyoruz ve bunlari karisligini alabilicemizi unutamicamiz bir server yasamak yasatmak istiyoruz bizlere katilmak isteyen herkeze kapimiz acikk 😊

Simdiden Herkeze basarilar diliyorumm eglenceli bir server olmasini temenni ediyorum...

• Woltran ımi olusturdunuz bune ya böyle

Yoo Bizim normal ekip bu hep oynuyoruz :) Sadece isim olarak ilkkez giriyoruz yeni fikirler yeni strateji ile farklı bir soluk heyecan aksiyon amaçlı :)

hahaha kanka bir ozlu sozde ben soyleyim bari ^^

Savasmak Sanat Ise Eger; Biz Bu Isin Picassosuyuz....8)8)8)

Ekibin en sakini benim bu server galiba :D Yapmayın böyle içim kaynıyor :D

R15l9Y.gif