Speed 3x Bölgeler Ve Birlikler

• HZZ birliği yoktur. Olmayan birşey için forumda HZZ adını kullanmayalım lütfen. Ekip tam kadro gelecek olsa emin olun herkes duyar. HZZ ekibi dediğim gibi olmaz olsa bile bölgesi bellidir.

Elbette bireysel oynayacak HZZ oyuncuları vardır hepsine saygılar ve hürmetlerimle selamlarımı iletiyorum..

Adam haklı, listeden silin.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Lords of anatolia ve babalar birlikte hareket edecekler ... bu Bilgi netmi ?

Kim açıklama yaptı ?

Babalar +/+ hakimi olacağını iddia eden bir oluşum.

Lords of anatolia daha sessiz ve ekstra bir açıklama da yapmadılar.

Senın mesajını alıntıladım hocam 3 mesajada aynı anda cevap verelim kişisel algılama lutfen.
    Sayfaların geneline bakınca bir yazı vardı bizde Lords of Anatolia birlikte +/+ da olacağız dediler. Orayı ben yanlış anladım ozaman. Tam bilmiyorum içeriğini açıklamanın editledim yazıyı benim yanlış anlamam olabilir ondan dolaayı özürdilerim.

HZZ ile ilgili kısımda da ağır toplar zaten olmayacak. Görüştüklerim içinde HZZ gelecek dyen olmadı. Eski HZZ oyuncusu olarak yöneticileride tanıyan biri olarak HZZ'nin gelmediğini bende biliyorum. wanlı_TR çok şükür mazimiz eski okadarda değil yani.

Bir grup arkadaş HZZ ismiyle gireceklerini -/- ye ifade ettiler. Ona istinaden yazdım. Kaç kişiler bilgim yok. İçlerinde kim var o konudada bilgim yok. Server açılmadan anlamak mümkün değil şu anda..

İlk mesajı tekrar editliyorum ozaman. Söylediklerim tabi ki birlikleri bağlayan durumlar değil stratejiler birliklerin kendi iç işleri ben forumda yazan herkesi mümkün oldukça ekliyorum ilk girişte gören serverın kalabalıklığını anlasın diye..

Yanlış yazdıgımız var ise uyarın düzeltelim. Tekrardan yanlış anlaşılmalar için özürdiliyorum. İyi eğlenceler..

• +-nin kolay kazanacagi bir speed olaacagını dusunuyorum north ve animal haric herkese basarilar

Teşekkürler trollcüğüm sanada

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

• +-nin kolay kazanacagi bir speed olaacagını dusunuyorum north ve animal haric herkese basarilar

hmm

SPEED ---> BEST OF ROMA / SOLLASİDO / Blitzkrieg / NOTA

LOOdpz.png        FİNAL ---> BOLD PILOT
    t4.4 3x Speed Roma Rekoru / Emperyan-Caesaris-Mancınık-Vuruş Gücü

• Ruslar cok sorun çıkarmazsa TESTERE'ler yine kolay kazanırlar.

Düzgün bi birlik bulunsa tam oynanacak server :(

Belkide ikimizde şizofreniz ve aslında birimiz yok…

• x5 Şampiyonu ıYı Birlikleri de speedde yer alacaktır ve hiç olmadığı kadar organize gelecektir. Müttefiklerimiz ve bölgemiz şu anlık bize kalsın. Diğer birliklere kolay gelsin :)

GOD of Teuton

dvD1On.jpg

TR SUNUCU REKOR SAVUNMA PUANI...

ZXoLJa.gif

• x5 Şampiyonu ıYı Birlikleri de speedde yer alacaktır ve hiç olmadığı kadar organize gelecektir. Müttefiklerimiz ve bölgemiz şu anlık bize kalsın. Diğer birliklere kolay gelsin :)

Çarşı çok karışacak.

Ne yazacam ben şimdi edit kısmına :) beni hep zorda bırakıyorlar travian kaderim böyle benim kabul etmem lazım bu durumu sanırım :D :D
    Hoşgeldiniz servera renk katarsınız umarım, zevkli ve kaliteli bir server olması dileğiyle..

• Ne yazacam ben şimdi edit kısmına :) beni hep zorda bırakıyorlar travian kaderim böyle benim kabul etmem lazım bu durumu sanırım :D :D
    Hoşgeldiniz servera renk katarsınız umarım, zevkli ve kaliteli bir server olması dileğiyle..

Hocam orası senin bileceğin iş :D Seni biraz uğraştırmış olacağız. Hoşbulduk, umarım yine keyifle oynadığımız, sorun ve sıkıntılardan çok, yapılan ve başarılan işlerin konuşulduğu bir server olur

GOD of Teuton

dvD1On.jpg

TR SUNUCU REKOR SAVUNMA PUANI...

ZXoLJa.gif

Testereler kazanamayacak...

:D

46LIK GELDİK 46LIK GİDERİZ

3-5 DELİ ALAYINA YETERİZ...

10 kişi gelseler yine yeterler testereye 😂😂

DarkRai - Mercy_61
    Nozzie - Pantürk
    Gnc_Pan

Hangi bolgeye girecegini bilmiyorum ama +-ye girersen gulenyuzler uzerinden gecer git norttaki abilerini ornek al +-ye en uzak yere kac

YALANCININ MUMU CASUS GELENE KADAR YANAR

• Hangi bolgeye girecegini bilmiyorum ama +-ye girersen gulenyuzler uzerinden gecer git norttaki abilerini ornek al +-ye en uzak yere kac

Naptın abi sende okadarda değil :)
    Biz kendi halinde bir ekibiz. Öyle büyük iddaamız yok. WoW kurmuş bir ekibe karşı bu tarz bir yaklaşımın büyük yanılgı olduğunu düşünüyorum. Bizim amacımız aksiyon savaşarak renkli bir server geçirmek belli bir plan strateji oluşturmak. Bölgeye gelen irili ufaklı ekipler zaten olacak sadece isimlerini duyurmadılar tabiki gelenler olacaktır. Bu durumunda bizi kampçılaması ve diri tutması açısından güzel olacağını düşünüyorum. Amacımız yatan değil sürekli savaşan ve savaşa her daim hazır bir ekip oluşturmak.. Tek sıkıntımız harita :)

• Onurcugum bu iyiler 20 birlik toplayip ustune diplomasi ile anca wow kurdular +-ye gelirlerse savasmaya zaten macalari yemez

bunlar anca soframiza meze olur sen bosuna ekibi diri tutarlar diye umitlenme

YALANCININ MUMU CASUS GELENE KADAR YANAR

• Oyunun an itibariyle tam anlamıyla atip tutma evresindeyiz 😂😂 3 güne hesap silecek adamlar bile o kedi buraya gelecek diyor 😂😂 Trxin belkide en sevdiğim yani budur 😊 #bastirhgfx #bastiranimals

DİKİNE PANÇOOZ - RESTİNERESTUL4N

• Onurcugum bu iyiler 20 birlik toplayip ustune diplomasi ile anca wow kurdular +-ye gelirlerse savasmaya zaten macalari yemez

bunlar anca soframiza meze olur sen bosuna ekibi diri tutarlar diye umitlenme

Onurumun dedigi gibi wow gibi bir iddamız yok bizim bu servera gelmemizdeki amac tamamen eglence amacıyla geliyoruz ekipimizde senecelerce wow kurmuş bu duygu yasamış ve artık bu duyguya doymuş oyuncu kadrosuna sahibiz elbetteki wow icinde zamanı geldiginde denicez ama bizim icin cok önemli birşey degil önce eglencezzz.....

ama eglenirken de savasırkende rakip olurkende saygı cercevesinde yapıcaz kimseyi küçük görme veya saygısızlık yapmak istemeyiz tıpkı suanda oldugu gibi İYİ BİRLİKLERİNİ ne küçük görürüz nede saygısızlık yapmak istemeyiz sonucta bir oyun oynuyoruz sadece umarım zevkli güzel bir server yaşarız hep beraber....

• Herkese hayırlı olsun. Bugsuz, rollback siz, bol savaşlı güzel bir server olur umarım :)

a15Er4.jpg

Q7EbXk.png

Tournament // armınıus&usmblt /// usmblt /// u&a /// L3mdqq /// R E V E N G E NAZDROVİA COF!