Ύλες με χρυσό!

• Καλημέρα παιδιά!

Είναι ένα θέμα που το σκέφτομαι εδώ και χρόνια, απ' όταν άρχισα να παίζω Τράβιαν!

Γιατί δεν εισηγήστε εσείς που έχετε την πρόσβαση στους "Μεγάλους" του Παιχνιδιού μας, να μπορούμε να αγοράζουμε με τον χρυσό μας, τις ύλες που χρειαζόμαστε!

Αυτόν τον καιρό παίζουμε στον Balkans 5 που είναι πολύ αργός, όπως ξέρετε, και έχουμε κολλήσει! Θα μπορούσαμε άνετα, εμείς οι αλκοόλικς του Τράβιαν, να βάλουμε εκτός του χρυσούλη που έχουμε βάλει, να βάλουμε λίγο παραπάνω, να πάρουμε λίγες ύλες, και να πάμε παρακάτω! Έχουμε και το Cold Club, και το Plus, και το 25% αλλά λίγα τα αποτελέσματα! Αν δεν πέσουν ύλες, δεν προχωράει!!!!!! Και πού να τις βρούμε, που όλοι έχουμε το ίδιο πρόβλημα;;;;; Όλη η Συμμαχία! Όλοι τσούκου τσούκου, με το σταγονόμετρο, προσπαθούμε να μαζέψουμε κάτι..... να κάνουμε μια αναβαθμισούλα..... να ανεβάσουμε μια ύλη...... να κάνουμε κάνα φαντάρο......

Αυτό θα ήταν για όσους θέλουν! Δεν θα υποχρεωνόταν κάποιος! Όσοι θα ήθελαν! Θα είχε κέρδος η Εταιρία, και εμείς θα κάναμε την πλάκα μας! Να μη μας τρώει τόσο το άγχος......

Τι λέτε;;;; Γίνεται;;;;;

• Kαλησπέρα σας,

όλες οι προτάσεις/ ιδέες προωθούνται στην εταιρία, το ίδιο θα γίνει και στην περίπτωσή σας.

Ευχαριστούμε για την συμμετοχή.

• Παιζω με χρυσο (για να προλαβω διαφορες αντιδρασεις) αλλα και μονο σαν σκεψη απο την εταιρια θα ειναι τραγικο. Για σκεψου λιγο το παιχνιδι σαν παιχνιδι κι οχι σαν shopping therapy. Δηλαδη ποσο πιο αδικο μπορει να γινει για καποιον που δεν βαζει χρυσο;

Οφελος + 25% σε ολες τις υλες , αμμεσες ολοκληρωσεις που σημαινει κερδισμενος χρονος σε υλες , npc που σημαινει παλι κερδισμενος χρονος. Συν οτι αλλα πλεονεκτηματα δινει η χρηση του gold.
    Ε τοτε να φτιαξουμε ενα κλειστο club για εμας που παιζουμε με χρυσο και να αφησουμε ολους τους αλλους εξω. Μετα ομως ισως και να γκρινιαζεις γιατι εγω μπορει να εχω πιο πολλα λεφτα για "καψιμο" και να αναπτυσομαι πιο γρηγορα απο εσενα. Και παμε να φτιαξουμε το "τραβιαν - ο πιο πλουσιος παιχτης κερδιζει"

Στο τελος να βαλουμε και εισοδο 2 χρυσα για οποιον θελει να συνδεεται πανω απο 5 φορες την ημερα στον λογαριασμο του. Και μετα ολο και κατι θα σκεφτουμαι...

• Έχεις δίκιο, Μάγκυ μου, εντάξει...... αλλά έχεις παίξει σε Χ1;;;; Βαρέθηκα τη ζωή μου!!!! Πάω, κάνω δουλειές, επιστρέφω, ξαναμπαίνω, τίποτε....... Αυτό κοιμάται!!!! Καμία αντίδραση!!!! Κανένα αποτέλεσμα!!!! Ξαναφεύγω, λείπω για ώρα...... Ξαναγυρίζω...... Ξαναμπαίνω..... Πάλι τον ύπνο του δικαίου!!!!! Κανένα σημείο ζωής!!!!!

Εεεεε...... Μου σπάει τα νεύρα!!!!! Ενώ αν είχα λίγες ύλες να του ρίξω...... θα ξεκίναγε..... και θα άναβαν λίγο τα αίματα...... Όλη μέρα είναι σταματημένο!!!! Αν βγει καμιά περιπέτεια με ύλες προχωράει! Αν η περιπέτεια έχει αλοιφές, κολλάμε πάλι.....

Δοκιμασία υπομονής κατάντησε το παιχνίδι μας! Εντάξει, είπαμε, αλλά όχι κι έτσι!

• Σταματα λοιπον τους κανονικους σερβερς και ξεκινα speed που ολα ειναι πολυ πιο γρηγορα και μεχρι να τηγανισεις ενα αυγο , εχουν γεμισει οι αποθηκες σου 2-3 φορες , στην εχουν πεσει απο 10 μεριες και εχεις ξοδεψει 100 γκολντ για npc ωστε να μην βρουν υλες να φαρμαρουν.

Σημειωση1: Απο το 2009 μονο σε κανονικους σερβερς παιζω.

The post was edited 1 time, last by maggi ().

• εγώ λέω να βάλετε με χρυσό και αυτόματη κατασκευή στρατού.

Έχω ένα κονέ σε γνωστή τράπεζα στην Ελλάδα να κάνουμε τους Γερμανούς να βγάλουν τα σπασμένα από το 2ο Παγκόσμιο Πόλεμο.

• Ελα βρε...... Εγώ 3 ευρουλακια βάζω, κι όταν τελειώσουν τα 100 χρυσουλια, ξαναβάζω άλλα! Με οικονομία και σύνεση! Εν μέσω κρίσης είμαστε!

Αλλά το πρότεινα, για όταν κολλάει, βρε παιδιά, για να το σπρώχνουμε λιγάκι!!!!

Ναι, τον σπιντ τον περιμένουμε πώς και πώς!!!!!!!

• σου έχω δωρεάν λύση για το πρόβλημα σου.

Στης αγορές έχει και μια επιλογή που λέει Travian club.

Βάλε και τις λίστες με τα φαρμ και πατα κουμπάκια για να βγάλεις ύλες.

Αλλιώς να το πούμε Traville και να φυτεύουμε μπανάνες και φράουλες

• Γεια σου Γκοθ!

Πού είναι, καμάρι μου, το Travian Club;;;;

Ψάχνω και στο Answers, δεν το βγάζει πουθενά!

Το Gold Club εννοείς;;;

Αυτό το έχω!!!!

Και το 25% σε όλες τις ύλες, και το Travian Plus!!!

Έψαξα στην αγορά του μεγάλου χωριού, είναι 20 επίπεδο, δεν βρήκα κάτι!

Αν θες, κάνε τον κόπο να μου πεις πιο συγκεκριμένα!

Σου χρωστώ χάρη!!!!