• Olm ne ağız yaptınız, desenize açık açık multilerimiz dışarda kaldı, birliğe sokamıyoruz, rahat rahat istismar edemiyoruz, eskisi kadar kolay değil bu işler artık desenize? Adamlar orman kanunlarıyla oynamaya o kadar alışmışlar ki kırk yılın başı güzel bi sistem gelince. bunca yıldır biriktirdikleri numaralardan, hile metodlarından olucaklar diye, lol.

Adamlar tam olarak zilyon tane birlik oluşturup birlikleri sömürmek istediğiniz acemi oyuncular ve multi hesaplarla doldurmayın, birlik olmanın gerçekten bi anlamı olsun diye bi sistem yapmışlar. Tam olarak istedikleri sizin bu artık yapamadığınız için şikayet ettiğiniz şeyleri önlemek zaten. Gelmişsiniz bunu eleştiriyosunuz. 4 tane birlikle oynamayı öğreniceksiniz. Bu kadar basit. 1 birlik kurup kendisinden başka 3 başka birlik ile konfederasyona girmek isteyen insanlar için de güzel bi sistem bu. Sorunları tamamen çözmüyor, ama hilecilerin manevra alanını da kısıtladığı bi gerçek. Bunca yıl sonra ilk kez Travian'ı geliştiren arkadaşların oyunun kendisine doğrudan olumlu etki edecek bi güncellemelerini gördüm, tebrik ederim.

Yeni konfederasyon ve ittifak kuralları gayet keyifli olmuş, burdaki apaçilere aldırmayın. Sizin gerçek oyuncunuz ve müşteriniz oyunu hilesiz, tek hesapla oynayan acemiler ve veteranlardır, bu güncelleme ile onların kalbini kazandığınızdan emin olabilirsiniz. Madem iletiyosun, olumlu feedbackleri de ilet Odin =)

E ne farkeder ? 30 köylü saldırı hesabının 2-3 köyünde saldırı diğer köylerinden def basılır nolacak yani ? Yağma hesapları zaten birliksiz anlaşmasız ? ne değişti ? Çözüm mü bunlar :) komedi :)

• Madem hiç bi şey değişmedi, neden eski haline getirilmesini istiyosunuz? Bi şeyler değişmiş ki multiciler toplanmış ağlaşıyo burda. =)

İlaveten Martin Luther bildiğim kadarıyla keyfi şekilde mesaj editleme yetkiniz yok. Bi mesajdan rahatsız olduysanız o mesajı komple kaldırabilirsiniz. Ama kafanıza göre benim imzamla yazılmış bi yazının içeriğini değiştiremezsiniz. Benim ağzımdan ne çıktıysa o yazar burda, eğer rahatsız oluyosanız komple kaldırın. Daha önce bu konuda bi kaç acemi mod arkadaşla sıkıntı yaşadık, seninle de aynı sıkıntıyı yaşamayalım. İstersen sen bu konuyu bi üstlerine danış, benim dediğime benzer şeyler söyleyeceklerdir sana. Zaten farkında değilsin muhtemelen ama, mesajı öyle bi editlemişsin ki cümle ve anlam düşük kalmış. Tekrar uyarıyorum, mesaj editlemeye yetkin ve hakkın yok. Ya silersin, ya da olduğu gibi bırakırsın. Benim ağzımdan, benim söylemediğim kelimeleri söylenmiş gibi yazamazsın. Sadece buranın kurallarına değil, ceza kanununa da aykırı yaptığın şey, bilgin olsun.

• Merhaba

Forumun huzurunun korunması amacıyla mesaj içeriğini değiştirmeden gerekli gördüğümüz yerlerde silim ve düzenleme yapma yetkimiz bulunmakta. Düzenlemelere rağmen ısrarla üslubunuzu değiştirmemeniz durumunda uyarı verme yetkimiz de bulunmakta.

Diğer oyunculara ve foruma karşı daha saygılı olmanızı temenni eder, iyi forumlar dilerim.

• Her birliğin diplomasi pickini boş bırakıp multi hesaptan çevirmek çok basit iş. Olay zerre multisi engellemiyor yani.

Ayrıca elçilik 3 ile kuruyorsun 60 kişiliği. Pushing kılıfı kapatalım derken burayı açık bıraktılar.

Bence çapsız çapsız iki haftada hesap silen ekiplerle takıldığından birliğin büyüklüğü seni etkilemiyor. Çünkü farkına dahi varmıyorsun..

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Пантеры !, Пантеры !

Вы храбрые молодцы,

Наихрабрые наши сербски добровольцы.

Каждый советский гражданин wrote:

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.

Post was edited 1 time, last by Dark Blue: Yazımlarınıza dikkat ediniz. ().

• Madem hiç bi şey değişmedi, neden eski haline getirilmesini istiyosunuz? Bi şeyler değişmiş ki multiciler toplanmış ağlaşıyo burda. =)

İlaveten Martin Luther bildiğim kadarıyla keyfi şekilde mesaj editleme yetkiniz yok. Bi mesajdan rahatsız olduysanız o mesajı komple kaldırabilirsiniz. Ama kafanıza göre benim imzamla yazılmış bi yazının içeriğini değiştiremezsiniz. Benim ağzımdan ne çıktıysa o yazar burda, eğer rahatsız oluyosanız komple kaldırın. Daha önce bu konuda bi kaç acemi mod arkadaşla sıkıntı yaşadık, seninle de aynı sıkıntıyı yaşamayalım. İstersen sen bu konuyu bi üstlerine danış, benim dediğime benzer şeyler söyleyeceklerdir sana. Zaten farkında değilsin muhtemelen ama, mesajı öyle bi editlemişsin ki cümle ve anlam düşük kalmış. Tekrar uyarıyorum, mesaj editlemeye yetkin ve hakkın yok. Ya silersin, ya da olduğu gibi bırakırsın. Benim ağzımdan, benim söylemediğim kelimeleri söylenmiş gibi yazamazsın. Sadece buranın kurallarına değil, ceza kanununa da aykırı yaptığın şey, bilgin olsun.

Ben eski haline gelsin demedim değişse de bir seyleri engellemeyecek dedim :) yağma yapmanın önüne gecilemiyorsa bunları yaparak da bazı şeylerin önüne gecilebilecegi düşünülüyor o kadar dedim :)

• Eski hali daha iyiydi diye spamlamışsınız önceki sayfalarda. Sen demediysen diyenler alınsın üstüne, niye atlıyosun?

Nicholai Hel  

Madem çok kolay iş, buyrun yapın paşam. Niye sızlanıyosunuz? Sorun ne ben anlamadım? Kolaysa yapın?

• Merhaba

Forumun huzurunun korunması amacıyla mesaj içeriğini değiştirmeden gerekli gördüğümüz yerlerde silim ve düzenleme yapma yetkimiz bulunmakta. Düzenlemelere rağmen ısrarla üslubunuzu değiştirmemeniz durumunda uyarı verme yetkimiz de bulunmakta.

Diğer oyunculara ve foruma karşı daha saygılı olmanızı temenni eder, iyi forumlar dilerim.

"Mesajı editlemeyi arkadaşlarımız uyarı vermemek adına yapıyor. Fakat bundan sonra uyarı verip mesajı kaldırması gerektiği hakkında bilgilendireceğim."

13 Mart 2019 tarihinde senin gibi mesaj editleme sevdalısı bir mod vardı Dental diye, onun eylediği kifayetsizliğe dair Odin böyle söylemişti. Sana ona binaen bi üstlerine danış dedim, ama yine bildiğini okumayı tercih etmişsin. Demek ki neymiş, keyfi mesaj editleyemiyomuşsunuz. Editlediğin mesajı bi oku bakalım, cümlenin ortasından kafana göre bi yeri kesmişsin, anlam falan kalmamış cümlede. Daha cümlenin yapısını korumayı beceremiyosun, benim mesajlarımı yarım yamalak editlemeye kalkışma lütfen. Hoş suç sende değil, ÖSS'de 50% Türkçe neti olmayan adamları buraya mod diye koyan düzende problem var. =)

• Birazcık oku, sürekli yazıyosun zaten ama full boş şeyler. Misal bu yazdığınla tartışmaya ne kattın? Koca bi sıfır. Bi sen, bi karnıyarık. İkinizin mesajlarını komple temizlesek şu forumdan içerik kalite ortalaması 2 misline çıkar direk. Azıcık oku, hep yazma. Sonra sizin gibi adamlardan mod seçiyolar bi de, biz uğraşıyoz...

Muhtemelen kitlenir bu hesap sabaha kadar, hade cümleten selametle, yeni bi hesapla gelirim bi ara canım sıkılınca. Öptüm.

• Herhalde arkadaşın bir hazımsızlık problemi var , önüne gelene çamur attığına göre :mmm:sana abi tavsiyesi bence sen bu potansiyelini burada harcama çık dışarı biraz sosyalleş enerjini harca spor yap yoksa bütün enerjini burada forumda modlara oyunculara sararak harcıyorsun :blabla::mmm: ,sakin ol stres yapma bu kadar, bırak akışına gitsin ,görende devlet meselesi tartışıyorsun sanar, Yaşın genç önünde uzun yol var dert etme bu kadar :yy:

• Eski hali daha iyiydi diye spamlamışsınız önceki sayfalarda. Sen demediysen diyenler alınsın üstüne, niye atlıyosun?

Nicholai Hel  

Madem çok kolay iş, buyrun yapın paşam. Niye sızlanıyosunuz? Sorun ne ben anlamadım? Kolaysa yapın?

Benim dememiş olmam cevap vermemi mi engelliyor ? Gerçekten kafan güzel olmalı :) sana cevap verdiğim ilk mesajdan itibaren geri oku anlarsin ;) demekki %50 Türkçe yapamayanı mod yapmışlar ki bazıları için yeterli gelebiliyor diye :)

• Merhaba kekmancantan  

Topluluk Kuralları

topluluk kurallarımız bu şekilde oluşturulmuş ve biz moderatörler bu metinde de belirtildiği üzere forumda topluluk kurallarına uyulup uyulmadığını denetleyen ve aksaması durumunda aksiyon alan görevlileriz.

Yetkilerimiz, kurallara uymayan gönderileri editlemek veya tamamen silmek, katılımcıyı uyarmak ve gerekirse katılımcıyı forumdan uzaklaştırmaktır.

Bizim için mesaj silmek kolaydır ama çalışma arkadaşım mesajınızın tamamen yok olmasını istemeyerek editlemiştir. Mesajı tamamen silebilir ( ki bu vermek istediğiniz mesajı tamamen yok ederdi ) ve size uyarı verebilirdi. Bütün bunlar onun yetkisi dahilindedir.

Mesajınızın bu şekilde var olmasını istemiyorsanız , mesajı raporlayabilir ve tamamen silinmesini isteyebilirsiniz ama sizin yazdığınız orjinal şekliyle kalması mümkün değildir.

İyi forumlar.

• Altında benim imzam olan bi metni değiştiremezsiniz arkadaşım, kafanız mı güzel, nerde yaşıyosunuz? İsterseniz hiç editlemekle uğraşmayın, 10 tane moderatör alın onlar yazsın bizim yerimize direk beğenecekleri şekilde?

Adamlar orman kanunlarıyla oynamaya o kadar alışmışlar ki kırk yılın başı güzel bi sistem gelince. bunca yıldır biriktirdikleri numaralardan, hile metodlarından olucaklar diye, lol.

Yukarıdaki yazı Martin Luther'in editlediği, "ödleri patlıyo" ibaresinin çıkartıldığı cümledir. Yukarıdaki cümlenin yüklemi "ödleri patlıyo" idi. Tebrik ederim Martin Luther, iyi iş başarmışsın. Süper edit, forumun huzurunu sağladın. Hoş, varoluş sebebi dönemin Türk imparatorluğunu yok etmek olan bi adamın ismini nick yapan, Türkçe'yi katledince şaşırmamak lazım. Ben de Abdullah Öcalan ya da Stalin diye bi nickle mi gelsem bi dahakine napsam, lol?

SlyCat siz bu kafayla devam edin, çok yakında bütün forumcanlarınız sadece 2 basamaklı IQ'su olan ibaret olucak, kalan herkesi kaçırdınız zaten. Ne yazık ki TravianTR'nin oyun içi Multihunter tayfası ne kadar yetersiz ve basiretsizse forum moderasyonu da en az o kadar kifayetsiz.

• Orada ''ödleri patlıyor'' yazdığına emin misiniz.

Asıl probleminizin mesajınızın editlenmesinden çok daha öte birşey olduğunu düşünüyorum. Bu derece sevgi dolu mesajları yazmanız için daha derin sebepleriniz olmalı ama problemin çözüm yolu bu değil. İyi günler.

• Orada ''ödleri patlıyor'' yazdığına emin misiniz.

Asıl probleminizin mesajınızın editlenmesinden çok daha öte birşey olduğunu düşünüyorum. Bu derece sevgi dolu mesajları yazmanız için daha derin sebepleriniz olmalı ama problemin çözüm yolu bu değil. İyi günler.

Neymiş asıl problemim? Ben seninkisini söyliyim, cehalet. Git düzelt, öyle gel. Düzelene kadar modluğu da bırak, herkesin hayrına olur. Giderken yanında diğer basiretsiz mod kankalarını da götür sana zahmet. Bak burda içi bomboş yazıyosun, ne dediğin belli değil. Nizamı dönek ve karnıyarık gibi bomboş adamlar da sizi destekler, oldu bittiye getirir konuyu kapatırsınız. Soran olursa da modluk yapıoz dersiniz, haha. Para vermeden çalıştırcak adam arayınca bula bula sizi bulabiliyo Odin sanırım. Ne kadar ekmek, o kadar köfte. Siz emekli olunca da bu nizamışebek ve karnıyarık gibi tiplerden mod seçerler yeni, maksat forumda zaten zaman geçiren bedavaya çalışacak köle bulmak değil mi nasıl olsa?

Sahi, siz de bu işi bedavaya yapan köleler değil miydiniz? lol?

• Sen o gönderdiğin topluluk kurallarını bi baştan oku istersen, çünkü ben 2 kere okumama rağmen tam olarak neresinden mesaj editleme yetkisi var göremedim? Modların mesajları anlamını ve niyetini katletmek pahasına, insanların ağızlarına söylemedikleri cümleleri söylemiş gibi yapıştıran, kişilerin altına imzasını attıkları yazıların modlar tarafından "uygun" gördükleri biçimde değiştirilme yetkisi varsa şayet, bunu bir de burada Odin'den duymak isterim. Ben size söylüyorum, kişinin altına imzasını attığı bi metnin içeriğinin değiştirilmesi suçtur, yasaktır. TCK'da karşılığı vardır. Akıllı olun, yoksa karşılaştığınız tatsızlıklar vesilesiyle uslanmak zorunda kalıcaksınız, bilginiz olsun.

• Cahil insan herseyi bildigini sanip,herkesin cahil oldugunu dusunurmus . Dedigim gibi bosverin bu arkadasa laf anlatmaya calismayin.

Kullanici adlari uzerinden kelime oyunu yapan ,lol lol yazip duran bir insandan anlattiklarinizi anlamasini beklemek sizin hataniz bence

Hak edene hakkını veririz!