Noční klid

• Zdravíčko,

jak již nadpis říká návrh je jasný zavést na nějakých (ne na všech) serverech noční klid od 0 do 8 ráno. Na Travian Kingdoms to již funguje a výborně hráčů je na serveru dostatek. Proč by to nemohlo fungovat na Legends.

Nočních hráčů je na serveru 5 možná 10% a to asi přeháním zbytek prostě spí, chodí do práce, hlídá děcka, má své aktivity a na ty potřebuje prostě dostatek spánku ne ve 3 ráno chytat nespící blázny co nemakají, nebo paří z noční z práce nebo prostě bydlí v USA a podobně. Myslím, že by to mnoho hráčů uvítalo a myslím že by i méně hráčů mazalo a to je potencionálně by i koupilo nějakou zlatku určitě větší šance jak když vám máznou hlávku s armou nebo přeberou 4-5 vsí za noc to spíš většina smaže a pak je na serveru i méně hráčů takže by to podpořilo i obsazenost serveru nějakým tím %.

Útoky by nemohly v daný čas dopadat, ale samosebou by se mohli v ten čas míru vyjít s dopadem mimo vyhrazený mír. Dotýkalo vy se to samozřejmě všech útoků včetně loupeží.

Ti kterým vyhovuje noční ničení by dál mohli hrát na běžných serverech jako do ted. Každý by měl na výběr co mu lépe vyhovuje.

Nastavit mír od 0-8 ráno nebude technicky problém viz Vánoční mír.

Venca

• Ahoj,

opet to podsunu k projednani.

P.S.: Vanocni mir je neco jineho, nastavuje se manualne dopredu. V TK to funguje jinak, neposilaji se tam pozdravy ale nejde vubec utocit.

• Podle mě špatný nápad. Jsem jeden z těch, co přes noc spí, ale toto bych určitě neuvítal. Hráč, co sem tam za den klikne se stejně nikdy nevyrovná těm, kteří hrají ve třech na účtě a jsou tu 24/7.

Jednoduchá věc, naházet si do vesnic obranu, aby tě nikdo nemohl večer otravovat a je to vyřešené ! :)

• Odpurcu bylo hodne i v TK, ale kazdy napad a zmena ma sve zajemce. Obzvlaste kdyz to bude jen na vyjimecnem serveru, pak te to trapit nemusi.

• Já bych zakázal útoky celodenně včetně loupeží pochopitelně. Přece se máme všichni rádi, tak proč bychom na sebe vzájemně útočili. Ubylo by hádek, lidi by tolik nemazali účty a měli bychom takové láskyplné a mírumilovné prostředí, podle mě je to do válečné real-time strategie naprosto ideální věc. Vítězem by se stala aliance, která by měla největší počet dobitých zlatek a bylo by to vyřešené. Prosím o přeložení do němčiny, angličtiny, latiny a chorvatštiny a předání na příslušné oddělení designu hry, děkuji.