GÜLENYÜZ BİRLİKLERİ (+_-)

• Herkese selamlar.

Başlayacak olan speed servere tekrar GÜLENYÜZ ruhunu canlandırmak için genel başkanlığını benim yapacağım ve yönetim kadromuzda backstreet boys,Antonina ve 10urkaya gibi tecrübesi tartışılmaz kardeşlerimizden kurulu GÜLENYÜZ birlikleri ismiyle +/- bölgesindeki yerimizi alıyoruz.

Servere öncelik olarak birligimizdeki herkesin keyif alacağı şekilde savaşmaya geliyoruz wow bizim için 2.ci planda ama tabiki wow içinde oynayacağız ama önceliğimiz keyif almak aramıza katılmak isteyen arkadaşlar sessizce_TR arkadaşımızla irtibata geçebilir tüm ekiplere başarılar dilerim ve son olarak diyoruzki.

SİZ GELMEYİN BIZ SAVAŞI 3X E GETİRİRİZ.

4KİLLER

XMREzk.png

Sadece ismimizi biliyorsunuz

HİKAYEMİZİ DEĞİL...!

The post was edited 1 time, last by 4KİLLER_TR ().

• Hayırlı uğurlu olsun :) İnşallah güzel kaliteli bir server olur harcadığımız zamana değer :)

R15l9Y.gif                                                                                                                          XMREzk.png

• Başarılar güzel bir speed olucak gibi

Güzelleştirmeye çalışıcaz amacımız renk katmak eğlenmek :) Rakiplerimizde aynı istekte olursa oldukça eğlenceli bir speed bizi bekliyor

R15l9Y.gif                                                                                                                          XMREzk.png

• Kaliteli bir ekip olmuş , oynayacağınız servera fazlasıyla renk katacağınız garanti. Başarılar dilerim.

PQdXpd.jpgS6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow

Aktif: S3 - Classiik
    ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Kaliteli bir ekip olmuş , oynayacağınız servera fazlasıyla renk katacağınız garanti. Başarılar dilerim.

Teşekkür ederim güzel düşünceniz için sizlerede keyifli oyunlar ve oynuyorsanız sizlerde artı renk katacaginizdan eminim.

XMREzk.png

Sadece ismimizi biliyorsunuz

HİKAYEMİZİ DEĞİL...!

• hayırlı olsun., başarılar dilerim.

Çekirdeği depoladık :D

Çekirdek ? okadar mı yaşlandın yahu :) Dışarıdan mı izleceksin bunu mu anlıyoruz :D

• Güzel speed olacağa benziyor.

Sizede başarılar dilerim.

Güzel sohbet, bol raporlu forum beklentimiz gerçekleşecek umarım .

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

Final- Fetih1453

Speed- AlpArslan

• Oyunu bırakalı 2 sene belki daha fazla oluyordur, bıraktığım zaman MÜFREZE Wow kuruyoruz diye Onur köyü bana bırakmıştı tabi o zaman İsmail ve Cypluslee Sefayı unutmamak lazım. :) O zaman Ecel filan vardı şimdi birden esti girdim Onur hala burada :D Sessizce filan BSBoys kullanıcılarından biriydi öyle hatırlıyorum 4KİLLER de ECEL birliklerindendi :D Şu oyun size güzel dostluklar dışında bir belge, filan vermeli artık :D Hediye altın versinler bence size (eğer hala var ise) :D

TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

• Oyunu bırakalı 2 sene belki daha fazla oluyordur, bıraktığım zaman MÜFREZE Wow kuruyoruz diye Onur köyü bana bırakmıştı tabi o zaman İsmail ve Cypluslee Sefayı unutmamak lazım. :) O zaman Ecel filan vardı şimdi birden esti girdim Onur hala burada :D Sessizce filan BSBoys kullanıcılarından biriydi öyle hatırlıyorum 4KİLLER de ECEL birliklerindendi :D Şu oyun size güzel dostluklar dışında bir belge, filan vermeli artık :D Hediye altın versinler bence size (eğer hala var ise) :D

yeni geldim foruma baksana mesaj sayısına 57 daha :)
    Hoşgeldin Kemal. Vallaha bizde bırakmıştık. Fakat ekip ile görüştüğümüz için onlar bırakmıyor sağolsunlar :) Gene isteksizdim fakat bir foruma gırdım 2 mesaj attım geri dönüşleri görünce açıkcası çok mutlu oldum. Böyle bir ilgi beklemiyordum o serverdan sonra 2 sene bende oynamamıştım şimdi tekrardan birşeyler yapalım heyecanı oluşunca servera girelim dedik :)

• yeni geldim foruma baksana mesaj sayısına 57 daha :)
    Hoşgeldin Kemal. Vallaha bizde bırakmıştık. Fakat ekip ile görüştüğümüz için onlar bırakmıyor sağolsunlar :) Gene isteksizdim fakat bir foruma gırdım 2 mesaj attım geri dönüşleri görünce açıkcası çok mutlu oldum. Böyle bir ilgi beklemiyordum o serverdan sonra 2 sene bende oynamamıştım şimdi tekrardan birşeyler yapalım heyecanı oluşunca servera girelim dedik :)

Bilirim en son server bana da öyle olmuştu bir baktım tılsımlar için mesaj gelince '' yaa ne ara geldik biz buraya '' derken bulmuştum kendimi :D HZZ filan yoksa şimdiden galibi belli bu serverin. ikinciyi belirlesinler :D Neyse büyük konuşmayalım her rakibe saygımız sonsuz ama cidden işleri zor. GÜLENYÜZ Birliklerine canı gönülden başarılar.

TEMBEL REiS - KEMAL
    Don't hate the player, hate the game ...

• Bilirim en son server bana da öyle olmuştu bir baktım tılsımlar için mesaj gelince '' yaa ne ara geldik biz buraya '' derken bulmuştum kendimi :D HZZ filan yoksa şimdiden galibi belli bu serverin. ikinciyi belirlesinler :D Neyse büyük konuşmayalım her rakibe saygımız sonsuz ama cidden işleri zor. GÜLENYÜZ Birliklerine canı gönülden başarılar.

Başarılar mı ? Sen gelmeyeceğini sanıyorsun galiba :D
    Okları bize yönlendirme kanka dur yahu bir :) Savaşmaya geliyoruz yenilenen ve büyüyen kadromuz , yeni stratejilerimizle savaşı iliklerine kadar hissettireceğiz serverdakılere :)

• Oyunu kazanan GÜLENYÜZ birliğini kutlarım. İkinci olmak için aramızda yarışacağız demek :D

Bilirim en son server bana da öyle olmuştu bir baktım tılsımlar için mesaj gelince '' yaa ne ara geldik biz buraya '' derken bulmuştum kendimi :D HZZ filan yoksa şimdiden galibi belli bu serverin. ikinciyi belirlesinler :D Neyse büyük konuşmayalım her rakibe saygımız sonsuz ama cidden işleri zor. GÜLENYÜZ Birliklerine canı gönülden başarılar.

Tywin Lannister - FURY - AT KAFASI - Atın İntikamı - Dıgıdık Dıgıdık

animals-the-587e4ee788165.png

..illuicons_7_weapons-150x150.png    illuicons_9_leader-150x150.png

The Best Alliance of 2017 ... The Legends of 2018