GÜLENYÜZ BİRLİKLERİ (+_-)

• Bahsettiğin şey; bahsettiğim şeyden çok farklı. sende 10urkaya belirtileri görüyorum.

ya emmi. seni tanıdığım günden beri;

"yok şurada şöyle dedim" " oradan farklı anlam çıkmış" " yav ben öyle demek istemedim"

hep böylesin. bak onura. örnek al. adam net. ayranım dökülmezse dökün, tatsızlık çıkmazsa çıkartın diyor.

şu Türkçe karakterlere de bas. Devletten yardım parası falan mı alıyorsun Suriyeliyim diye.

aranızdaki muhabbetleri bilmiyorum. ben niye aranıza gireyim ? anlat aranızdaki muhabbetleri, -net olarak- dinleriz biz.:asd:

zekiliselimi sakin biri bilirdim hep ne yaptınız,ne konuştunuz wplerde de bu kadar simirlendi ve hırslandı bu ?

gayet sakinim. şuan da liç kinkimin sinematiğini izliyorum ..

sevmediğim şey yalan söylenmesi. onun da gerçeğini söyledikten sonra benim sevmediğim bir durum yok zaten.

hırs olarak da, %90 galya hesap gride olurum.. hırs edip 40 multi açacak olanlara selam olsun:osd:

Ayrıca şu forumda bana sövüp, döveceklerini ilan ettiklerinde bile sinirlenmedim, adres verdim geçtim.:osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• Valla ben gayet netimde sen anlamiyorsun ben napim yada anlamak istemiyorsun mesajlarimda isine geldi yeri cevap verir isine gelmedi yere vermezsin gozumden kacmiyor degill senii hinziirrrr :D:D:D

• Valla ben gayet netimde sen anlamiyorsun ben napim yada anlamak istemiyorsun mesajlarimda isine geldi yeri cevap verir isine gelmedi yere vermezsin gozumden kacmiyor degill senii hinziirrrr :D:D:D

şöyle;

bir yerde saçmalamışsa birisi orada kesiyorum. genelde kemalin yazılarını yarısında bırakırım.

cihat zergerde hiç sona gelemedim. vs vs.

"hadi şuraya da cevap ver" dersen, veririz. sorun değil. alıntılar/kopi peystlersin. ama cuma namazı bitsin öyle. gelirim:osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• şöyle;

bir yerde saçmalamışsa birisi orada kesiyorum. genelde kemalin yazılarını yarısında bırakırım.

cihat zergerde hiç sona gelemedim. vs vs.

"hadi şuraya da cevap ver" dersen, veririz. sorun değil. alıntılar/kopi peystlersin. ama cuma namazı bitsin öyle. gelirim:osd:

Olmadik yerden kendinizi yuceltmek icin bizim bolge degistirdimizi soyledin kendince north patates etcenden korktunuz dedin iyi madem patates edicenize inaniyordun siz bizden sonra acikladiniz neden siz bizim bolgeye gelmediniz adama ayni sekilde demezlermi korktunuzmu diye ??? Hep boyle yapiyorsun isine geldi yerden alinti yapip geliyon isine gelmedimi alinti yapmiyon :)

Allah kabul etsin hadi ben kactim cumaya gobeller hadi bayigim ara verek :)

• bak sadece buna cevap veriyorum.sebebi de ağız birliği yapın diye. bir grup kurun. acaba ne diyeceğiz ne demeyeceğiz diye tartışın. sonra yazın.:osd:

Burada şair diyor ki;
    Benim aklım yok fikrim yok. Wp den yardırın diyorlar bunlarda toplaşıp geliyor :) Adamların çapı MONTANA ağam, ne bekliyorsun ki. Körle yatan şaşı kalkar bunlar direkt kör olmuş :D :D

Adamın derdi ben olmuşum :) Her kelimesinde onur onur onur. Senide etkim altına aldım forumu kaybetmiştin buda göstergesi,sırada ingame var :D

• usta kaldımı onlardan, bendekiler bittide

Ben şuanda eve stokluyorum 3x boyunca bol bol lazım olacak gibi :asd:

Adres ver kargoyla yollayalım paylaşmak güzel şey ..

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı

• Ben şuanda eve stokluyorum 3x boyunca bol bol lazım olacak gibi :asd:

Çok geç kaldın sen, onlar dağıldı :) Akşam wp den haberleşip gelirler onların sıkıntısı başka :D

• Merhaba Forum Ahalisi....

Server ne zaman başlayacak ??

***Gelen ekiplerin bölge dağılımları nasıl özet geçebilecek var mı ?

Server 2 Nisanda açılacak... Speed 3x Bölgeler Ve Birlikler Konuda takip edebilirsin yada alttaki alıntıladığım mesajı direkt okursan 3 aşağı 5 yukarı son durumu anlarsın..

• Ben şuanda eve stokluyorum 3x boyunca bol bol lazım olacak gibi :asd:

Eyvallah usta ;)

bende stok yapayım biraz ihtiyaç olacak sanırım :)

Çok geç kaldın sen, onlar dağıldı :) Akşam wp den haberleşip gelirler onların sıkıntısı başka :D

Nasıl yani dağıldı 8|

.
    .
    .

İmza atacağımız zamanı biliriz 8)8)

• Merhaba Forum Ahalisi....

Server ne zaman başlayacak ??

***Gelen ekiplerin bölge dağılımları nasıl özet geçebilecek var mı ?

Sen gel bizim bolgeye whatsaapdan ben sana anlatirim sonrasina beraber bakariz muhammed :D:D:D

• ben taze çay seviyorum :) hassas noktalara girmeyelim o zaman ;)

Olay oradan kopuyor o nedenle dağıldılar dedim,bayat çay yoksa onlar gelmez. İçip gelecekler kulaklarına birşeyler üflenecek öyle konuşurlar yoksa zor ;) Ben bu arkadaşların kendi gruplarında " Onur'a yazı yazdım gelin destekleyin beni " diyen yönetici abilerinide bilirim 8)
    Siz stokları sağlam tutun o konulara girersek eğer lazım olacak :D

• Olay oradan kopuyor o nedenle dağıldılar dedim,bayat çay yoksa onlar gelmez. İçip gelecekler kulaklarına birşeyler üflenecek öyle konuşurlar yoksa zor ;) Ben bu arkadaşların kendi gruplarında " Onur'a yazı yazdım gelin destekleyin beni " diyen yönetici abilerinide bilirim 8)
    Siz stokları sağlam tutun o konulara girersek eğer lazım olacak :D

yine ortalığı boş bulup yalan söylemişsin onur. onu diyen montanada orhanri. yani en son yarım bıraktığın s6 da beraber oynadığınız kişiler. kendi takıldığın adamların söylediklerini bile başkaları yapıyomuş gibi yalan söylüyon :D bayat çay olayıda turan abinin yine s6 da teşkilattan ayrılan şuan oynamayan turan abinin. şu forumda ben varken bari yalan söyleme gelip yüzüne vuruyom işte kızarır felan yüzün yapma böyle şeyler :)

sahi şu aşağıda yazdıklarıma hiç itiraz edemedin. Yine her server yaptığın gibi bu serverda bir gece ansızın toz olacak mısın :D

• yine ortalığı boş bulup yalan söylemişsin onur. onu diyen montanada orhanri. yani en son yarım bıraktığın s6 da beraber oynadığınız kişiler. kendi takıldığın adamların söylediklerini bile başkaları yapıyomuş gibi yalan söylüyon :D bayat çay olayıda turan abinin yine s6 da teşkilattan ayrılan şuan oynamayan turan abinin. şu forumda ben varken bari yalan söyleme gelip yüzüne vuruyom işte kızarır felan yüzün yapma böyle şeyler :)

sahi şu aşağıda yazdıklarıma hiç itiraz edemedin. Yine her server yaptığın gibi bu serverda bir gece ansızın toz olacak mısın :D

Cevap vermeye tenezzül etmedim. Çünkü sende bende yalan söylediğini biliyoruz. 3-4 kişi gelince haklı olmuyorsun osman. Senin oynadığın oyunuda biliyorum ben, gelipte burada millet bilmiyor diye sallama :)

Üstünde durmuyorum, yüzüne bam güm arşivleri vurmak ile uğraşamam.
    s1 de MH nın yanlı tutumundan dolayı, s8 de sizin 3 bölge kucak kucağa olan stratejinize karşı olduğum için sildim. Bunu inkar etmiyorum. Diğer serverları tamamladım inanmıyorsan aç bak arşivlere görürsün ne olduğunu...

elinizde başka argüman yok. Biri söylüyor sallayın diye 3 kısı sallıyorsunuz :) Ha illa diyorsan bizle uğraş yüzümüze vur s6 arşivini buraya dökelim ? Kim kime sallamış, kim hesap silmiş , kim yıkılmış :) Boşa uğraşma osman, haa sen o serverda son serverım dıyıp sonra north mu olmustun :D öyle birşeyler vardı sanki aklımda kalmış.. Gel yüzüme yüzüme vur diyorsun yani :D