Kratší doba stavby

• Zdravím, běžně se mi stává, že po zhlédnutí reklamy pro kratší dobu stavby, se stavba nezačne a musím to zkusit znovu, někdy i několikrát. To je ten menší problém. Už podruhé se mi stalo, že stavba se začala zároveň i se stavbou na až příští úroveň a to zcela zdarma a je okamžitě po dokončení první stavby hotová.

• Ahoj,

moc zajimave. Dohledal jsem si konkretni stavbu. Nemas prosim jeste priblizne cas a vesnici kdy se to stalo poprve?

Jinak jsi si jisty, ze ta druha stavba nestala vubec nic?

Black

• Poprvé se mi to stalo, když jsem naposledy měl jednodenní plus účet. Nevím jestli se dá zjistit, kdy to bylo - maximálně tak týden. Vesnice to byla ta stejná a jestli se nepletu, byl to hliněný důl na úroveň 8 a 9 nebo 9 a 10.

Je možné, že ta druhá stavba stála tolik, co ta první. Podle stavu surovin na screenu to tak vychází, je pravděpodobné, že jsem měl plné sklady, ale úplně jistý si nejsem.

• Taky se mi to na CZSK3 (par dni zpet) asi 3x stalo - ze se mi pri Travian Plus po jednom kliknuti na "stavba o 25% rychlejsi" a po zkraceni nektery z druhu reklam (Skip Ad?) zacaly stavet dve stavby najednou, pricemz ta dalsi uroven sla samozrejme do fronty. Ale mozna, ze jsem udelal mysi jen nejakej rychlej dvojklik(!?). To, ze by se mi ta druha uroven postavila zadarmo nebo ze by byla hned hotova jsem nejak nepostreh', ale nemuzu to uplne vyloucit (slo o nizsi urovne levnejsich staveb).

Budu to dal sledovat a zkouset,a kdyby se to opakovalo, tak sem napisu jak presne se to stalo + jestli se to postavilo hned a jestli to sezralo suroviny na stavbu nebo ne..