Ts20 Path to Pandora [11.03.2019-...] o wszystkim i o niczym

• No no sytuacja na PtP robi się ciekawa;)

Caothrii stworzył Imperium już na trzy odłamy ;) i jeszcze dobrze się OO nie skończyło a już prowadzi wojnę z N+N ;)

A-V w tyle nie zostaje i też już ma koalicjanta w sojuszu -NN-

Także Aquileia stara się nie pozostawać w tyle i ma koalkę z N+N

Sojusz LT podpisał nap z SPQR choć sądząc po opisie LT wygląda na kolejny odłam Imperium ;)

Czyli ustawki na całego już porobione :P

• Imperium ma trzy sojusze. Ten z rzekomo podobnym opisem to nie nasz :P

W sumie chętnie bym zorganizował czwarty, ale nie mogę. Bo mam tylko dwa miejsca na osoby których jestem sitterem i nie byłbym tam w stanie należycie ogarniać spraw :)

Co do wojny z sojuszem N+N (Niedorajdy+Nieudacznicy :P ) to śmieszna sprawa bo wojna wybuchła tylko i wyłącznie przez totalne chamstwo ich przywódcy. Napisałem do niego z propozycją Paktu o Niegresji i ewentualnie współpracy, a ten mi chamsko i pogardliwie odpisał dając do zrozumienia i w sumie nawet pisząc wprost, że chcą z nas zrobić farmy. No to bah, wojna.

Zaczęła się ta wojna dwa dni temu. Jeszcze nawet pierwszy tydzień serwera nie minął, a już mamy wojne :D

Ogólnie ich przywódca jest ponoć znany z chamstwa. Ciekawe jak z lojalnością graczy u niego, pewnie nie wszystkim się to podoba.

Mnie tam wojna z N+N nie martwi. Co prawda troche pofarmili paru naszych, ale tylko dlatego, że ci nie grali.

Prawdziwe zagrożenie niekoniecznie dla nas, ale ogólnie dla całego serwera widzę w sojuszu AV, AlkoVeterans czy jak oni się tam teraz nazwali (wcześniej mieli trochę inną nazwę, ale też alkoholową). Są top 1 w rankingu i jest u nich dużo graczy kupujących dużo monet. W jednym regionie masowo pozajmowali cropowce, aż to tam dziwnie wygląda jak dla mnie. Mam wrażenie, że każdy gracz u nich ma misje zająć jak najszybciej jak najlepszy cropowiec, nawet jeśli jest 100 pól dalej.

Osiedlił się tam też owiany złą sławą Fluxion, który ma teraz dystans pomiędzy swoją pierwszą wioską, a tym cropowcem chyba ponad 100 pól.

Ale przyznam, że sytuacje geopolityczna jest chyba ciekawsza niż na tamtym Path to Pandora bo tam były trzy wielkie koalicje które walczyły o wygranie świata, tutaj natomiast jest dużo małych sojuszy dzięki czemu się trochę ciekawiej.

• Z kilkoma sojuszami chodzi między innymi i głównie o to, że z czasem będzie coraz mniej graczy na serwerze będą się wykruszali i mając już na starcie trzy sojusze, nawet na późniejszym etapie gry powinno starczyć na sklecenie jednego z tych graczy którzy jeszcze wtedy będą grali.

A mając tylko jeden sojusz jak gracze się powykruszają, a nie będzie już kogo rekrutować (im późniejszy etap gry tym ciężej znaleźć kogoś kogo można by zwerbować do sojuszu) to zostanie mała garstka osób, raczej za mała aby wygrać świat, chyba, że byliby to sami super top gracze.

• A mi się coś wydaje że zanosi się tu tylko na typowe sim-city i masówki sądząc po tym jak szybko tworzą się koalicje :P:!:

Mimo wszystko powodzenia życzę i dobrej zabawy ;):saint:

My ze swej strony mamy zamiar naprawdę się tu dobrze zabawić :saint:

RoA samo w sobie to takie sim city przeciez :P.

U nas pare dobrych szaleńców sie znajdzie i na pewno nie tylko u nas ,więc myśle ze będzie co oglądać.

Co do najlepszych croppow to na pewno zauważyliście sojusz bodajze Norweski. Vetle ? Pierwszy wyscig po 15c bezapelacyjnie wygrali :D.

• siemanko

no my troszkę zaspaliśmy ze startem bo dopiero po 2ch dniach zaczęliśmy ale gonimy jak zawsze :D

mam nadzieję że będziemy się tu dobrze bawić

pozdro VeB Marcin

• Witam... Zauwazylem ze sojusze A-V i N+N zawarly sojusz.... Ze swojej strony moge powiedziec ze wstyd mi za Was... Po co przyszliscie na serwer powalczyc? Czy siedziec w najwiekszej masowce i cieszyc sie z niszczenia malych sojuszy.. Przemyslcie jeszcze raz ta strategie bo rozwalacie serwer juz na samym poczatku;/

• Witam... Zauwazylem ze sojusze A-V i N+N zawarly sojusz.... Ze swojej strony moge powiedziec ze wstyd mi za Was... Po co przyszliscie na serwer powalczyc? Czy siedziec w najwiekszej masowce i cieszyc sie z niszczenia malych sojuszy.. Przemyslcie jeszcze raz ta strategie bo rozwalacie serwer juz na samym poczatku;/

No pięknie. Apeluję: Polki i Polacy, przez 8 ostatnich lat w travianie ciągle tworzono massufki. Czy musi być tak zawsze. Miejcie jakąś godność. Chyba że liderzy przestraszli się sojuszu ze Skandynawii .

• Wstawiam pierwszy rapek, żeby rozruszać towarzystwo. Obrońca poniżej sam zaczął bo chciał mi popsuć startówkę. A jak wiadomo Startówka Kota to osada strategiczna, więc nie można było puścić tego płazem.

• Serio zawarli sojusz? Ja piernicze, co za tchórze. Nawet jakby cała reszta serwera zrobiła sojusz przeciwko nim to i tak nie miałaby zbyt wielkich szans...

Chociaż czekaj, o którym N+N piszecie? Bo są chyba dwa o podobnej nazwie, ale to różne sojusze.

• Serio zawarli sojusz? Ja piernicze, co za tchórze. Nawet jakby cała reszta serwera zrobiła sojusz przeciwko nim to i tak nie miałaby zbyt wielkich szans...

Chociaż czekaj, o którym N+N piszecie? Bo są chyba dwa o podobnej nazwie, ale to różne sojusze.

z -NN- sojusz, tam zrobilem blad wybacz. Co do tych drugich N+N nie wiem czy sa powiazani mam nadziej ze nie bo jesli tak to nie ma sensu juz grac na tym secie