AdaMuS 3x

• AdaMuS ekibimizi tam kadro getirmek için çalışmalarımız başlamıştır.İnşallah bi aksilik olmazsa 3x serverının yerlilerinden VATAN birliğinin tecrübesinden faydalanacagız.S3 de kurdugum karazıpkalılar birliğinden kaliteli oyuna emek veren söz dinleyen 30 40 arkadaşımız kendi as kadromuz ve Vatan ekibinin bizleri yönlendirmesi,30 40 sağlam hesapları ile eğer ekibi toparlayabilirsek güzel işler çıkaracagımızı düşünüyorum.

Eğer ekibi toplayamazsak biz arkadaşlarımızla vatan birliğine yardım edeceğiz.

bölgemiz muhtemelen -/+ olacaktır. Kolay gelsin

Adamus Birlikleri Kurucusu

Deathstar

Deathstar - ADAMUS...!

• hayırlısı olsun.bide karazıpkalılar ismi gerçekten orjinal, inşallah kapanmıştır.

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• S3 nolucakkkkkk????? =O=O=O=O=O

Hak edene hakkını veririz!

• bir kaç defa okuyunca 30 40 baş döndürüyor.:osd:

adamus+vatan+karazıpkalılar +(başka varsa bilmiyorum) toplam kaç hesap olarak -/+ ya geliyor ?

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

• Hayırlı uğurlu olsun. Hoşgeldiniz :) Kaliteli server olacağını en başından söylemiştik günden güne kalite artıyor :D

R15l9Y.gif                                        

• Hayırlı uğurlu olsun zamanında s2 de Adamus ile beraber oynamış savunma basmıştım oldukça sağlam bir ekip çok güzel işler başarmışlardı şimdide öyle olacaktır. Herkese selamlar iyi oyunlar

• Keyifli oyunlar dilerim

XMREzk.png

Sadece ismimizi biliyorsunuz

HİKAYEMİZİ DEĞİL...!

• Basarılar ustad..