NORTH.W BİRLİKLERİ

• Speed server sakinlerine duyurulur ;

Final server da birlikte hareket ettiğimiz Animals ailesine açılacak olan 3x speed server da NORTH.W ailesi olarak omuz vermeye geliyoruz.Bizi arayan önce kuzeye sonra batıya dönsün , orada olacağız.

North Kanatlandırır !

Final server da birlikte hareket ettiğimiz Animals ailesine açılacak olan 3x speed server da NORTH.W ailesi olarak omuz vermeye geliyoruz.Bizi arayan önce kuzeye sonra batıya dönsün , orada olacağız.

North Kanatlandırır !

Seni bizim takıma transfer edelim diye uğraşıyorduk abi bu durum olmadı şimdi ya :D
    Hayırlı uğurlu olsun. -/+ da ANİMALS birliklerinin gücüne güç katacağınız kesin. Güzel server olacak başarılar sizlere ve ekibinize :)

R15l9Y.gif                                        

North Kanatlandırır !

başarılar dilerim mustafa abi hoşgeldiniz :S:S:S

• North.W u süpürmeye diye wp grubunda yazıp genel başkanına seni bize katmaya çalışıyorduk demek. Kafalar gıcır gıcır :D

Yanlış bilgi çocuk :) Sen hep yanlış yerlerdesin zaten başka adamların sözüyle hareket etmek niyeyse hoşuna gidiyor. Ben öyle birşey demedim. Dememde. Ne dedin diye soracak kadar yürekliysen eğer ben her platformda dediklerimi söylecek kadar adamım :)

Senin bu huylarını sevmiyorum Mert. Seninle zerre derdim yok. Vaktinde senide savundum gene gerekirse savunurum. Ama benim ağzımdan başkalarının sana söyledikleriyle benım karşıma geliyorsun üzülüyorum :D

Merak ettiğin birşey var ise. İstediğin platformdan FORUM dahil. Ben cevaplarım :) dediklerimide söylerim açık açık.

R15l9Y.gif                                        

• North.W u süpürmeye diye wp grubunda yazıp genel başkanına seni bize katmaya çalışıyorduk demek. Kafalar gıcır gıcır :D

Çok vurma yüzüne yüzüne. Lazım ona daha:osd:

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• Bizde genel başkanımızın lafı bizi de kapsar. Bizim birlikteliğimiz budur. Sen "Genel Başkan" dediğinin lafını ben demedim diyorsan o da sizin birlikteliğiniz. Başkasından duyduğumu değil gördüğümü konuşurum. Havalı süslü laflarım yok sizin gibi kusura bakmayın. Lafımı söyler geçerim tavuk mu yumurtadan yumurtamı tavuktan çıkar beni bağlamaz.

Post was edited 1 time, last by Posiedon ().

daha öncede yıkmaya gelmişlerdi :thumbsup:

Ama jasenin onlara katılacağını düşünmeleri ilginç:D

Seyduna
    Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...

• Bizde genel başkanımızın lafı bizi de kapsar. Bizim birlikteliğimiz budur. Sen "Genel Başkan" dediğinin lafını ben demedim diyorsan o da sizin birlikteliğiniz. Başkasından duyduğumu değil gördüğümü konuşurum. Havalı süslü laflarım yok sizin gibi kusura bakmayın. Lafımı çakar geçerim tavuk mu yumurtadan yumurtamı tavuktan çıkar beni bağlamaz.

Ha öyle diyorsun :) oda olur biz hertürlü kapışırız yiğidim sen rahat ol :)
    Ozaman şöyle düzeltelim. Ben genel başkan değilim. Mustafa abi ile kötü bir diyaloğum hiç olmadı. Oyun alanı içinde saygı sevgi çerçevesinde konustuk her daim.Böylede devam edeceğini düşünüyorum benim kendi fikrimdir. Kişisel kısacası :) Geldi bizi kutladı tebrik etti. Bende geldim kutladım tebrik ettim tüm iyi niyetimle. Benim söylediğim genel başkan olmadığım için kimseyi bağlamaz :)

KENDİ ADIMA size başarılar diliyorum :)

daha öncede yıkmaya gelmişlerdi :thumbsup:

Ama jasenin onlara katılacağını düşünmeleri ilginç:D

İlginç olan bence sizsiniz :) Fazla ciddiye alıyorsunuz gibi :D Olur oda olur

R15l9Y.gif                                        

• Ha öyle diyorsun :) oda olur biz hertürlü kapışırız yiğidim sen rahat ol :)

En son kapışmaya diye geldiğinde silmeseydiniz bence bu sorun son bulurdu. Sahi en son ne zaman server tamamladınız ? :D İnşallah bunun sonunu görebilirsiniz de bizde tebrik ederiz. :)