Rusların Forumunda Paylaşılanlar

• Ana kadrosu dışında da deli gibi adam toplamaya çalışıyorlar forumlarında açık açık belirtmişler.

Bahsi geçen konu

" Geldikleri gibi giderler " sıkıntı yok :) Adamlar Türkleri tanımıyor normal. Ula biz birbirimizi yeriz söveriz döveriz iş savaşa geldimi alayını dize getiririz :) Gelsinler bakalım görelim bir numaralarını :D

R15l9Y.gif                                        

• Bayrak yakma resmini kaldırmışlar ama bu kabul edilemez bir terbiyesizlik Odin paylaşan kişi gerekli cezayı aldı mı ?

2010# S4 Neon25

2010# x2 Kaplanxx

2011# S11 Neon25

2016# Tx2 Kaplanxx

2016# Tx2 Kara34

2018# Tx2 Adamındibi

• Bayrak yakma resmini kaldırmışlar ama bu kabul edilemez bir terbiyesizlik Odin paylaşan kişi gerekli cezayı aldı mı ?

Merhaba,

Forum kuralları uyarınca gerekli uyarıyı almıştır.

• " Geldikleri gibi giderler " sıkıntı yok :) Adamlar Türkleri tanımıyor normal. Ula biz birbirimizi yeriz söveriz döveriz iş savaşa geldimi alayını dize getiririz :) Gelsinler bakalım görelim bir numaralarını :D

Hocam sen 3 x de yenisin galiba 😂😂😂😂

RESTİNERESTUL4N - DİKİNE PANÇOOZ

• Değişen dünya düzenine karşıyım ben :)

Ben sana olacakları söyleyeyim 😊 Ruslar hangi bölgeye girerse sıkıntı olacak,girdiği bölgedeki ekiple anlaşırsa tüm server o Türk ekibini ruslarla beraber hareket etti diye karşısına alıcak,olurda bölgesine girdiği ekip ile ruslar savaşırsa tüm server izleyecek ayakta kalan paket olacak 😂😂 Özetle tr3x

RESTİNERESTUL4N - DİKİNE PANÇOOZ

• Ben sana olacakları söyleyeyim 😊 Ruslar hangi bölgeye girerse sıkıntı olacak,girdiği bölgedeki ekiple anlaşırsa tüm server o Türk ekibini ruslarla beraber hareket etti diye karşısına alıcak,olurda bölgesine girdiği ekip ile ruslar savaşırsa tüm server izleyecek ayakta kalan paket olacak 😂😂 Özetle tr3x

Ergenliği atlatalı çok oldu :) Oyun bu sonuçta final gibi düşünmemek lazım. Birleşmeyi kendilerine uygun görüyorlarsa ekip stratejisidir ben ters birşey söylemem :) yıllarca yan köy muhabbetine tavrımın net olduğu gibi (koruyamıcağın köyü atma). :D

Ayrıca tek plan yapmam :) Dedim ya değişen dünya düzeni beni hiç tatmin etmiyor. Farklı stratejiler hazır. Şartlara göre ekstra strateji üretebilirizde. Biz yapmak istediklerimizi yapalımda diğer birliklerin izleyeceği yola/yollara göre hamlemizi yaparız çokta önyargılı olmamak lazım :)

R15l9Y.gif