LORDS OFF ANATOLİA +/+

• Başlıyacak olan Speed server'ında LORDS OFF ANATOLİA olarak +/+ bölgesin de olucaz, Genel başkanlığını KROKODİL (Onur Kardeşimizin) hesabının yapacağı birbirinden değerli CANLAR ile Speed server'ında yerimizi alıcaz..

Seviyeli bir server olması temennisi ile..

Lords Off Anatolia birlikleri adına

K1nG.&Celikkan

• Allah utandırmasın.

Güzel başlasın güzel bitsin.

Sizle beraber olmak insana mecburi yükler yüklüyor.

İlk bahar uykusuz geçecek.

Tüm ekibe başarılar.

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

Final- Fetih1453

Speed- AlpArslan

• Amin AlpArslan Usta

Teşekkür ederiz..

• usta sende alışmışsın tavuk gibi erkenden yatmaya:P şimdiden uykusuz geceler için hazırlık yapmaya başla :)

.
    .
    .

İmza atacağımız zamanı biliriz 8)8)

• usta sende alışmışsın tavuk gibi erkenden yatmaya:P şimdiden uykusuz geceler için hazırlık yapmaya başla :)

Hangi saatte def istedin de atılmadı :/

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR

Final- Fetih1453

Speed- AlpArslan

• Seviyeli ve çekişmeli geçmesi dilekleri ile... tüm TRX ''oyuncularına'' başarılar

Nefes al / Pes etme,diren / İnat et,yeltenme / Nefes nefese kalsanda / Vazgeçme / Nefes al / Kardeşce,dostca / nefes ol / İhanet etme ,kalp kırma / güven / Başkası olma,kendin ol. / Delikanlı gibi...

• Bu Server da Lords Of Anatolıa için, Hasan abi, Mehmet abi ve Yavuz abi için def basacağız. Savaş oynarsa ona def mef yok. :)

Herkese başarılar şimdiden.

"I always have a plan."

• Ya adam 18 saate bile def istiyor, yanımda olsun atmam :)

o derece bıktırdı diyorsun yani :)

Herkeze başarılar beyler iyi olan kazansın savaş çetin geçecek 😀

Bu server diğerlerinden çok farklı olacağa benziyor. Kalabalık ve savaşı bol bir server olacak gibi

.
    .
    .

• Hayırlısı olsun, Hosgeldiniz :)
    Kaliteli ve çekişmeli bir server olması dileğiyle..

R15l9Y.gif                                        

• Her seferinde bu server oynamiyacam diyorum ,, ama bakiyorum simdiden kiliclar cekilmis ,, ehh bizde tasin altina elimizi koyacaz malum finalda oynayalim dedik ordan tad alamadik,, sanirim tadi gectim burasi baklava gibi olacak yükseklerden atmiyoruz ama bizde az cok oynariz .. yok ben sadece bizimkilere basari diliyorum

• Her seferinde bu server oynamiyacam diyorum ,, ama bakiyorum simdiden kiliclar cekilmis ,, ehh bizde tasin altina elimizi koyacaz malum finalda oynayalim dedik ordan tad alamadik,, sanirim tadi gectim burasi baklava gibi olacak yükseklerden atmiyoruz ama bizde az cok oynariz .. yok ben sadece bizimkilere basari diliyorum

Abi oynamıyacam diyen yeni serverleri 4 gözle bekliyor :D:D

.
    .
    .