איך לשרוד מתקפה בשטח האפור

• טוב החלטתי לכתוב את זה לאחר שנתקלתי בהמון שאלות בנושא גם בפורום וגם בשרתים עצמם .

גם ראיתי שאין פה שום מדריך בפורום החדש לכן החלטתי לכתוב אחד כזה .

חשוב לציין שהמדריך לא מסביר יתרונות וחסרונות בשטח האפור אלה על הישרדות בלבד .

אז ככה קודם כל בשביל שהכפר ישרוד בשטח האפור לא מספיק שמבנה או שדה ישרדו אלה חייב לשרוד מבחינת אוכלוסיה מה זה אומר ?

אם אחרי התקפה נשאר שדה ייבול שלב 1 הכפר יהרס בכל זאת כי שדה ייבול שלב 1 לא מייצר אוכלוסיה .

אז איך עושים את זה ?

קודם כל תקיפה נטארית בנויה מ 14 גלים שכל גל הורס 2 מבנים סך הכל 28 מבנים נהרסים .

בנוסף התקיפה מגיעה בשרת איטי לאחר 24 שעות ובשרת מהיר לאחר 12 שעות יש לציין שזה המון זמן .

אז בעצם אנחנו צריכים לבנות 29 מבנים כאשר המבנה האחרון שישאר חייב להיות אוכלוסיה ... ולמי שיודע ולמי שלא יודע סתת הוא המבנה האחרון שנפגע בכפר והוא מבנה אוכלוסיה

לכן בעצם 29 מבנים שאחד מהם הוא סתת והכפר ישרוד .

תהליך הבניה :

1. בונים 18 שדות משאב לשלב 1 בלבד .

2. מרכזי לשלב 5 ( תנאי מקדים לארמון בלי ארמון והפיכת בירה לא ניתן לבנות סתת בכפר )

3. מחסן ( יש לשקול להעלות מעל לשלב 1 כדי לבצע דחיפת משאביים ולקצר את זמן הבניה בכפר )

4. אסם ( יש לשקול להעלות מעל לשלב 1 כדי לבצע דחיפת משאביים ולקצר את זמן הבניה בכפר )

5.שוק לשלב 1 ( לצורך ניפוס )

6. שגרירות לשלב 1 ( תנאי מקדים לארמון )

7.ארמון ( והפיכת הכפר לבירה )

8.סתת ( המבנה הכי חשוב הוא תמיד נפגע אחרון והוא מבנה אוכלוסיה בלעדיו לא בטוח שהכפר ישרוד )

9. מגורי חיילים .

10.נקיק לשלב 10

11. נקיק לשלב 1

12.נקודת מפגש

סך הכל 29 מבנים לאחר התקיפה הכפר ישאר רק עם מבנה סתת והוא ישרוד את התקיפה בוודאות .

שיהיה בהצלחה .

• למה מגורי חיילים? זול יותר נקיק נוסף...

• אני אישית מעדיפים מגורי חיילים כי אני כבר בונה חיילים , הכפר גם ככה בירה ושם התחמקות ומהעודפים כל הזמן בונה חיילים ושאני יוצא מהתקיפה הנטארית

ישר כבר בוזז ומרים את הכפר חזרה

• אני אישית מעדיפים מגורי חיילים כי אני כבר בונה חיילים , הכפר גם ככה בירה ושם התחמקות ומהעודפים כל הזמן בונה חיילים ושאני יוצא מהתקיפה הנטארית

הבנתי, אסטרטגיה של שחקני זהב חחח

אבל המגורי חיילים יהרסו אז מה הרעיון

שחקני עבר:‎
    ☆(-ILX24 TheKiller36 (-MO🏅

IL2 WhiskyWarriorJR

ILX28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

רעמסס השניPTPx2

~™Whisky Warrior Legends~

:nope::teu01:

• אל תגיד על מישהו שחקן זהב אם אתה לא מכיר אותו או לא יודע מי הוא

לא מבין גם איך זה קשור לשחקני זהב , אין שחקני טופ שלא משחקים עם זהב

זה חלק מהמשחק יש גבול כמובן ולמה ומי או איך

תהיה בטוח שאני לא משלים שדות בשלב נמוך עם זהב

אני יכול לקרוא לך ככה?

הבנתי, אסטרטגיה של שחקני זהב חחח

בגדול, אם אתה לא משחק עם זהב אל תנסה אפילו לפתוח קרופר באפור...אולי הוא יחזיק מעמד, אבל תהיה ממנו 0 תועלת ועדיף כבר לנדוד רחוק יותר..

למה מגורי חיילים? זול יותר נקיק נוסף...

אבל המגורי חיילים יהרסו אז מה הרעיון

מעבר לזה שהאימון ימשיך, זה זמן קריטי שבו אתה מאמן חיילים ויכול לבזוז, בעיקר כי לא תמיד אספקת המשאבים שלך מהסטארטר תהיה מספיק טובה. מספיק כוח מניפים יחסית קטן שיכסה את עצמו די מהר ומשם כל משאב שתביא יהיה בונוס.. זה מאוד תלוי, אני לא בטוח הייתי בונה על הבזיזות משם, אבל במקרים מסויימים זה לחלוטין שיקול.

יש לך מועדון זהב בשביל להבריח חיילים כבר בכפר שני... זה מספיק בשבילי בשביל לקרוא לך שחקן זהב...

• יש לך מועדון זהב בשביל להבריח חיילים כבר בכפר שני... זה מספיק בשבילי בשביל לקרוא לך שחקן זהב...

שחקן עם מועדון זהב זה ממש לא ההגדרה לשחקן זהב

שחקני עבר:‎
    ☆(-ILX24 TheKiller36 (-MO🏅

IL2 WhiskyWarriorJR

ILX28 WhiskyWarriorJR, Tyberyus

שחקני הווה

IL4 WhiskyWarriorJr

רעמסס השניPTPx2

~™Whisky Warrior Legends~

:nope::teu01:

• שחקן עם מועדון זהב זה ממש לא ההגדרה לשחקן זהב

מבחינתי שחקן שמשלם כסף למשחק בשביל זהב הוא שחקן זהב... מועדון זהב בכפר שני מעיד על זה.. זה הכל...

• וואלה לא ידעתי שכפר בשטח האפור מייצר תרבות , טוב לדעת

אני מניח שהיית ציני אז גם אני ציני חחחח

• וואלה לא ידעתי שכפר בשטח האפור מייצר תרבות , טוב לדעת

אני מניח שהיית ציני אז גם אני ציני חחחח

ולכן לא בונים נקיקים ל3 בכפר של השטח האפור... אלה רק ל1 בשביל לשרוד את ההתקפה וזהו... אבל בסטרטר שלי אני בונה נקיקים ל3 בשביל תרבות

• מי שהולך על שיטת הנקיקים מסתכן מאוד וההצלחה לא ב 100 אחוז אלה עניין של מזל

מהסיבה שהמבנה ששורד חייב להיות אוכלסויה

15 שדות ייבול ונקיקים שלב 1 לא מביאים אוכלסויה ואם אחד מהם הוא זה שישרוד הכפר בכל זאת יהרס