Raporty

• Ale urwał... no że tak powiem pizgli że aż szok. A to G.M wali w KAWE ? Siła serwera z tym małym sojuszu z cieniasami? Weź ich ktoś rozjedz...

no jak widzisz na załączonym obrazku- "miernoty" atakują i całkiem dobrze to wychodzi :D

• Niema to jak zagrać na ambicji graczy którzy myślą, że najlepiej będzie dla nich, jeśli uderza w cud, i to nie byle jaki, na jak najwyższym levelu xD. I tym sposobem tak świetnie zarządzany sojusz (bo przecież miał być świetnie zarządzany, o to cała afera) jak kawa, dostał pstryszka w nosek, my dostaliśmy trochę fajerwerków w zamian za te akcje (jakieś 2:3) i czekamy na więcej, bo podobno jest coś jeszcze?

Post was edited 1 time, last by Laiden ().

• Brawo KAWOSZE!

Iwona, Marcin, tygrysek, LIME i reszta bandy, cieszę się, że dostaliście to, na co zasłużyliście :) Na własne życzenie przegraliście wygrany serwer, doprowadziliście do porażki oba odłamy i żadne tłumaczenie się w ostatnich MM tym, że 'wygraliście zaangażowaniem i zgraniem; wygraliście mentalnie, etc.' nie zmieni tego, że ponieśliście SROMOTNĄ PORAŻKĘ :) W przypadku ew. wygranej obrastalibyście w piórka, jacy to świetni jesteście i w ogóle, tego jestem pewien. A tak dostaliście bęcki PRZEGRYWAJĄC w taki widowiskowy sposób :D

Każdy z was pisze, że był to wasz najlepszy serwer ever, żal końca serwera, taka super ekipa i w ogóle.. Zapominając, że nie tak dawno temu rozbijaliście tę super ekipę tworząc nowe twory, potem wracając i sklejając to, co NIBY inni rozbili. Sami sobie kopaliście grób z ogromną tabliczką PRZEGRANI nad nim. Dla mnie bomba, na takie wieści liczyłem :)

Do zobaczenia po przeciwnych stronach, tym razem od początku, bo doświadczenie pokazuje, z kim miało się do czynienia :)