Shu: Son Gizem - 1'inci Gün: Bir Arkadaşı Kaybetmek

• day1_nenet.png

İmparatorluk Majestelerine,

Muhtemelen, İlk Zanaatkâr'ın sığınağını bulmam ile ilgili son gönderimden sonra neden bu kadar uzun süredir size yazmadığımı merak ettiniz. Orada olan korkunç şeyi size anlatmaya ancak şimdi cesaret edebiliyorum. Tüm seyahatim boyunca yanımda olan tek yoldaşımı kaybettim.

Nenet artık benimle değil.

Buna karşın barakada bulduğum oğlan çocuğu nereye gidersem gideyim beni sessizce takip ediyor. Tıpkı bizim gibi o da yolunu kaybetmiş gibi görünüyor, bu yüzden önemsemiyorum. Onu doğal Natar görüntümle korkutmak istemedim bu yüzden Galyalı giysilerimi giydim ve bir Galyalı casus gibi görünmeye çalıştım. Ancak bunun tam tersi bir etkisi oldu. Oğlan önceden sadece korkmuşken artık kesinlikle dehşete düşmüş durumda. Eminim ilk düşüncesi, bu topraklardaki sıradan insanlar şeklinde kılık değiştirmiş olarak kaçımızın burada olduğuydu.

Nenet'i nasıl kaybettim? Syracusae'deki yanardağı inceledim ve oldukça uzun yolculuğum boyunca ilk kez bu yerle bir bağlantı hissettim. Bana, güzelim başkentimizin çevresini hatırlattı. Nenet, yanardağ kraterine kadar yol boyunca endişelendi – yukarı doğru yükselen sıcak hava sütunlarından hoşlanmamıştı. Ve bunun için iyi bir neden vardı. Zirveye yaklaştığımızda yanardağ aniden cüruf fırlattı ve dev bir kül bulutu bizi yuttu. Nenet'in acı çığlığını duydum ve yoğun bulut içinde kayboluşunu izledim. Ama ona yardım edemedim. Ben ve Galyalı çocuk, tam olarak nereye gittiğimize bakmadan, öksürük ve göz yaşları içerisinde dağdan aşağı doğru koşturduk. İlk olarak dağın eteklerine vardığımda Nenet'i göremediğimi fark ettim. Ve daha da kötüsü varlığını etrafımda hissetmedim.

Oğlan aniden konuştu.

"Yakınlarda kahini olan bir bölge biliyorum." Sesi hala titriyordu: "Zor sorulara cevaplar aradıklarında insanlar oraya gider. Kahin'e arkadaşının nereye gittiğini sorabiliriz. Hadi oraya gidelim. Ben yolu biliyorum."

Daha iyi bir seçeneğim olmadığı için onu takip ettim.

Görev:

Kahramanların Syracusae'deki yanardağdan Delfi'deki bölgeye iki kat hızla gitmeleri ne kadar sürer? Turnuva yeri olmadan ve casus kılığında seyahat ediyorlar.

Başlangıç noktası:

(21|−84)

Bitiş Noktası: (Harita üstünde Delphi'de Syracusae volcano'ya en yakın kare)

(67|−80)

Genel bilgi

Başlangıç

Mart 18, 2019 – 12:00 (UTC+3)

Bitiş

Mart 21, 2019 – 12:00 (UTC+3)

Ne zaman katılabilirim

her gün için 24 saat

Kazanan nasıl seçilecek

Günlük görevler: Tüm doğru cevaplar arasından her gün 5 rastgele kazanan seçeceğiz

Son kazananlar: En az 2 günlük göreve doğru yanıt verenler arasından 3 rastgele kazanan seçilecek

1. gün

50 Altın x 5 kazanan

2. gün

50 Altın x 5 kazanan

3. gün

50 Altın x 5 kazanan

Son kazananlar

100 Altın x 3 kazanan

Kuponlar nerede geçerli

TR topluluğu

Kuponlar ne zamana kadar geçerli

Aralık 31, 2020

Kazanmak için

Cevabınızla birlikte oyun dünyanızı ve oyun hesap isminizi ekleyin

İyi şanslar!

2. Gün'e buradan ulaşabilirsiniz;

2'inci Gün: Kahin

odin.png

Post was edited 2 times, last by Odin ().

• Çocuk galya oldugu için galya casusuna bakıyoruz 34 birim hızı ve 2 kat hızlı dediğiniz için 68 birime çıkıyor hızları bu şekilde

21 / -84 den 67 / -80 e varmaları

40 dakika 44 saniye sürmeli..

Pandora x2

Sarkık billur

• Pandorada olduğum icin yanlış hesaplamışım kusura bakmayın doğrusu alıntıdadır..