3-ioji diena: paskutinioji paslaptis

• day3_map.png

Jo imperatoriškajai didenybei,

Pitija man pasakė, kur yra Nenetas. Jis buvo paskutiniuose meistro spąstuose. Kai vulkanas išstūmė pelenų debesį, vidiniai vartai atsidarė ir Nenetas per kelias sekundes buvo išmestas iš vieno ugnikalnio į kitą. Štai kodėl jis pasimetė.

Mano imperatoriau, buvau pernelyg susirūpinęs dėl Neneto dingimo ir nepaisiau savo pareigų pranešti apie tai, ką atradau. Dabar turiu pranešti apie savo naujausią atradimą. Delphi lankymas padėjo išspręsti vieną paskutinę paslaptį apie šias žemes. Keliaudamas čia ir ten aplink išsklaidytą žemėlapį pastebėjau, kad kai kurie regionai yra labiau apgyvendinti nei kiti. Iš pradžių maniau, kad tai buvo dėl jų siūlomų resursų ar galbūt su šiomis žemėmis susijusių specialių gebėjimų. Bet po kelionės į Delphį, regionas pasirodė esąs nepajėgus suteikti jokių specialių gebėjimų, tačiau vis tiek turėjo daug gyvenviečių. Pamenu, kad jie net negirdėjo apie mūsų puikiausius pastatus! Tačiau pagaliau radau atsakymą į šią paslaptį. Šiose žemėse ne Pasaulio stebuklai apibrėžia, kas valdo, o tie, kas kontroliuoja regionus. Žmonės susirenka į aljansus, kuriuos veda gudriausi meistrai, kad čia kovotų už viršenybę. Kiekvieną dieną čia vyksta daug mūšių, nes žmonės kovoja dėl regionų kontrolės. Jie sugalvojo pergalės taškus, kad suteiktų vertės kiekvienam regionui. Aš nusprendžiau pasilikti čia ir, dabar turėdamas šias žinias, stebėsiu šį mūšį iki galo.

Kai buvau tikrai arti Brundisiumo ugnikalnio, pastebėjau pažįstamą siluetą danguje ir išgirdau džiaugsmo klyksmą. Praradau vieną bendrakeleivį, bet radau du. Mano kelionė pasibaigė.

Užduotis: „Path to Pandora“ nugalėtojas apibrėžiamas pergalių taškais, kuriuos aljansai uždirba kasdien. Kiek taškų serveris gali pagaminti kiekvieną dieną, jei visi regionai yra atrakinti ir valdomi aljanso?

Travian Atsakymų straipsnis apie pergalės taškus.

Konkurso informacija.

Atsakymai priimami iki 2019-03-21 11:00.