regisztráció help please

• Regisztráltam path to pandora 2 szerverre tegnap. Aktiváltam is a linken amit kaptam. AZtán tudtam egész nap játszani. Ma viszont beszertenék reggel óta jelentkezni de azt kéri aktiváljam magam... kértem új aktiváló kódot is de nem kaptam emailt. Nem tudom mit tudok tenni de vaszínüleg már órák óra maxos a raktár és pörög a nyersi meg minden...... tapsihapsi55 a nevem. emailem: matelazlo@gmail.com

• Az, hogy nem tudtál belépni nem a mi hibánk, hanem a gépeden volt probléma. Ezért nem jár kompenzáció.

És ha nem az ő hibája hanem a drága Microsofté??????????? Mert például jártam már hasonlóképpen én is hála a sok hülye újításnak amit a programokba betesznek. Például egyes vírúsírtók úgy veszik a Traviánt mintha vírúsos lenne. Az is a felhasználó hibája mi? Amúgy a németeket se kell félteni. Kitalálnak csupa jó dolgot. Például regisztrációkor miért nem elég ki pipálni a cafta kodot? Még kattintsa rá az általuk bedobott képen a kocsikra vagy a kirakatokra ilyen hülyeséget komolyan...:(

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)