Hu19 - 2019.03.24. PTP

• Kedves Travian játékos,

Hosszú és ádáz csaták után a(z) "HUN TÖRZS SZÖVETSÉG" klán került a Római Birodalom élére. 176925 győzelmi ponttal a(z) "H.T.SZ." tagok kétséget kizáróan bizonyították, hogy egyensúlyt tudnak teremteni a hatalmi politikai stratégiával, mindenkinek biztosítják a békét és a jólétet az Ókori Európában. Róma Császáraként üdvözöljük a vezetőséget és elismeréssel adózunk a Tábornokoknak, Kereskedőknek, Diplomatáknak.

Nehéz csata volt, számos áldozattal, mindegyik klán kitartóan harcolt és a győztesek kiérdemelték a címüket. A(z) "BB" volt a legravaszabb vetélytárs 148135 győzelmi ponttal. "Kerekasztal Lovagjai" a harmadik helyen végzett 48411 győzelmi ponttal.

Sok játékosnak döntő szerepe volt a csaták kimenetelében:

"Weapon Omega" volt a legnagyobb birodalom élén, őt követte "PawPatrol" és "gtreps & Doc".

"Arpad Vezer" többet pusztított, mint bárki más, ő volt a legerősebb, legfélelmetesebb parancsnok.

"Rebrick" volt a legdicsőségesebb védő, ki a kapuk előtt mészárolta le az ellenséget és öntözte vérükkel a földeket.

Reméljük élvezetes volt számodra az első Travian Path to Pandora.

Roma locuta est. Causa finita est!

Üdvözlettel, A te Travian Csapatod

• Arpádvezér nem talállak a új szerveren. Mondtam, hogy leszek.zorg77 néven.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• :D :D árpád persze vagy ottó vagy éppen baramuk, megint a sajátjait ölte jól van az, dicsőséges hadvezér :D
    rebrick top védő lett árpika meg toptámadó ugyanabban a klánban, hihető történet :D 300k védőpont meg 400k támadópont az utolsó éjjel
    dicsőség nevüknek :D :D

• A legsikeresebb klánok

1.H.T.SZ.
    13359658

2.HEAVEN
    5507647

3.B
    4105356

6.C
    1224613

7.B.L
    1145319

9.CsH
    494820

Ez a statisztika mindent el is árul :D Találó a neved amugy, valóban csak egy balfék ir le ilyet :D

Bár én nem figyeltem, hogy hol verte el utolsó nap a sereget...de ha azokat a pontokat levonjuk töle és a klántól, még akkor sincs a közelben sem senki, szóval pont semmit nem osztott, vagy szorzott a dolog :D

• És a most induló szeron hol van a te nagy Árpád vezéred? Mert nagyon nem találom. üdv Zorg77

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• És a most induló szeron hol van a te nagy Árpád vezéred? Mert nagyon nem találom. üdv Zorg77

Miért kellene ott legyen? :)

Sok eredményt felmutatni nem tudó játékos, ki csak a konfliktusgeneráláshoz, a más tollával való ékeskedéshez, esetleg filozofáláshoz ért... De valószínűleg az említett szerón ott sem volt, vagy esetleg egy közepes farm acc-al "mert nekem nem ez az életem" jelmondatot vallva. Csodálom azt a pár embert, akinek van itt türelme a sok butaságra értelmesen reagálni, akárhányszor felnézek csak ezt olvasom.

• Miért kellene ott legyen? :)

Sok eredményt felmutatni nem tudó játékos, ki csak a konfliktusgeneráláshoz, a más tollával való ékeskedéshez, esetleg filozofáláshoz ért... De valószínűleg az említett szerón ott sem volt, vagy esetleg egy közepes farm acc-al "mert nekem nem ez az életem" jelmondatot vallva. Csodálom azt a pár embert, akinek van itt türelme a sok butaságra értelmesen reagálni, akárhányszor felnézek csak ezt olvasom.

És ha valakinek tényleg nem ez a élete? Abba nem gondolsz bele? Van aki 3 müszakban dolgozok van akinek a párja a hobbijai fontosabbak mint ez a játék. A már a ti szemetekben lúzer mert nem kimagasló a tudása egy ilyen játékban?:::( Hát nem tudom barátom.... Inkább nem írom le az ilyenek mint ti milyen emberek is valójában.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)