TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Buna kendin inanayor musun ?

Milletin aklıyla alay etmeyin.

Bunu inceleyen ve bu yazıyı yazan o teknik (sözde) arkadaş 1 saniyede 8-9 seviyeyi geçtim 1 saniyede 3 seviye sur basıp videoya çekip buraya atabilirmi?

• 1 saniyede 3 kere 20 seviye sur basılıyor ise biri gelsin bi de bana... Oyun kapasitesi kus kadar olanlar oyun basına verilirse netice bu olması gayet normal... Sahsımca emek hırsızlığı yapıyorsunuz. Haram olsun

POQgQ9.jpg
    Harley Davidson imzayı en son atar.

• hadi canım :) zahmet etmeseydiniz bu saçma sapan açıklama için hazır balık hafızalarımızla unutmuştuk.. Hala birşeyin çözüldüğü yok malesef. wowcuların allah yardımcısı olsun..

• Acaba denemişler mi ? 😂 Ya da rekor ordu basmış tecrübe de bir insan mı bunu söyleyen ?

Red ScoRpioN reis burda en tecrübelilerden biri sensin. Düşünceni merak ediyorum. :)

46LIK GELDİK 46LIK GİDERİZ

3-5 DELİ ALAYINA YETERİZ...

• 1 saniyede 10 seviye basılıyosa biz bu oyunu boşuna oynuyoruz sizin yapacağınız işte sizin gibi olur zaten. ww dönemi olacaklara kılıfmı hazırladınız yoksa hainler. Final serverında da aynı şeyleri yaptınız ayıptır be insanların emeğini çalıyosunuz.

Hain mı ^^^^ ^^

• bu nasil bi saçmalıktır dalga mi geçiyosunuz ? rakip oyuncu bug olduğunu ordularin 4 saniyede girmesi gerekirken 15 saniye askida kaldiģini ve bu aralikta bastiklarini beyan ettiler ; aynı şekilde biz ordularin askıda kaldiğinin ekran resmini ilettik ama bunlara ragmen utanmadan bu açiklamayi yapiyosun .

madem öyle final için aldiğiniz önlemler wowda asker siniri getirmekti dimi ? normal köylerde sinir yok biz şimdi kaldiracaz serverdaki tüm wow ordularina bug yapip hepsini uçuracaz ozmn da bu açiklamayi yapacakmisiniz ?

veya wowda sınır getirdiniz 1 k falan ne farkeder ki bizde asker çok 1 er k askerle event yaparim hiç olmadi reiste sikinti yok ayni anda 500 tane reis sokarim wow köyüne ozmn görürüz düzelmişmi oyun düzelmemiş mi .

zeka seviyesi matematiksel basit işlemleri yapamayanlari yönetici teknik servis yaparsan olacaği bu .

• Buna 5 yaşındaki çocuk bile inanmaz kafanız iyimiş güle güle kullanın

bvRdEm.png 5Nz1n5.gif

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

TRX - Maranga28

TT Turnuva Maranga28 - Zürafa Kafası

• Bir tane adam çıksa uğraşsa server da asker kalmaz dalga mı geçiyorsunuz artık bu bug ı bilmeyen kalmadı oyunda. Bu şartlar altında bu oyunu bir daha kimse oynamaz hatır gönül bu server böyle gider bence traviandan birşey beklemeyin genel başkanlar otursun konuşsun bu serverı su bug ı kullanmadan bitirme konusunda anlaşılsın bu serverdan sonra dahada zaten oynayan ne hali varsa görsün

R15l9Y.gif                                        

• Beyler bu server kim ne konuda anlaşırsa anlaşsın bugsuz falan bitmeyecek o işi herkes geçsin.Benim ordum bugda gidecek bende bug yapmayacağım ha o da güzel hikaye :D

Dip : bug wowa değil ! ! !

RESTİNERESTUL4N - DİKİNE PANÇOOZ

Post was edited 1 time, last by RESTiNERESTUL4N. ().

• Milli damadımız gibi anlaşılamayan ne olduğu bilinmeyen bir açıklama :) O kadar arkadaşımız beraber takıldığı bir oyun alışkanlığımız olmuş dost ahbapı yalnız bırakmadığımız gibi rakiplerimizide eğlencelerinden mahrum etmemeye çalışıyoruz...

Şu yazdığınız açıklamadan sonra tek eğlenen siz ve sizin bu kağıdı elinize tutuşturup açıkla zaten bi şey olmaz diyen yönetimdir...

Lütfen insanların aklıyla alay etmeye bırakıp bu işi çözün!!!

• bence bir troll ekibi kuralım; tüm yabancı serverlerde sağı solu buglayalım.:osd:

belki o zaman yapraklı kürekli açıklamalardan vazgeçerler:blabla:

MeRt__ panpa bu açıklamaya 450€ dahil mi :mmm:

En büyük trol travian yönetimi la bize ne hacet. Kendi kendine buglanıyor herşey . :D

• Beyler bu server kim ne konuda anlaşırsa anlaşsın bugsuz falan bitmeyecek o işi herkes geçsin.Benim ordum bugda gidecek bende bug yapmayacağım ha o da güzel hikaye :D

Mertcanin cani yanmis niye daha fazla asker kesemedim diye sitem ediyor ve bug yapicam gafletine düşüyor. Bunu begenenler niye beğeniyor ? Bug mu yapıyoruz hep beraber ,bu mudur ?

• efendim nerede gülmemiz gerekiyor.

Ben espriyi anlamadımda

WE ARE ANIMALS WE CAN'T BE DENIED

The Stand Out of 2017