TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Genşler son sözlerinizi söyleyin birazdan yönetimi eleştirmek dile getirmek yassah diye silerler, offtopicten işlem yapılır. Tek banlanan da ben olurum.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

• boyle olacagı bellıydı ztn dıyorum :) bugün bırısı kendıne alıntı yaptı ya :D ufak bi gonderme yaptım

Haklı cıktın la en başta demiştin :D
    Biz de +/- de oyun başından beri yasıyoruz aynı sıkıntıları maalesef :( Ne hikmetse ruslar yakalanmıyor. Hatta konustugum herkese soyluyorum rusların programı bılen varsa soylesın rus tercumana goturucem cevırtıcem diye :D

Buradanda varsa egerkı programı bılen cozemeyen banada verın cozersem herkese dagıtıcam sevabına :D Herkes kılıt yıyor bir ruslar yemıyor arkadas bende anlamadım kı.. -/- de Italyanların durumu ne acaba onuda sormak lazım bu ceza olaylarında :D

• Ben oyuncuları eleştirdim terfı alır mıyım acaba

Mh olduğunda “siz beni birliğe de almamıştınız:P” diye mesaj yazacağına söz verirsen alırsın.

Huzur için TIKLA.

• Belki bilmiyorsunuz ama hesabim cumartesi oglen kitlendi pazar oglene kadar da kilitli kaldim. Sebebi coklu hesap gosterildi. Sebebini sordum , hesaplarinizi silin , hesabinizi acalim mesaji atildi. Sikayet uzerine kitlendigimi biliyordum cunku o arada italyan oyuncuları yıkıyor ve temsilcisi olduğum yusuftanda yanlarini yağmaliyordum . Ve beni bu sebeple 24 saat kilitli tutup , hesaplarimizi cezasiz açtılar. Cezasiz dediğime bakmayin 24 saatlik bir haraç kestiler. Oyun basında bundan daha büyük ceza olamaz sanirim.. Artık bir salın bizi de oyunumuzu oynayalim gerçekten.

Birebir aynı şey benim başıma da geldi Sabri. Sonunda ikna ettim ama en gerekli zamanda 1 gün kilitli kaldı hesap. Geçmiş olsun inşallah bı daha olmaz.

• 28 Mart tarihli mesajımdan alıntıdır:

Bu yaşanan olaylar tabi ki tahmin edilemez değildi.

Haklı cıktın la en başta demiştin :D

Ben yukardakı mesaja gonderme yaptım. Onun dışında oyun baslamadan bısey dedıysem hatırlamıyom yanı haklı cıktıgımdan haberım yok :D

Boyle olacagını herkes bılıyodu zaten yazmaya gerek bıle duymamıstır kimse ve yıne yukardakı mesaj gibi tahmın edilemez değildi bu durum :)

• Mh olduğunda “siz beni birliğe de almamıştınız:P” diye mesaj yazacağına söz verirsen alırsın.

ama ne kadar iyi konuşuyorsun sevgili türkçe ^^:thumbsup:

"Mi piace pensare...che il meglio deve ancora venire."

BIRIKINA qualifications TT 2017- TT Finals 2017/18

Fleur Delacourqualifications TT 2018

Furiosa GODLESS itx 2018 vinto

Les Babettes TT FINALS 2018/19

volpino WARNING itx 2019 vinto

wow-pop-art-face-sexy-450w-679581043.jpg

stock-vector-stop-sign-danger-zone-on-the-barbed-wire-fence-699407077.jpg

#SPQRnoUOLLAS

• önce red yıyecem bı birliğe muracaat etmem lazım. Şartlar oluşursa belki dahada yükselırım ne dersin

Sadece olduğun yerde durup bir şeye karışmasan da yükselebilirsin.

Birikina  
    iako nije dobar kao hrvatski :*

Huzur için TIKLA.

• Sadece olduğun yerde durup bir şeye karışmasan da yükselebilirsin.

Birikina  
    iako nije dobar kao hrvatski :*

ahahah Pozdrav dragi :*

#SPQRnoUOLLAS

• Şuanda toplu birşey yok tekil bir olay var şuanlık öğrendiğim bizim taraftan ,altını çizerek söylediğim gibi engellemek adına yazılmış bir yazıydı o iş işten geçtikten sonra 50 kere yazsak ne fayda 50 kere hata yaptıklarını düşünseler ne fayda ... laf olsun diye söylemiyorum bak sistem yakalar tamam.

İp çakışır multi dersin , sistem yakalar botu bot dersin..

bizim haklı sitemimizi kendi açıklarınızı kapatmak için kullanmaya çalışmayın,

Bakın ruslarda neredeyse hiç fire yok , onlarıda inisiyatifle banlayabilirler ama bugün bizim bölgedede olsalar aynı şeyi söylerdim emin olun onlara karşıda inisiyatif alınmasın, bırakın oynayalım saçma sapan açık veren hile yapanı banlayın tamam ama göz kararı kilitleme yapmayın..

bu konuya dair son mesajımdır...

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - AT KAFASI - AT ın İntikamı - Aram-Zam-Zam

• ama gerçekten son mesaj :(

#SPQRnoUOLLAS

• Göz kararımı bu Mh ler bu oyunun ne olduğunu bile bilmiyor sanane bilader ben arkadaşım için köy açarım ister def basar ister yağmalatırım bak ip çakışıyor mu bak Mac adresi çakışıyor mu yok ama multisin sebeb bence öyle ben öyle yorumluyorum falan sanki kahve falı bakıyor finalde ne oldu cidden bir tane Mh çıksın itiraf etsin ellerinden yetkilerini neden aldıklarını anlatsın sistemde öyle düşünüyorum diyemezsin... Neymiş birde yazıyor akıllı oyunu kendin için oynayacaksın diye defansı da atmak yasak olsun başkasını koruyamaz sın vs mantık sorunlu iken fikir zaten fukara akıl ise ipe serilmiş un dan ibaret olur.....

• Finalde'de demişlerdi raidcall üzerinde toplantı olduğu zaman gelenler bilir şöyle önlücez böyle yapcaz işte vs vs diye konuşamalar oldu bi gram dediklerini yapamadılar

8500a49dfb281c4647e5a87d1be7875f.png

Medeni olmayan insanlar, medeni olanların ayakları altında kalmaya mahkumdurlar.

• Finalde'de demişlerdi raidcall üzerinde toplantı olduğu zaman gelenler bilir şöyle önlücez böyle yapcaz işte vs vs diye konuşamalar oldu bi gram dediklerini yapamadılar

8500a49dfb281c4647e5a87d1be7875f.png

Dedilerde unutmuşlardır finalde kanıtsız olmuyor o işler niyetçilik bitti tavşana niyet çektirsinler diyeceğim fakat onu bile beceremez ler zannımca

• Günlerdir forumu takip ediyorum güzel bir rapor görebilme umudu ile ama rapor dışında bütün herşey var :)

O değil okumadan da duramıyorum o yüzden sizlerden ricam lütfen ama lütfen kısa yazın :saint: